Hakim Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu Kanalı

2021 yılında yeni yayınlanacak dizilerden birisi de Hakim isimli dizi olacak. Bu konumuzda sizlere hakim dizisinin oyuncu kadrosunu, karakterlerini nerede çekildiğini, konusunu kanalını ve detaylı bilgilerini detaylıca yazacağız. FOX TV’de ekrana gelmesi beklenen hakim isimli dizinin 2021-2022 sezonunda devam edeceği ve bir Amerikan dizisi olan Your Honor adıyla bilinen dizinin uyarlaması olacağı ilk gelen detaylar arasında. Öncelikle hakim dizisi oyuncuları kadrosu ve karakterleri hakkında kısa bilgiler verelim.

Hakim dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Hakim dizisi oyuncu kadrosu karakterleri (Your Honor)2021 yılı içerisinde limon film tarafından yapılacak olan hakim isimli dizinin hazırlıklarına başlandı. Öncelikle cast çalışmaları devam eden hakim dizisinin daha önce Amerika ve İsrail de yayınlanan yabancı bir dizinin uyarlaması olacağını belirtelim. Hakim dizisinin oyuncu kadrosunda oyuncu belirleme çalışmaları devam etse de Fikret Kuşkan, Engin Altan Düzyatan, Güven Kıraç, Musa Uzunlar ve Mert Tanık gibi oyuncuların isimleri hakim dizisi ile anılmaya başladı. Oyuncuların hakim dizisi ile kesin olarak sözleşme imzalamalarının ardından detaylı bilgilerle sayfamızda yer alacağını belirtelim.

Hakim dizisi hangi kanalda yayınlanacak?

Amerikan dizi sektörünün uyarlamaları genelde ülkemizde FOX TV’de yayınlanıyor. Amerika’daki Kvodo (Your Honor) ismi ile yayınlanan ve ülkemizde de hakim dizisi olarak uyarlanacak olan yeni dizinin de Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor. Ancak son haftalarda boş günü olmayan Fox TV pazartesi günleri yasak elma dizisini, salı günleri baraj dizisini, çarşamba günleri masumiyet dizisini, perşembe günleri yine bir uyarlama olan Mucize Doktor dizisini ve cuma günleri ise son yaz isimli diziyi yayınlıyor. Cumartesi akşamları sen çal kapımı dizisi pazar günleri ise kefaret isimli diziler Fox ekranlarında yayınlanıyor.

Yani şimdilik hakim isimli dizinin yayınlanacağı gün yok gibi. Ancak kısa bir süre sonra cumartesi akşamları yayınlanan sen çal kapımı dizisinin final yapacağı gelen dedikodular arasında. Ayrıca çarşamba günleri yayınlanan masumiyet isimli dizinin güçlü rakipler karşısında yeteri kadar reyting alamayacağı ve kısa sürede erken finale gideceği düşünülebilir. Bu nedenle Fox TV final yapabilecek bir dizisinin yerine hakim isimli diziyi hazır tutmak istiyor. Sonuç olarak Hakim dizisi Fox Tv de yayınlanacak.

Hakim dizisi ne zaman başlayacak?

Dizilerin hazırlık süreçleri oyuncu seçimleri ve mekanlarda yapılan iyileştirmeler ve set ekibinin bir araya toplanması oldukça zaman alıyor. Deneme çekimlerinin yapılması, montaj ses görüntü derken bir dizinin ortaya çıkması gerçekten büyük bir emek istiyor. Hakim dizisi Fox TV ekranlarında tam olarak ne zaman başlayacak şimdilik kesin bir bilgi elimizde bulunmuyor. FOX TV’de yayınlanacak olan masumiyet dizisinin erken final yapma ihtimali ya da cumartesi akşamları yayınlanan sen çal kapımı dizisinin final yapması sonrasında ekran boş kalmasın diye hakim dizisinin bir an evvel hazırlanması gerekiyor. Çalışmalarına 2021 mart ayı sonunda başlanacak olan hakim dizisinin nisan ya da mayıs ayı gibi çekimlerine başlanacak ve dizi yayınlanmaya hazır hale gelecek.

Hakim dizisi nerede çekiliyor?

Henüz hazırlık aşamasında olan hakim dizisinin İstanbul merkezli çekimlerin yapılacağı ancak zaman zaman deniz kıyısı ya da göl kenarı gibi sahnelerinde dizide yer alacağına belirtelim. Bu nedenle Şile kıyıları Hakim dizisinin mekanlarından birisi olabilir. Çünkü Hakim karşısına çıkacak olayların bir kısmı sahilde işleniyor. Orijinali Amerika’da yayınlanan kvodo dizisinin uyarlaması olacak olan hakim dizisi hakkında detaylı bilgiler geldikçe ve çekim yerleri kesinleştikçe sizlere detaylı bilgiler yazmaya devam edeceğiz.

Hakim dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek?

Uyarlama bir dizi olarak FOX TV’de yayınlanacak olan hakim dizisinin orjinali 50 bölüm civarında sürmüştü. Ülkemizde diziler daha uzun süreli yayınlandığı için 25 bölüm civarında çekilmesi tahmin ediliyor. Ancak dizi tutar ve iyi bir izlenme oranına ulaşırsa çok daha uzun devam edebilir. Son dönemde sadakatsiz, mucize doktor ve benzeri birçok uyarlama dizi çok iyi işler çıkardı ve yüksek izlenme oranlarına ulaştı. Bakalım hakim isimli dizi oyuncu kadrosu ve karakterleri ile yeteri kadar izlenecek mi reyting alabilecek mi zamanla göreceğiz.

Sizlerde aşağıdaki yorum kısmına hakim dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca yorumlarınızda hakim dizisinin reyting alıp almayacağına ve ülkemizde uyarlama dizilerin başarılı olup olmadığı hakkında düşüncelerinizi de yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder hakim dizisine ekran yolculuğunda başarılar dileriz. Not: Hakim dizisinin oyuncu kadrosu belli oldukça sayfamıza eklenecektir ve oyuncular hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Etiketler