Güz Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri (Kanal 7)

02.08.2020
4.234

Kanal 7 yeni bir Hint dizisini ülkemizde yayınlamak için hazırlıkları tamamladı. Orijinal adı Dil se di dua…Saubhagyavati Bhava olan ve Kanal 7 de Güz Masalı olarak ekrana gelecek olan dizinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini burada detaylıca sizlere tanıtacağız. Hint dizilerinin ülkemizdeki merkezi olan Kanal 7 de yayınlanacak olan Güz Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri ve dini bilgilerini sizlerle paylaşalım.  

guz masali dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir

Güz Masalı (Hint) Dizisi Oyuncuları

Daha önce yine Kanal 7 de ekrana gelen Ah Kalbim dizisinin sevilen güzel başrol oyuncusu Sriti Jha bu kez Güz Masalı dizisi ile yeniden Türk halkıyla buluşuyor. Güz Masalı dizisinin kadın baş rolünde Sriti Jha yer alırken erkek başrol oyuncusu Harshad Chopda oldu. Hindistan’da zengin ve güçlü bir iş adamı olan Viraj ve çok güzel bir kız olan Janvi’nin sıradışı yaşam öyküsünün anlatıldığı Güz Masalı dizisi seyircilere duygu dolu bir dizi deneyimi sunacak. guz masali dizisi resimleri

Güz Masalı Dizisinin Oyuncuları ve karakterleri:
Sriti Jha- Janvi / Sia,
Harshad Chopda- Raghavendra (Raghav),
Karanvir Bohra- Viraj Dobriyal ,
Mala Salariya- Jahnvi’nin kalbini alan gazeteci Ananya Ghosh,
Vinay Rohrra – Anay’ın arkadaşı Rajay (Raj) Khanna,
Mouli Dutta- Paromita Ghosh,
Jaya Ojha- Uma Sharma,
Akanksha Juneja- Tanisha rolünde,
Sudha Chandran- Bayan Vyas ,
Neha Mehta -Raghav’un ​​erkek kardeşi eşi Dr. Komal Singh,
Yash Ghanekar- Dev Singh ve Komal’ın oğlu ve Raghav’un ​​yeğeni,
Kiran Bhargava- Jahnvi’nin büyükannesi Sudha rolünde,
Sumukhi Pendsey- Gayatri Singh,
Sulagna Chatterjee- Sia Sharma,
Natasha Rana- Viraj’ın annesi Geeta olarak
Ram Mehar Jangra- Viraj’ın çalışanı Unniyal,
Zubin Dutt -Sanjay Sinha,
Urvashi Dholakia- Jahnvi’nin yeni kimliğini edinmesine yardımcı olan Dr. Komolika Rana,
Fenil Umrigar- Viraj ile evlenmek isteyen Priya Malhotra,
Vaquar Shaikh- Shekhawat olarak
Sagar Naik – Dr. Bhandari

guz masali ragav kim gercek adi resimleri Harshad Chopda- Rahgav

Raghav Karkateri; Jahnvi adını değiştirip Sia olduktan sonra Viraj’ın elinden kurtulur ve sonra Ragav ile tanışır. Zamanla ona olan ilgisi aşka dönüşür. Raghav’da ondan hoşlanır ve Viraj’dan birlikte kurtulmaya çalışırlar.

Harshad Chopda 1983 Gondia şehrinde doğdu.  Güz Masalı dizisi erkek başrol oyuncusu olan ve Raghav karakterini canlandıran oyuncu 2006 yılında beri dizi filmlerde rol almaktadır. Harshad Chopda instagram hesabı https://www.instagram.com/harshad_chopda/Güz Masalı Raghav - Harshad Chopda

Harshad Chopda’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2006- Mamta- Karan,
2010- Tere Liye-Anurag
2011- Dharampatni-Mohan,
2012- Dil Se Dil Dua..Saubhagyavati Bhava?- Raghavendra
2014- Rumsafars- Sahir,
2018- Bepannah- Aditya rollerini canlandırdı.

guz masali dizisi janvi kimdir Sriti Jha- Jhanvi (Sia)

Jhanvi Karakteri; Jhanvi masum genç bir kızdır ve Viraj’a aşık olur. Viraj ile evlenmeden önce onu uyarlamaya çalışan Sanjay’ı dinlemez ve evlenir. Hayatı zindan olur. Evliliğinde ya çok ilgi kıskançlık ya işkence görür. İlk bebeğini bu yüzden düşürmüştür. Bu durumdan kurtulmak için adını değiştirir ve Sia yapar. Viraj’ın elinden kurtulur ancak sonrasında olanlar daha da ilginçtir.

