Güz Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri (Kanal 7)

5 Yorum 24 kez izlendi

Kanal 7 yeni bir Hint dizisini ülkemizde yayınlamak için hazırlıkları tamamladı. Orijinal adı Dil se di dua…Saubhagyavati Bhava olan ve Kanal 7 de Güz Masalı olarak ekrana gelecek olan dizinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini burada detaylıca sizlere tanıtacağız. Hint dizilerinin ülkemizdeki merkezi olan Kanal 7 de yayınlanacak olan Güz Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri ve dini bilgilerini sizlerle paylaşalım.  guz masali dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir

Güz Masalı (Hint) Dizisi Oyuncuları

Daha önce yine Kanal 7 de ekrana gelen Ah Kalbim dizisinin sevilen güzel başrol oyuncusu Sriti Jha bu kez Güz Masalı dizisi ile yeniden Türk halkıyla buluşuyor. Güz Masalı dizisinin kadın baş rolünde Sriti Jha yer alırken erkek başrol oyuncusu Harshad Chopda oldu. Hindistan’da zengin ve güçlü bir iş adamı olan Viraj ve çok güzel bir kız olan Janvi’nin sıradışı yaşam öyküsünün anlatıldığı Güz Masalı dizisi seyircilere duygu dolu bir dizi deneyimi sunacak. guz masali dizisi resimleri

Güz Masalı Dizisinin Oyuncuları ve karakterleri:
Sriti Jha- Janvi / Sia,
Harshad Chopda- Raghavendra (Raghav),
Karanvir Bohra- Viraj Dobriyal ,
Mala Salariya- Jahnvi’nin kalbini alan gazeteci Ananya Ghosh,
Vinay Rohrra – Anay’ın arkadaşı Rajay (Raj) Khanna,
Mouli Dutta- Paromita Ghosh,
Jaya Ojha- Uma Sharma,
Akanksha Juneja- Tanisha rolünde,
Sudha Chandran- Bayan Vyas ,
Neha Mehta -Raghav’un ​​erkek kardeşi eşi Dr. Komal Singh,
Yash Ghanekar- Dev Singh ve Komal’ın oğlu ve Raghav’un ​​yeğeni,
Kiran Bhargava- Jahnvi’nin büyükannesi Sudha rolünde,
Sumukhi Pendsey- Gayatri Singh,
Sulagna Chatterjee- Sia Sharma,
Natasha Rana- Viraj’ın annesi Geeta olarak
Ram Mehar Jangra- Viraj’ın çalışanı Unniyal,
Zubin Dutt -Sanjay Sinha,
Urvashi Dholakia- Jahnvi’nin yeni kimliğini edinmesine yardımcı olan Dr. Komolika Rana,
Fenil Umrigar- Viraj ile evlenmek isteyen Priya Malhotra,
Vaquar Shaikh- Shekhawat olarak
Sagar Naik – Dr. Bhandari

guz masali ragav kim gercek adi resimleri Harshad Chopda- Rahgav

Raghav Karkateri; Jahnvi adını değiştirip Sia olduktan sonra Viraj’ın elinden kurtulur ve sonra Ragav ile tanışır. Zamanla ona olan ilgisi aşka dönüşür. Raghav’da ondan hoşlanır ve Viraj’dan birlikte kurtulmaya çalışırlar.

Harshad Chopda 1983 Gondia şehrinde doğdu.  Güz Masalı dizisi erkek başrol oyuncusu olan ve Raghav karakterini canlandıran oyuncu 2006 yılında beri dizi filmlerde rol almaktadır. Harshad Chopda instagram hesabı https://www.instagram.com/harshad_chopda/

Harshad Chopda’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2006- Mamta- Karan,
2010- Tere Liye-Anurag
2011- Dharampatni-Mohan,
2012- Dil Se Dil Dua..Saubhagyavati Bhava?- Raghavendra
2014- Rumsafars- Sahir,
2018- Bepannah- Aditya rollerini canlandırdı.

