Güven Bana Filmi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Vizyon Tarihi Çekim Yerleri

06.07.2022
1.367

Güven Bana filminin oyuncu kadrosunu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Aytaç Medya’nın üstelik Güven Bana filminin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturmaktadır. Selçuk Aydemir’in hem de senaryosunu yazdığı Güven Bana filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler vizyon tarihi ve çekim yerleri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Güven Bana filminin oyuncu kadrosunu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Güven Bana Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakteri

Cihangir Ceyhan – Özcan
Ufuk Bayraktar – Yılmaz
Okan Çabalar – Sercan
Pelin Karahan – Zeynep
Köksal Engür
Serap Önder
Zihni Göktay
Erdal Özyağcılar- Hulusi
Özgür Emre Yıldırım – Vedat
Onur Gökçek – Yiğit
Kıvanç Baran Aslan – Hayri
Korhan Herduran – BarbarosGüven Bana Filmi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Cihangir Ceyhan – Özcan

Güven Bana filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Cihangir Ceyhan, 6 Şubat 1989 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Cihangir Ceyhan, iki buçuk yıl İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Sıfır Bir dizi ile geçer oyuncumuz daha önce Çukur, Alev Alev, Yusuf, Camdaki Kız gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Ufuk Bayraktar – Yılmaz

Güven Bana filminin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Bekleme Odası filmiyle geçen Ufuk Bayraktar, 2006 yılında Kader dizisinde ki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Daha önce Bu Son Olsun, Dağ, Ezel, Vatanım Sensin, Sevda Kuşun Kanadında gibi dizilerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmiyle geçmiştir.Güven Bana Filmi vizyon tarihi nerede çekiliyor

Okan Çabalar – Sercan

11 Ağustos 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Okan Çabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. İzmir’de amatör tiyatro çalışmalarında bulunan Okan Çabalar kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Bahar Dalları diziyle geçmiş ve dizide canlandırdığı Ali karakteriyle dikkat çekmiştir. Ertesi yıl Şen Yuva dizisinde boy gösteren oyuncumuz, tiyatro oyunculuğu yanı sıra tiyatro yazarlığı da yapmaktadır.

Pelin Karahan – Zeynep

Güven Bana filminin başrolünde yer alan Pelin Karahan, 6 Ekim 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme Bölümünden mezun olan Pelin Karahan, çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. 2007 yılında Kavak Yerleri dizisiyle profesyonel oyunculukla tanışan ve ilk dizisi olmasına rağmen başrol olarak yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Kıbrıs Zafere Doğru dizisiyle geçmiştir.Güven Bana Filminin Oyuncuları Kimler

Köksal Engür

1 Ocak 1947 yılında Kars’ta dünyaya gelen Köksal Engür, Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Korkuyorum Anne filmiyle ödül alan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce Dolunay, Beş Vakit, Kaçın Kurası, Ver Elini Aşk, Kırmızı Oda, Şahane Damat gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Mehmet Ali karakterini canlandırdığı Baba dizisiyle geçmiştir.

Serap Önder

19 Ağustos 1956 yılında Sinop, Boyabat da dünyaya gelen oyuncumuz Serap Önder, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Pazar Bir Ticaret Masalı filmi ile geçmiştir. Daha önce Kurbanlık, Aşk Tesadüfleri Sever, Çalgı Çengi, Aşk-ı Suzan, Cinnia:Ifritin Diyeti, Papatyam Hayat Şarkısı, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Canan, Babam İçin, İşler Güçler, Aşkın Bedeli Yasak Elma gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Kırmızı O da dizisiyle geçmiştir.