Daha önce Kanal 7 de yayınlanan Ah Kalbim dizisinde başrol oynayan Sriti Jha  şimdi de Güz Masalı dizisinde başrol oynamaktadır. Sriti Jha 1986 Hindistan’ın Begusarai şehrinde doğdu. Üniversite eğitimini Yeni Delhi Sri Venkateshwara Koleji’nde İngilizce olarak tamamladı. Sriti Jha’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/itisriti/ Guz Masali Janvi - Sriti Jha

Sriti Jha’nın rol aldığı dizi filmler;
2007- Dhoom Machaao Dhoom- Malini,
2007- Jiya Jale- Sunaina,
2010-Rakt- Sandhya,
2012-Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?- Jhanvi ,
2014-…Kumkum Bhagya-Pragya Mehra rollerini canlandırdı.

guz masali viraj kimdir Karanvir Bohra- Viraj

Viraj Karakteri; Viraj zengin ve güçlü bir iş adamıdır. Jahnvi’ye aşıktır ve onunla evlenir ancak kötü bir çocukluk geçirmiştir. Bunun etkisi ile de kendi evliliğinde de duygu durumu bozukluğu yaşar. Viraj tatlı, kibar ve hoş biri iken birden bire kötü eziyet eden birine dönüşür. Bu yüzden Jahnvi Viraj’dan olan ilk bebeğini onun eziyetleri yüzünden düşürür.

1982 Hindistan Jodhpur’da dünyaya gelen oyuncu Kanal 7 Güz Masalı dizisinde Viraj karakterini canlandıracak. Karanvir Bohra Karanvir Bohra’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/karanvirbohra/ Karanvir’in sosyal medya hesabında ikiz kızları ile yaşadığı güzel anlar var. Bu da Türk seyircisinin onu çabuk benimsemesini sağlayacaktır.Guz Masali Viraj - Karanvir Bohra

Karanvir Bohra’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
1999- Mohabbat- Kabir,
2004- Shararat-Semih,
2011-Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?- Viraj,
2014- Yeh Hai Aashiqui- Rohan,
2020- Kumarhane- Vickey rollerini canlandırdı.

Guz masali dizisi janhvi sianin kalbini alan anash Mala Salariya-  Ananya Ghosh

Ananya Ghosh Karakteri; Mala Salariya Güz Masalı dizisinde Ananya Ghosh rolünü canlandırmaktadır. Jahnvi’nin kalbini alan bir gazeteci olarak Güz Masalı dizisinde rol alacaktır.  Ananya’nın Sia’nın kalbini aldığını öğrenen Viraj çok öfkelenir ve o kalp sevdiği kadına ait olduğu içn onu geri almaya çalışır. 

Mala Salariya 1988 doğumludur. Fitness tutkunu olan oyuncu Mala Salariya Ulusal bir yüzme şampiyonu iken Hindistan Güzellik yarışmasına girdi ve 5. oldu. Sonrasında oyunculuk sektöründe yer aldı. Mala Salariya instagram hesabı https://www.instagram.com/malasalariya/

Mala Salariya’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2015-SuperCops ve Supervillains- Polis Müfettişi,
2018- Qayamat Ki Raat- Nishtha,
2020-Choti Sarrdaarni- Dr.Sanjana rollerini canlandırdı.

vinay rohrra kimdir guz masali raj Vinay Rohrra- Rajav (Raj)

Rajav Karakteri; Güz Masalı dizisinde Rajav karakterini canlandıran oyuncu Vinay Rohrra. Rajav kısa adıyla Raj Ananya’nın arkadaşıdır. Onun Viraj’dan kaçmasına yardımcı olmaktadır.

Vinay Rohrra 1986 doğumludur.  Vinay Rohrra’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/vinayrohrra/ Vinay Rohrra ‘nın rol aldığı bazı dizi filmler; RanbirRano- Ranbir, 2009- Laagi Tujhse – Bajirao, Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?, Yeh Hai Aashiqui- Ankur, Badi Door Se Aaye Hain- Sharad rollerini canlandırdı.

guz masali tamasha rolundeki oyuncu Akanksha Juneja- Tanisha

Güz Masalı dizisinde Tanisha rolünü canlandıran oyuncu Akanksha Juneja 1990 Delhi doğumludur. Akanksha Juneja’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/akanksha3003/ Oyuncunun rol aldığı bazı dizi filmler;Thoda Hai Bas Thode Ki Zaroorat Hai-Akshata Kulkarni, Hamaari Beti Raaj Karegi- Anjali, Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?- Tanisha, Ishqbaaz- Siddhi Maayi rollerini canlandırdı.