guz masali dizisi janvi kimdir Sriti Jha- Jhanvi (Sia)

Jhanvi Karakteri; Jhanvi masum genç bir kızdır ve Viraj’a aşık olur. Viraj ile evlenmeden önce onu uyarlamaya çalışan Sanjay’ı dinlemez ve evlenir. Hayatı zindan olur. Evliliğinde ya çok ilgi kıskançlık ya işkence görür. İlk bebeğini bu yüzden düşürmüştür. Bu durumdan kurtulmak için adını değiştirir ve Sia yapar. Viraj’ın elinden kurtulur ancak sonrasında olanlar daha da ilginçtir.

Daha önce Kanal 7 de yayınlanan Ah Kalbim dizisinde başrol oynayan Sriti Jha  şimdi de Güz Masalı dizisinde başrol oynamaktadır. Sriti Jha 1986 Hindistan’ın Begusarai şehrinde doğdu. Üniversite eğitimini Yeni Delhi Sri Venkateshwara Koleji’nde İngilizce olarak tamamladı. Sriti Jha’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/itisriti/

Sriti Jha’nın rol aldığı dizi filmler;
2007- Dhoom Machaao Dhoom- Malini,
2007- Jiya Jale- Sunaina,
2010-Rakt- Sandhya,
2012-Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?- Jhanvi ,
2014-…Kumkum Bhagya-Pragya Mehra rollerini canlandırdı.

guz masali viraj kimdir Karanvir Bohra- Viraj

Viraj Karakteri; Viraj zengin ve güçlü bir iş adamıdır. Jahnvi’ye aşıktır ve onunla evlenir ancak kötü bir çocukluk geçirmiştir. Bunun etkisi ile de kendi evliliğinde de duygu durumu bozukluğu yaşar. Viraj tatlı, kibar ve hoş biri iken birden bire kötü eziyet eden birine dönüşür. Bu yüzden Jahnvi Viraj’dan olan ilk bebeğini onun eziyetleri yüzünden düşürür.

1982 Hindistan Jodhpur’da dünyaya gelen oyuncu Kanal 7 Güz Masalı dizisinde Viraj karakterini canlandıracak. Karanvir Bohra Karanvir Bohra’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/karanvirbohra/ Karanvir’in sosyal medya hesabında ikiz kızları ile yaşadığı güzel anlar var. Bu da Türk seyircisinin onu çabuk benimsemesini sağlayacaktır.

Karanvir Bohra’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
1999- Mohabbat- Kabir,
2004- Shararat-Semih,
2011-Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?- Viraj,
2014- Yeh Hai Aashiqui- Rohan,
2020- Kumarhane- Vickey rollerini canlandırdı.

Guz masali dizisi janhvi sianin kalbini alan anash Mala Salariya-  Ananya Ghosh

Ananya Ghosh Karakteri; Mala Salariya Güz Masalı dizisinde Ananya Ghosh rolünü canlandırmaktadır. Jahnvi’nin kalbini alan bir gazeteci olarak Güz Masalı dizisinde rol alacaktır.  Ananya’nın Sia’nın kalbini aldığını öğrenen Viraj çok öfkelenir ve o kalp sevdiği kadına ait olduğu içn onu geri almaya çalışır. 

Mala Salariya 1988 doğumludur. Fitness tutkunu olan oyuncu Mala Salariya Ulusal bir yüzme şampiyonu iken Hindistan Güzellik yarışmasına girdi ve 5. oldu. Sonrasında oyunculuk sektöründe yer aldı. Mala Salariya instagram hesabı https://www.instagram.com/malasalariya/

Mala Salariya’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2015-SuperCops ve Supervillains- Polis Müfettişi,
2018- Qayamat Ki Raat- Nishtha,
2020-Choti Sarrdaarni- Dr.Sanjana rollerini canlandırdı.

vinay rohrra kimdir guz masali raj Vinay Rohrra- Rajav (Raj)

Rajav Karakteri; Güz Masalı dizisinde Rajav karakterini canlandıran oyuncu Vinay Rohrra. Rajav kısa adıyla Raj Ananya’nın arkadaşıdır. Onun Viraj’dan kaçmasına yardımcı olmaktadır.

