Gün Çiçeği Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Çekim Yerleri

Gün Çiçeği filmi oyuncu kadrosu, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Mayıs Film ve TRT ortak yapımcılığında çekilecek olan Gün Çiçeği filmin yönetmen koltuğunda Büşra Bülbül oturacaktır. Cast direktörlüğünü Filiz Çelik’in yaptığı Gün Çiçeği filminin oyuncuları, konusu ve çekim yerleri de merak edilmiştir. Bizler de Gün Çiçeği filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Gün Çiçeği Filmi Oyuncu Kadrosu

Sevda Erginci
Ümran Şakır
Osman Doğan
Ahmet Çelik

Sevda Erginci

Gün Çiçeği filminin başrolünde yer alan Sevda Erginci, 3 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sevda Erginci kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Koyu Kırmızı dizisiyle geçmiştir. Kariyerindeki ilk çıkışı Hayat Bazen Tatlıdır dizisindeki performansıyla yakalayan oyuncumuz özellikle Yasak Elma’da canlandırdığı Zeynep karakteri ile tanınmıştır. Popüler oyuncumuz daha önce Uzaklarda Arama, Veda, Ver Elini Aşk, Sevgili Geçmiş, Uyanış Büyük Selçuklu, El Kızı gibi projelerde de yer almıştır. Sevda erginci yeni dizisi

Ümran Şakır

Başarılı oyuncumuz Ümran Şakır, İzmir Artiz sanat atölyesinde oyunculuk ve diksiyon eğitimi almıştır. Türk Alman Üniversitesi’nde eğitimine devam eden Ümran Şakır, kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Nezaket karakterini canlandırdığı Hükümsüz isimli internet dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz ertesi yıl Üç Kız Kardeş dizisinde de rol almıştır. Nasyonel Ajans menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz en son 2023 yılında Gibi dizisinde rol almıştır.

Osman Doğan

Başarılı oyuncumuz Osman Doğan, Gün Çiçeği filmi ile anlaşma sağlanmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Osman Doğan, aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. 41 yaşının içinde olan oyuncumuz, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda da üniversitelerde ve sinema okullarında oyunculuk ve oyuncu yönetimi dersleri de vermektedir. Osman Doğan, uzun yıllar Trt’de çalışmıştır daha sonra ise eşiyle beraber Tiyatro Külliyen’i kurmuştur. gün çiçeği filmi osman doğan

Ahmet Çelik

1 Haziran 1986 yılında Mardin’de doğmuştur. İstanbul Kültür Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünden mezun olmuştur. Daha sonra ise İletişim Tasarımı bölümünde Yükseklisans yapmıştır. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, İletişim Tasarımı Bölümünde ‘%100 Burslu eğitim alan Ahmet Çelik özellikle İki Dünya Arasında’ki dizisiyle tanınmıştır. Oyuncumuz daha önce Benim İçin Üzülme, Adını Feriha Koydum, Dumanlı Yol, Ekmek Teknesi gibi projelerde de rol almıştır.

Gün Çiçeği Filmi Konusu

Büşra Bülbül yönetmenliğinde çekilecek olan Gün Çiçeği filminde Sibel’in kocası karaciğer yetmezliğinden dolayı hastanede yatmaktadır. Organ nakli için sıra beklemektedir. Ancak Sibel’in kocasının durumu acildir. Sıranın gelme ihtimali de düşüktür. Bundan dolayı da Sibel kendi imkânlarıyla organ bağışçısı aramaya başlayacaktır. Gün Çiçeği filminde de bu yaşananlar anlatılacaktır.

Gün Çiçeği Filmi Çekim Yerleri

Sevda Erginci’nin başrolünde yer aldığı Gün Çiçeği filminin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Fakat filmin çalışmaları devam etmektedir. Bu nedenle de nerede çekildiği henüz belli değildir. Bizler Gün Çiçeği filminin çekim yerlerini öğrendiğimiz zaman konumuzu güncelleyeceğiz.

Gün Çiçeği filmi oyuncu kadrosu, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..