Jaya Ojha guz masali dizisi uma kimdir Jaya Ojha- Uma Sharma

Güz Masalı dizisinde Uma Sharma rolünü canlandıran oyuncu Jaya Ojha Hintli film, televizyon oyuncusu ve şarkıcıdır. Jaipur’de üniversite eğitiminin ardından Hindustani Vokal müzik alanında yükseklisans yaptı. Tiyatro oyunculuğu da yapan oyuncu rol aldığı dizi filmlerle de tanınır. Rol aldığı bazı dizi filmler;Kum Kum-Chaya Sangya kumkum’u öldürdü, Angrezi Mein Kehte Hain-Rukhsana, Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?-Uma Sharma,Badho Bahu- Malti Rghuveer Singh Ahlawat rollerini canlandırdı. Jaya Ojha instagram hesabı https://www.instagram.com/jayaojha_/

guz masali dizisi sudha Chandran Sudha Chandran- Bayan Vyas

Güz Masalı dizisinde Bayan Vyas karakterini canlandıracak olan oyuncu Sudha Chandran 1965 Mumbai doğumludur. Sudha Chandran bu zamana kadar bir çok dizi film projesinde yer almıştır. Protez bacağı ile danat hayatına devam eden oyuncu büyük başarılara imza atmıştır.

Neha Mehta kimdir raghavin yengesi guz masali Neha Mehta -Raghav’un ​​erkek kardeşi eşi Dr. Komal Singh

Güz Masalı dizisinde Raghav’ın erkek kardeşinin eşi karakterini canlandıracak olan oyuncu Neha Mehta. Oyuncunun karakter adı Dr. Komal Singh. Neha Mehta 1978 Hindistan doğumludur.

natasha rana guz masali virajin annesi Natasha Rana- Viraj’ın annesi Geeta

Güz Masalı dizisinde Viraj kötü bir çocukluk geçirmiştir. Ailesine ve özellikle annesine de kötülük yapar. Onunla arası kötü olan Viraj çocukluğunun yansımasını eşi Janvi’ye yansıtır. Viraj’ın annesi karakterini Güz Masalı dizisinde Natasha Rana canlandırıyor. Viraj’ın annesinin dizideki adı da Geeta.

guz masali virajin doktoru Urvashi Dholakia- Jahnvi’nin yeni kimliğini edinmesine yardımcı olan Dr. Komolika Rana

Güz Masalı dizisinde Viraj’ın psikiyatri doktoru olan Dr. Komolika Rana’yı canlandıran oyuncu Urvashi Dholakia. Viraj’ın tedavisi için uğraşsa da bir sonuca ulaşamadı ve Janvi’yi bu işkence durumundan kurtarmak istedi. Bu yüzden de Janvi’nin yeni kimliğini almasına yardımcı olur ve Viraj’ın elinden onu kurtarır.

guz masali virajin calisani unniyal kimdir Ram Mehar Jangra- Viraj’ın çalışanı Unniyal,

Viraj’ın çalışanı Unniyal karakterini canlandıran oyuncu Ram Mehar Jangra. Unniyal karakteri Viraj’ın hasta olduğunu biliyor ve onun yanında olmak zorunda yoksa o da hayatından korkuyor. Unniyal Janvi’ye yardımcı olmak istese de patronundan korkusundan bir şey yapamıyor.

guz maslai janvinin buyukannesi Kiran Bhargava- Jahnvi’nin büyükannesi Sudha

Güz Masalı dizisinde Sudha karakterini canlandıran oyuncu Kiran Bhargava. Sudha Janvi’nin büyükannesidir. Janvi’yi çok sever ve onun kötü bir evlilik yapmasından üzgündür onu kurtarmaya çalışır.

guz masali virajla evlenmek isteyen kisi Fenil Umrigar- Priya Malhotra

Fenil Umrigar Güz Masalı dizisinde Viraj ile evlenmek isteyen ona aşık oaln Priya Malhotra’yı canlandırmaktadır. Güz Masalı dizisinde Vraj’ın kişiliğini bilmeden ona saplantılı bir şekilde aşıktır. Ama Viraj ona karşılık vermez çünkü o Janvi’yi sever.

güz masalı mouli dutta kimdir Mouli Dutta- Paromita Ghosh

Muoli Dutta Güz Masalı dizisinde Pamorita Ghosh karakterini canlandıracaktır. İnstagram hesabı https://www.instagram.com/mouli9954/?hl=tr  Mouli Dutta Güz Masalı dizisinde önemli bir karakter. Paromita Ghosh Güz Masalı dizisinde yıldızı parladı.

