Gönül Dağı Veysel öldü mü diziden çıktı ayrıldı mı?

Gönül Dağı Veysel öldü mü diziden çıktı ayrıldı mı, Semih Ertürk Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı Veysel çıktı mı?

15.04.2022
2.910

Gönül Dağı Veysel öldü mü: 16 Eylül 2023 tarihinde ekrana gelen 4. sezon 2. bölümde roket patlaması sonrası Gönül Dağında Veysel öldü mü sorusu yine merak edildi. Hemen yanıt verelim Veysel ölmedi. Evet roket patlayınca Veysel yere yığıldı ama hastaneye kaldırılacak ve hayata tutunacak, Veysel roket patlaması sonrasında ölmeyecek..gonul-dagi-veysel-oldu-mu-diziden-cikti mi

Gönül Dağı dizisinin 61. bölümünde Veysel öldü mü diziden çıktı ayrıldı mı? soruları merak edilecek. Çünkü Veysel babasının dalgınlığı nedeniyle araba çarpmasın diye kendini siper eder, ancak bu sırada araç Veysel’e çarpar ve hareketsiz yere yığılır. Bu nedenle herkes Veysel öldü mü araba çarpınca yaralandı mı, diziden ayrılıp çıkacak mı gibi merak edilen sorulara yanıt verelim.

Gönül Dağı Veysel öldü mü diziden çıktı ayrıldı mı?

Gönül Dağı dizisinin 61. bölüm 2. fragmanında araba çarpınca Veysel öldü mü yaralandı mı kurtulacak mı merak edildi. Gedelli kasabasında her geçen hafta önemli bir olay olurken bu kez Muammer Veysel ile sınanacak. Çocuklarına hep kötü davranan Muammer canı pahasına kendisini koruaya çalışan ve araç çarpması diye önüne atlayan Veysel’in kıymetini bakalım anlayacak mı.Gönül Dağı Veysel öldü mü diziden çıktı ayrıldı mı

Gönül Dağı Veysel öldü mü sorusuna hayır ölmedi diyebiliriz. Çünkü amcaoğulları bir bütündür, biri olmadan diğerleri de yapa yalnızdır. Babası Muammer’e araba çarpmasın diye onu kurtarmaya çalışırken kendisine araç çarpan Veysel ciddi bir yaralanmayla hastaneye kaldırılacak. Yoğun bakıma alınan ve can çekişen Veysel herkesi korkutacak. İmdadına doktor Kenan yetişecek. Abisi onu kurtaracak. Tüm bu olanlardan Muammer bakalım gereken dersi çıkarabilecek mi dersiniz?

Gönül Dağı Veysel (Semih Ertürk) Diziden Ayrılacak mı?

Veysel ölecek mi Gönül dağından ayrılacak mıHayır Semih Ertürk’ün canlandırdığı Veysel karakteri Gönül Dağı dizisinin vazgeçilmez oyuncularından birisi. Bu nedenle kendisine araç çarpsa da yoğun bakımdan çıkacak ve diziye devam edecek. Semih Ertürk Gönül Dağı dizisinde en yetenekli ve rolünün hakkını veren oyuncuların başında geliyor. Seyirci Veysel karakterini çok seviyor. Gönül Dağından ayrılan oyuncular konumuz burada.

Gönül Dağı Veysel ölecek mi video izle:

Veysel ölecek mi Gönül dağından ayrılacak mı? Elbette Veysel ölmeyecek ancak Muammer’in çocuklarına ettiği cefanın da bir karşılığı olacak. Bu kez acı bir tecrübeyle Muammer Veysel’in zor duruma düşmesinden gereken dersi çıkacak mı dersiniz? Ciritçi Abdullah devreye girip herkese gereken dersi verir mi izleyip görelim..

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Yazdigim yorum dogru Türkçe ile olmadimi?

  1. Yönetici dedi ki:

   Gelmedi yorumunuz?

 2. Anonim dedi ki:

  Veyseli ben de çok seviyorum.Umarim Muammer bey de artik kendine gelir.