Güldür Güldür Show Elbise ve Kıyafet Markaları

27.05.2022
2.687

Güldür Güldür Show oyuncularının elbise ve kıyafet markalarını sizlerle paylaşacağız. Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür Show ikinci sezonunda itibaren Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. 27 Şubat 2013 tarihinde yayın hayatına başlayan ve birbirinden komik skeçleriyle büyük beğeni toplayan Güldür Güldür Show oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiselerde merak edildi. Bizlerde, Güldür Güldür Show elbise ve kıyafet markalarını sizlerle paylaşacağız. guldur guldur show aylin kontente burcunun kiyafetleri

Güldür Güldür Show Kıyafet Ve Elbiseleri

Ali Sunal’ın sunduğu ve her hafta Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Güldür Güldür Show programının oyuncularının giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Beşiktaş Kültür Merkezi Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda çekilen Güldür Güldür Show oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Güldür Güldür Show Burcu Yerler (Aylin Kontente) Kıyafetleri

Güldür Güldür Show ekibin de ilk bölümden beri yer alan oyuncumuz Aylin Kontente tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizlerde oyuncumuzun Güldür Güldür Show’da giydiği tüm kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Güldür Güldür Show Çiçek (Açelya Topaloğlu) Kıyafetleri

Güldür Güldür Show ekibine 187. bölümde katılan Açelya Topaloğlu tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken isimlerin başında gelmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Açelya Topaloğlu’nun Güldür Güldür Show programında giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız. acelya topaloglu gulgur guldur kiyafeti

Güldür Güldür Show Jale (Özgür Bayraktar) Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Özgür Bayraktar tarzıyla büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde önümüzdeki günlerde oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Özgür Bayraktar’ın Güldür Güldür Show programında giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Güldür Güldür Show Bilal Koçyiğit (Onur Buldu) Kıyafetleri

Güldür Güldür Show programında Bilal Koçyiğit’i canlandıran oyuncumuz Onur Buldu’nun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde, Güldür Güldür Show ekibinde ilk bölümden beri yer alan başarılı oyuncumuz Onur Buldu’nun tüm kıyafetlerini önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. onur buldu guldur guldur giysi

Güldür Güldür Show Skeç Kostümleri

Her bölümde birbirinden komik ve eğlenceli skeçleriyle izleyicileri ekran başına toplayan Güldür Güldür Show ekibinin skeç kostümleri de büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde önümüzdeki günlerde oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Güldür Güldür Show oyuncularının skeç kostümlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Güldür Güldür Show elbise ve kıyafet markalarını sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?