Güz Masalı Dizisinin Konusu:

Viraj, Jahnvi’ye aşık olur. Zengin ve güçlü bir iş adamı olan Viraj’ın çocukluğu çok kötü geçmiştir. Viraj tatlı, kibar ve hoş biri iken birdenbire duyguları değişir ve öfkeli kıskanç eziyet eden birine dönüşür. Eşi Jahnvi bu yüzden Viraj’ın bebeğine hamile kalsada Viraj’ın bu durumu nedeniyle düşük yapar . Viraj’ın işkencesine dayanamayan Jahnvi intihar etmeye çalışır. Geeta, Jahnvi’yi yaşamaya teşvik eder.  Jahnvi uzun bir süre bu hayatı yaşadıktan sonra kaçarak adını değiştirir. Sia adını kullanmaya başlar.Sonrasında Raghav ile tanışır. Ona olan ilgisi aşka dönüşür.

Güz masalı dizisinin yönetmeni yapımcısı senaristi

Güz Masalı Dizisi Yönetmeni: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan. Güz Masalı Dizisinin Yapımcısı: Vishal Vivek, Taruni Mathur. Güz Masalı Dizisi Senaryo yazarı: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal

Güz masalı dizisinin çekim yerleri şarkıları müzikleri elbise ve kıyafetleri.

Güz Masalı dizisi nerede çekiliyor sorusuna Hindistanda yeni Delhi dizi ve filmlerin çekildiği Bollywood olarak bilinen dizi film platolarında çekimleri yapıldı. Güz masalı dizisinde çalan şarkılar müzikler de çok merak edilecek. Hint dizilerinin vazgeçilmesi olan Hint ezgileri göz masalı dizisinde de oldukça fazla çalacak. Ayrıca güz masalı dizisinde oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetleri merak edenlere de Hint kıyafeti satan büyük mağazalar da bulabileceklerini hatırlatalım. Güz masalı dizisi nerede çekiliyor sorusuna yeni Delhi şehri cevabını vermiştik.ayrıca güz masalı dizisindeki oyuncuların dini inançları da dizi izleyenler tarafından merak edilecek.oyuncularının bazıları Müslüman bazıları ise Hindistan’ın yerel dini olan hinduizme inanıyor.Hint dizi ve filmlerde oyuncuların hangi dini inanıştan olduklarını ayırt etmek oldukça zor.

Güz Masalı Dizisi Tanıtım Fragmanı

YORUMLAR

 1. Güz masalı dedi ki:

  Çok güzel ben encok viraj ı sevdim ama sonra gece yarısı açılmaya başladı bende izleyemedim ama harika

 2. Jasmin Asena Katerina dedi ki:

  Kewelek bi şey soyluya bilirmiyim şen nerelisin

 3. Kewelek🦋 dedi ki:

  Burda bide Azerbaycanlilaram yaziyor onun icin burdan sõylemek istiyorum umudunuzu kaybetmeyin😊 Inşallah herşey gecer salğin deprem!!! 🇹🇲🇹🇷🇦🇿

  1. Hümeyraaaa dedi ki:

   İnşalah amin

 4. Lavanya dedi ki:

  Gerçekten çok güzel bir dizi amma sonu kötü bitticek Janvi Ragav öldü 😭Viraj hapise giricek 😔 Aslında arkadaşlar ben Virajida çok seviyorum
  Çünkü bu bir dizi gerçek hayatta inanıyorum ki iyi birisi☺️🤩

  1. Hümeyraaaaa dedi ki:

   Bence on yargılı davranmamak gerek virajida seviyom

 5. Bay yakışıklı 18 dedi ki:

  Biliyormusunuz en son yazdığım şeylerden sonra bu gün aylar sonra yeniden o siteye girdim ve işlerimi bırakıp özellikle benim yorumumdan sonra kim neler yazmışsa tek-tek okudum.Ve şimdi özellikle buraya geldim
  Gerçekten siz çook BUDALA APTALLARSİNİZ
  işiniz gücünüz yok . Diziyemi yorum yapıyorsunuz yoksa özel hayatlarinizin dedikodusunumu yapıyorsunuz belli değil. BURASI SADECE DİZİYE YORUM YAPMAK İÇİN KOYULAN BİR SİTE YORUM YERİ. !!!!!!BURADA SİZİN GIBI GERİKAFALİLARİN SAÇMA EVLİLİK VE ÖZEL HAYATLARININ APTALCA MASALLARINA YER YOK