Vinay Rohrra 1986 doğumludur.  Vinay Rohrra’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/vinayrohrra/ Vinay Rohrra ‘nın rol aldığı bazı dizi filmler; RanbirRano- Ranbir, 2009- Laagi Tujhse – Bajirao, Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?, Yeh Hai Aashiqui- Ankur, Badi Door Se Aaye Hain- Sharad rollerini canlandırdı.

guz masali tamasha rolundeki oyuncu Akanksha Juneja- Tanisha

Güz Masalı dizisinde Tanisha rolünü canlandıran oyuncu Akanksha Juneja 1990 Delhi doğumludur. Akanksha Juneja’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/akanksha3003/ Oyuncunun rol aldığı bazı dizi filmler;Thoda Hai Bas Thode Ki Zaroorat Hai-Akshata Kulkarni, Hamaari Beti Raaj Karegi- Anjali, Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?- Tanisha, Ishqbaaz- Siddhi Maayi rollerini canlandırdı.

Jaya Ojha guz masali dizisi uma kimdir Jaya Ojha- Uma Sharma

Güz Masalı dizisinde Uma Sharma rolünü canlandıran oyuncu Jaya Ojha Hintli film, televizyon oyuncusu ve şarkıcıdır. Jaipur’de üniversite eğitiminin ardından Hindustani Vokal müzik alanında yükseklisans yaptı. Tiyatro oyunculuğu da yapan oyuncu rol aldığı dizi filmlerle de tanınır. Rol aldığı bazı dizi filmler;Kum Kum-Chaya Sangya kumkum’u öldürdü, Angrezi Mein Kehte Hain-Rukhsana, Dil Se Di Dua … Saubhagyavati Bhava?-Uma Sharma,Badho Bahu- Malti Rghuveer Singh Ahlawat rollerini canlandırdı. Jaya Ojha instagram hesabı https://www.instagram.com/jayaojha_/

guz masali dizisi sudha Chandran Sudha Chandran- Bayan Vyas

Güz Masalı dizisinde Bayan Vyas karakterini canlandıracak olan oyuncu Sudha Chandran 1965 Mumbai doğumludur. Sudha Chandran bu zamana kadar bir çok dizi film projesinde yer almıştır. Protez bacağı ile danat hayatına devam eden oyuncu büyük başarılara imza atmıştır.

Güz Masalı Dizisinin Konusu:

Viraj, Jahnvi’ye aşık olur. Zengin ve güçlü bir iş adamı olan Viraj’ın çocukluğu çok kötü geçmiştir. Viraj tatlı, kibar ve hoş biri iken birdenbire duyguları değişir ve öfkeli kıskanç eziyet eden birine dönüşür. Eşi Jahnvi bu yüzden Viraj’ın bebeğine hamile kalsada Viraj’ın bu durumu nedeniyle düşük yapar . Viraj’ın işkencesine dayanamayan Jahnvi intihar etmeye çalışır. Geeta, Jahnvi’yi yaşamaya teşvik eder.  Jahnvi uzun bir süre bu hayatı yaşadıktan sonra kaçarak adını değiştirir. Sia adını kullanmaya başlar.Sonrasında Raghav ile tanışır. Ona olan ilgisi aşka dönüşür.

Güz masalı dizisinin yönetmeni yapımcısı senaristi

Güz Masalı Dizisi Yönetmeni: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr Khan. Güz Masalı Dizisinin Yapımcısı: Vishal Vivek, Taruni Mathur. Güz Masalı Dizisi Senaryo yazarı: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil Nagpal

Güz masalı dizisinin çekim yerleri şarkıları müzikleri elbise ve kıyafetleri.