Zihni Göktay

2 Aralık 1945 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zihni Göktay, 1973 yılından beri İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda oynamaktadır. İstanbul Radyosunda 1978-1996 yılları arasında Radyo Tiyatro Şubesinde birçok oyunda yönetmen ve oyuncu olarak görev alan Zihni Göktay aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Zihni Göktay daha önce Tosun Paşa, Cennet Mahallesi, Ulan İstanbul, Avrupa Yakası, Ah Kalbim gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Erdal Özyağcılar- Hulusi

4 Ağustos 1948 yılında İznik’te dünyaya gelen Erdal Özyağcılar, İstanbul Belediye Konservatuarından mezun olmuştur. Kenter Tiyatrosu ve Dormen Tiyatrosu’nun kadrolarında yer alan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır ve Erdal Özyağcılar daha önce Gülümse Yeter, Aile Arasında, Yasak Elma, Mucize 2 Aşk, No 309, Şampiyon, Müstakbel Damat, Sosyete Şaban, Elveda Rumeli gibi başarılı projelerde de yer almıştır

Özgür Emre Yıldırım – Vedat

26 Ekim 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Özgür Emre Yıldırım, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Akşam Okulu’nu, ardından da Özel Marmara Akademisi’ni bitirmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında The Film isimli projeyle geçen oyuncumuz daha önce Sarmaşık, Arif V 216, Elde Var Hayat, Yıldızlar Şahidim, Öldür Beni Sevgilim gibi başarılı projelerde yer almış ve kamera karşısına en son Baba Parası dizisiyle geçmiştir.

Onur Gökçek – Yiğit

Güven Bana filminde Yiğit karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Onur Gökçek kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Bartu Ben isimli diziyle geçmiştir. 2020 yılında Kuruş Bankası filminde Cemil Kızıldağ karakterine hayat veren oyuncumuz her hafta salı günleri 18:00-21:00 arası karmatürk te stand-up programı yapmaktadır. Komedyen olan Onur Gökçek kamera karşısına en son 2021 yılında Babam Çok Değişti dizisiyle geçmiştir.

Kıvanç Baran Aslan – Hayri

1 Temmuz 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz Kıvanç Baran Aslan, Gazi Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Eğitim hayatının ardından Artiz Mektebi isimli bir programa katılan Kıvanç Baran Aslan, 2012 yılında Muck dizisiyle sektöre adım atmıştır. Bir dönem Güldür Güldür ekibinde yer alan oyuncumuz daha önce Zengin Kız Fakir Oğlan, Dedemin Fişi, Ekşi Elmalar, Zalo gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Korhan Herduran – Barbaros

6 Ağustos 1988 yılında Antalya’da dünyaya gelen ç Korhan Herduran, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Üsküdar’a Giderken isimli diziyle geçen oyuncumuz dizideki performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl İşler Güçler dizisinde yer almıştır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Hulusi karakterini canlandırdığı İçimizden Biri dizisiyle geçmiştir.

Güven Bana Filmi Vizyon Tarihi

Selçuk Aydemir’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Güven Bana filminin vizyon tarihi de merak edildi. Ancak Güven Bana filminin yapımcıları tarafından filmin vizyon tarihi henüz açıklanmamıştır. Bizler, önümüzdeki yıl yayınlanacağını tahmin ettiğimiz Güven Bana filminin vizyon tarihi belli olduğu zaman bunu sayfamızdan paylaşacağız.

Güven Bana Filminin Çekim Yerleri

Yapımcılığını Aytaç Medya’nın üstelik Güven Bana filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Güven Bana filminin çekim yerleri de merak edildi. Güven Bana filminin çekimleri oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi birçok sebepten dolayı İstanbul’da başlamıştır.

Güven Bana filminin oyuncu kadrosunu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aynur karcı dedi ki:

    Erdal Özyağcılar ve Cihangir Ceyhan donanımlı olgun herkese çok nazik davrandılar onları tanımaktan çok memnun oldum gerçek sanatçılar tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum👏👏👏👏

  2. Anonim dedi ki:

    Erdal Özyağcılar ve Cihangir Ceyhan donanımlı olgun herkese çok nazik davrandılar onları tanımaktan çok memnun oldum gerçek sanatçılar tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum👏👏👏👏

  3. Hasan dedi ki:

    Maltepe yavuz sokakta Hamiyet meyhanesi çekimlerini izlemek çok zevkli özellikle yağmur sahnesi