  VE GELELİM SANA sinekmisin kelewekmisin neysen işte neyi yapıp yapamiyacağimi senin gibi SÜMÜKLİYE soracak değilim
  Kendin gibi APTAL SÜMÜKLİ BUDALA arkadaşlarinida topla DEFOL git başka bi siteye Artık grupta isminizide “B♢KLAR”koyarsiniz. Ha bu arada ilk ve son kez uyariyorum. GİTMESSENİZ ÝÖNETİMDE TANİDIĞIM ÇOK ,SİZİ ŞİKAYET EDERIM .Ondan sonra bi daha bu siteye hiç biriniz girmeye bile CESARET EDEMEZSİNİZ!!!!😡😈😎👤

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Dinle B..k yakişikli bana bak biz sohbetde ederiz dedikoduda yapariz kavgada ederiz senin ilgiländirmez. Sen böyle insanlary eleştirmeden önce aynaya bak kendi kusurlaryny degiştir her insan kendi işine kendi jevabyna baker. Sende öyle yap yogsa adin gercekden b..k olur. Diger sitelere girdim senin hakinda õyle şeyler demişki şimdi oraya girip onlarida tehdid edersin. Senin tehdidin havada kalir. Şimdi sen paşol uhadi anladinmi ya da BAR GUMUŇ ÇEK şimdi sana iy anlarsin. 👊👊👊

 6. selin dedi ki:

  bu dizi chok iyi bayandim

 7. Kewelek🦋 dedi ki:

  Ragava sonunda söyledi Ragavim napacak acaba
  Javni&Ragav

 8. Zehra Mehra dedi ki:

  Kumkum Bhagya is the best. Sriti Jha i love you <3

 9. Raqhav ve Candivi seven 2 baci dedi ki:

  selamlar güz masali çox gözel dizi düzdurki gece yarsi başliyir hergun baxiriq ayrica herkesin öz fikirleri vardir menim fikrimce Raqhavla Candivi yaraşirlar .

 10. Gul dedi ki:

  Bu diziyi izleyemiyoruz bu yüzdende yorum yazamıyoruz

 11. 👼 dedi ki:

  Bu diziyi cok sevdim

 12. Jasmin Asena Katerina dedi ki:

  Neden hiç kimse yazmıyor.😍

 13. Zeynep dedi ki:

  Kewelek ne haber we niye yazmiyorsun we neden burda sadece 4 kisi yaziyor eski yazicilar nerde

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Merhaba ablacim yazmak çook istiyorum cok yazicak şeylerim car ama Benim 1 aydir telefonum bozuk şu anda arkadaşimdan yaziyorum bazeen yorumlara girip okuyorum arkadaşimin telefonundan.. We buy dizideki Ragov çook iy Viraj la yan yana getirsen cok moniker.. Sentencing ne habar nasilsin en son sen evlenmiştin evliligin nasil🌼🌼🌼

 14. Jasmin Asena Katerina dedi ki:

  Gül biz aslında 3 kardeşiz. Evin en büyük kızı benim yani Jasmin Asenaysa benden sonrakı kız Katerinaysa evin en küçük kızı.Ben Jasmin benim 19 yaşım var.Asenanınsa 18 yaşı var.Katerinanınsa 16 yaşı var.Peki biz kaç yaşda oldumuzu söyledik.Şimdiyse san kaç yaşda olduğunu söyle.Peki senin hiç kardeşin varmı.Seni görməsində çok ama çok sevdim gerçekden💋💋💋💖💖.💗😀

  1. Gul dedi ki:

   Ben evin en büyük kızıyım 3 tane kardesim war 2 kız 1 erkek ben 13 yaşımdayım

 15. Jasmin dedi ki:

  Bende kız kardeşim Asenaya katılıyorum.Son bir kaç gündür hiç bakamıyoruz guz masalına.Siz hiç baka biliyomusunuz? Cevabınızı bekliyorum.😍

  1. Gul dedi ki:

   Jasmin sana katiliyorum bende bir kac gündür izleyemiyorum

 16. Asena dedi ki:

  Güz masalı çok güzel bir dizi.Ama gecə yarısı olduğu için bakamıyoruz.Siz də bana katılıyormusunuz?Güz masallının erkən saate verilməsi için ne yapa bilirsiz?🤔🤔🤔

 17. Katerina dedi ki:

  Özur dilerim Gül seni hiç kırmak və üzmək istəməzdim. Eyer duşman olmak istemiyorsan arkadaş ola bilirmiyiz.Ayrca Jasmin ve Asena benin kız kardeşlerim.Bu arada Gül sen nerelisin.Ve kaç yaşındasın.Yorumunu bekliyorm . Söylediklerim için gerçekden özür dilerim💖💋💋💖.