Güz Masalı dizisi nerede çekiliyor sorusuna Hindistanda yeni Delhi dizi ve filmlerin çekildiği Bollywood olarak bilinen dizi film platolarında çekimleri yapıldı. Güz masalı dizisinde çalan şarkılar müzikler de çok merak edilecek. Hint dizilerinin vazgeçilmesi olan Hint ezgileri göz masalı dizisinde de oldukça fazla çalacak. Ayrıca güz masalı dizisinde oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetleri merak edenlere de Hint kıyafeti satan büyük mağazalar da bulabileceklerini hatırlatalım. Güz masalı dizisi nerede çekiliyor sorusuna yeni Delhi şehri cevabını vermiştik.ayrıca güz masalı dizisindeki oyuncuların dini inançları da dizi izleyenler tarafından merak edilecek.oyuncularının bazıları Müslüman bazıları ise Hindistan’ın yerel dini olan hinduizme inanıyor.Hint dizi ve filmlerde oyuncuların hangi dini inanıştan olduklarını ayırt etmek oldukça zor.

Güz Masalı Dizisi Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz

5 Yorum

 1. mischievous kiss: love in tokyo gibi 2 sezonluk japon dizisi en uygun kaliteli orta maliyetli diziler japonya
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim
  orta maliyetli diziler güney kore pakistan . dizileri var . hint dizileri saplantılı olmayalım seyircileri dinleyelim

 2. güz masalı Hindistan’ın dizileri ve asla vazgeçemeyen dizileri seyirci nin seçme hakkı yok
  yeni dizisini 16 10 masum u 20 50 ye alması gerek seçme hakkı bizim
  masum masum masum masum masum masum masum masum
  saf her halta inanan bomboş bir kız gopi fa<la sürmez dizi 200 bölümde sev yeterden daha saçma bir hal alacak
  malesef düşüncesiz hareketler saatlerinide ayarlamasını dogru düzgün yapamıyorlar
  7 veya 8 yıllık hindistan dizileriniz 2450 bölümlük şu dizilerinizi türkiyede 560 bölüm sürüyor 20 50 en en uygun saat ..
  250 ile 800 bölüm arası diziler 16 10 da verilmesi kanal 7 nin izleyicisine gösterdigi saygı olmalı
  2 hint dizisinin saatiyle oynayın

 3. Avatar SEÇ BEYEN AL KANAL 7 DÜŞÜK MALİYETLE

  ıshqbaaaz (18%, 212 oylar)
  ıshq subhan allah (13%, 158 oylar)
  geet hui sabse parayi (11%, 127 oylar)
  pyaar kii ye ek kahaani (11%, 127 oylar)kanal 7 biraz kendinizi zorlayın ha başka yabancı dizileride gözden geçirin düşük veyaorta maliyet le tayland kore japon pakistan dizileri kısaca asya dizileri
  mischievous kiss: love in tokyo gibi 2 sezonluk japon dizisi
  ÇOK DÜŞÜK MALİYETLERLE BAŞKA BAMBAŞKA ÜLKELERİN DİZİLERİNİDE SATIN ALIN DOLAR BAKARSIN YÜKSELİR BAKARSIN DÜŞER 5 10 TANE TAYLAND GÜNEY KORE JAPONYA
  DİZİLERİNE GİT AMA JAPON YA DAKİ BU 2 SEZONLUK DİZİYİ YAYINA SOKABİLİRSİN
  mischievous kiss: love in tokyo gibi 2 sezonluk japon dizisi

 4. Guz masali hint filmini Masum dizisinin yerine koymanizi rica ediyorum

  • Avatar K POP 💜💜💜💜💜💜💜♥️♥️♥️♥️♥️

   neden merak etdim
   bence sabah tekrarını verin lütfen akşam izleyemiyorum maaalesef rica ediyorum sabah saat 8 de tekrarı olsun önceler aşk bir rüyanın tekrarı zamanında şimdiden tşk sizi seviyorum kanal 7 ekibi ve hint kore dizileri 💙💙💙💙💙💙💙💙

Etiketler