  1. Gul dedi ki:

   Bende gercekten cok ozur dilerim ve once sen soyle kac yaşinda oldugunu ve sanra ben soylerim ben insanlara pek fazla guvenemiyorumda

 18. Katerina dedi ki:

  Gül bənce Rakavla Janvi hiç yakişmıyorlar.Yorumuma karışma hər kesin bi fikri var😥😥😥

  1. Gul dedi ki:

   Evet Katerina herkesin bir fikri var benimde fikrim bu.Ben kimseyle kavga etmek istemiyorum ve dusmam olmakda istemiyorum

 19. Katerina dedi ki:

  Virajı çok seviyorum. Janvi ile bir birilerine çok yakışıyorlar 💋💋💋Viraj ve Janviyi ayıranardan nefret ediyorum

  1. Gul dedi ki:

   Viraj hicde güzel dil Raghav coooook yakısıklı üstelik Janvi ve Viraj bir-birlerine hic yakişmiyor ve annesine döven birine ben adam bile demem.

 20. Asena dedi ki:

  Viraj çok yakışıklı veJanvi ile çok yakışıyorlar. Rakav denilen o sevimsizi hiç sevmedim Janvi ile yapışdırırlar. 💖💖Bu kalpler Viraj ve Janvi için.

 21. Anonim dedi ki:

  Ben bu diziyi çok seviyorum.♥️

 22. Cokiy dizi cok sewdim dedi ki:

  Yone rolda oynayan aktyorlar calsylmasa bolya hindi seriyallarynda aktyorlary kop calusyalar onsan seryalyn gyzygy gacya

 23. Türkmenistanlı dedi ki:

  Niye burda kimse yazmiyor

 24. Gul dedi ki:

  Janvi cok aci cekti artik mutlu oymayi hak ediyor Viraj ona cok aci cektirdi.Biliyorum bu sadece dizi ama gercek hayatda Janvi gibi aci ceken kadinlar var insallah onlarinda yuzleri guler.Allah yardimcilari olsun.

 25. Zeynep dedi ki:

  Soylesene senden ne haber?

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Senin adyna çok mutluyum!💓 Bende sen evlendikten sonra yazmaszin sandım! Sen bu diziyi izliyor musun nasıl dizi sence??

   1. Zeynep dedi ki:

    Evet izliyorum

   2. Zeynep dedi ki:

    Ben bu diziyi izledikce canım aciyo ya bi koca nasıl bu kadar acımasız olabilir ya

    1. Kewelek🦋 dedi ki:

     Bu hayat da çok aci çeken kadınlar var! Bu dizide olanlar çok oluyor.. İnşallah o kadınlara allah yardim eder! 😔😔

 26. Zeynep dedi ki:

  Evet her şey guzel gecdi kinada altın rengi elbise giydim dugun dese uzun beyaz kabarık elbise giydim

 27. Zeynep dedi ki:

  Kewelek niye burda yazmıyorsun

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Yaziyorum burda çok! Sen evlendi mi düğünin güzel gecdimi kinan falan nasıl geçidi!!!😉

 28. Türkmenistanlı dedi ki:

  Bu dziyi izlemiyorum ama soyle bi siteye bakiniyim dedim yorumları okudum ama anlamadigim şu ki kanal 7 dogru iş yapamiyo saatleri ayarlayamiyo diyenler var bu site sadeje oyuncuları tanıtmak amaçlı değilmi bence taleplerini kanal 7 ye bildirmeliler
  Ayrıca bu dizilerin hangi saatde yayinladiginin ne önemi var sonunu hepimiz biliyoruz zaten bitane acıların kadını coooook fedakâr hic kendini düşünmez cooook masum hic gunah işlememiş eziğin teki ve ve ve ona işgence eden bi tane herif vede baş rolün benzerleri vede manasiz mutsuz sonlar ay içim karardı al işte hint dizisi dedigin budur

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Gerçekten hint dizilerin çoğu sonu çok kötü Mesela Masum Aşk bir rüya Ah kalbim yalancı bahar bu dizide sonunda javni ölücekmiş!

 29. Zeynep dedi ki:

  Ney ney viraj my guzel siz galiba cirkin demek istediniz ha bide ragnav o da yakişikli degil bence en iyileri bihan sizin dediginiz onlar cirkin bile degil onlar berbat

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Gerçekden Viraj çok çirkin ama onu yakışıklı bulanlar var. Bide Viraja çok güzel bir kız aşik olucakmiş Şaka gibi!

  2. Gul dedi ki:

   Bende sana katiliyorum Viraj hicde guzel bencede bihan cok guzel

   1. Türkmenistanlı dedi ki:

    Bende katılıýorum ben aşk bir rüýaýı bihan için izliýordum bence bihan herkesten guzel bu dizi de guzel ne kadın var ne de erkek

 30. sada dedi ki:

  Asyl ban Rahgav-a bayildym//////

 31. Gul dedi ki:

  Janvi seni cok seviyoruz sen cok guzel bir kizsin

 32. Guz masali dedi ki:

  Guz masali kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburayaa

  1. Zeynep dedi ki:

   Ne kadar sacma bir şey yazmişsin hic kimse anlamadı bile artık böyle sacma bir şeý yazma yoksa insanlar senin ustundan gulecek

 33. Kewelek🦋 dedi ki:

  Javninin fiziğini figurasyny çok sevdim!👌 Çok Zarif kız!

 34. Gul dedi ki:

  Cok guzel bir dizi ama Viraj Janviye bazen cok kotu davraniyor bazende cok iyi davraniyor.Viraj ofkesini kontrol edemiyor.Bence ofkesini kontrel edmeyi ogrenmeli yoksa Janvi onu terk edecek.

 35. Zeynep dedi ki:

  Bu dizinin aktorleri guzel ama senaryo kotu.aşk bir ruyada bihan oluyor burda da janvi oluyor o yuzden sevemedim

 36. Jasmin dedi ki:

  Viraja çok baylldım💖💖💖

 37. Jasmin dedi ki:

  Guz masalı çok guzel bir film .İyi ki,bu filmi ekranlara vermisiniz .Ben bu filimde Viraja çok bayıldım❤❤❤❤💚💚💖👍

 38. Zeynep dedi ki:

  Merhaba kewelek yazdıgina sevindim. Ben bu diziyi biliyorum janvi kaza dan sonra kendisini olu olarak gosterejek we adını sia olarak değiştirejek sonra ragnawın ewinda çalısacak ikisi aşik olacak ama viraj ikisinide oldurecek janvinin kalbi ananyaya sewk edilecek viraj onu da oldurmek isteyecek ama sonunda viraj 14 yyl hapis jezası alacak ve yaptiklarindan pisman olacak ama cok gec olcak. 82 bolum final kewelek baglantiyi koparmyyalym tamam my

  1. Kewelek🦋 dedi ki:

   Çok üzüldüm sonu mutsuz sonmuş!😦 Mutlu son dizileri vermeliydiler!

   1. Zeynep dedi ki:

    Biliyorum bende diziyi sevmedim. Kewelek yarın düğünum var coook mutluyum

    1. Kewelek🦋 dedi ki:

     Güzel hayat we mutlu hayat diliyorum sana😊😉.. Birden söyledin Şaşırdım.
     Hemişe Bagtly bol💜❤Zeynep❤
     Ama evlendikten sonra yorum yazar misin bu sitede???

     1. Zeynep dedi ki:

      Evet. We biliyormusun ah kalbim hala hindistanda devam ediyor

     2. Zeynep dedi ki:

      Evet. Biliyormusun ah kalbim hala devam ediyor ve ah kalbimim sonunda abhi olecek diyorlar

     3. Kewelek🦋 dedi ki:

      Yazdığına sevindim❤ Mutluluklar diliyorum💖😉😊 Bu dizilerin sonunda biri ölse hic sevmiyorum! Ah kalbimi ben çok seyretmedim…

 39. Kewelek🦋 dedi ki:

  ya Bide yukardaki fotograflary gördüm, Fenil diye bir kiz Viraja aşik olujakmiş evlenmek istiyor Virajla. 😞Çok Şaşirdim buna

 40. Kewelek🦋 dedi ki:

  İlk bölümiyle güzeldi! 👍 Zaten bu dizide olanlar gerçek hayatda çok oluyor… Galiba sonuna kadar güzel gidermi acaba!!!

 41. Anonim dedi ki:

  ne dizi seçmeyi dogru yapıyorsunuz nede kendinizi geliştire biliyorsunuz
  bu 2 çelişki hep olacak dizi seçmesini bilmiyorsunuz çekmesini bilmiyorsunuu seçemiyorsunuz saat ayarını hele dogru seçemiyorsunuz
  kanal 7 bu hayatta ne dogru yaptınız neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  dogrusu fala korkaklık iyi deyil hindistan dizilerinin yanında yabancı başka diziler yayına girmeli
  kanal 7 taşa fille tapanı bir azıcık bırakın tek ülke hindistan deyil
  budizm hindu dizilerine ara azıcık tayland güney kore japon dizilerine yürüyün aynı yerde seksek oynar
  gibi oynamaktan vaaz geçin
  çocuklar kanal 7 nin yaptıgı hatayı yapmazlar

 42. dila dedi ki:

  güz masalı gibi i diziler 16 10 a her zaman layık tır ama inatla akşam diyemessiniz bu bencilliktir
  güz masalı gibi kısa sürecek dizileri 16 10 a yakışır 82 bölüm 92 bölüm 115 bölüm 150 bölüm 180 bölüm arası artık seyircinize kulak verin kimse ölmez ya kanal7 saatlerle oynamak her zaman sizin işiniz biz seyirciler sizden 16 10 uuuu istiyoruz
  sizden sadece saat degişikliligi talebinde bulunuyoruz istiyoruz
  dogru çalışmanızı istiyoruz
  artık yanlışlarınızı düzeltin sanki şirketinize gelip diyoruz
  sizden bizleri ciddiye almanızı istiyoruz 300 le 780 bölüm arası dizileri 16 10 a masum u 19 00 veya 20 50 ye alınmalı

 43. Anonim dedi ki:

  güz masalı iyi bir diziye benziyor 16 10 da verilse güzel olur

 44. kanal 7 dedi ki:

  mischievous kiss: love in tokyo gibi 2 sezonluk japon dizisi en uygun kaliteli orta maliyetli diziler japonya
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim

 45. lila dedi ki:

  güz masalı Hindistan’ın dizileri ve asla vazgeçemeyen dizileri seyirci nin seçme hakkı yok
  yeni dizisini 16 10 masum u 20 50 ye alması gerek seçme hakkı bizim
  masum masum masum masum masum masum masum masum
  saf her halta inanan bomboş bir kız gopi fa<la sürmez dizi 200 bölümde sev yeterden daha saçma bir hal alacak
  malesef düşüncesiz hareketler saatlerinide ayarlamasını dogru düzgün yapamıyorlar
  7 veya 8 yıllık hindistan dizileriniz 2450 bölümlük şu dizilerinizi türkiyede 560 bölüm sürüyor 20 50 en en uygun saat ..
  250 ile 800 bölüm arası diziler 16 10 da verilmesi kanal 7 nin izleyicisine gösterdigi saygı olmalı
  2 hint dizisinin saatiyle oynayın

 46. SEÇ BEYEN AL KANAL 7 DÜŞÜK MALİYETLE dedi ki:

  ıshqbaaaz (18%, 212 oylar)
  ıshq subhan allah (13%, 158 oylar)
  geet hui sabse parayi (11%, 127 oylar)
  pyaar kii ye ek kahaani (11%, 127 oylar)kanal 7 biraz kendinizi zorlayın ha başka yabancı dizileride gözden geçirin düşük veyaorta maliyet le tayland kore japon pakistan dizileri kısaca asya dizileri
  mischievous kiss: love in tokyo gibi 2 sezonluk japon dizisi
  ÇOK DÜŞÜK MALİYETLERLE BAŞKA BAMBAŞKA ÜLKELERİN DİZİLERİNİDE SATIN ALIN DOLAR BAKARSIN YÜKSELİR BAKARSIN DÜŞER 5 10 TANE TAYLAND GÜNEY KORE JAPONYA
  DİZİLERİNE GİT AMA JAPON YA DAKİ BU 2 SEZONLUK DİZİYİ YAYINA SOKABİLİRSİN
  mischievous kiss: love in tokyo gibi 2 sezonluk japon dizisi

 47. Bagul dedi ki:

  Guz masali hint filmini Masum dizisinin yerine koymanizi rica ediyorum

  1. K POP 💜💜💜💜💜💜💜♥️♥️♥️♥️♥️ dedi ki:

   neden merak etdim
   bence sabah tekrarını verin lütfen akşam izleyemiyorum maaalesef rica ediyorum sabah saat 8 de tekrarı olsun önceler aşk bir rüyanın tekrarı zamanında şimdiden tşk sizi seviyorum kanal 7 ekibi ve hint kore dizileri 💙💙💙💙💙💙💙💙

  2. Anonim dedi ki:

   Bir Garip Aşk tekrar yayınlayabilir misiniz o diziye hayranım teşekkür ederim

  3. Şaziy dedi ki:

   Bir Garip Aşk tekrar yayınlayabilir misiniz o diziye hayranım teşekkür ederim