Gönül Dağı Taner Öldü Mü, Berk Atan Diziden Çıkacak Mı?

27.03.2023
2.337

Gönül Dağı dizisinde başrolde oynayan ve Taner karakterine hayat veren Berk Atan diziden çıkacak mı ayrılacak mı oldukça merak edildi. Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm fragmanı birçok soru işaretini de beraberinde getirdi. Sevilen isimlerden birisi olan Taner karakterinin kayalıklardan düştüğü haberi duyuldu. Taner’in yüzü fragmanda görünmediği içinde herkes Taner’i merak etti.

Gönül Dağı Taner Öldü Mü?

Gönül Dağı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Taner’in kayalıklardan düştüğünü söylüyorlar ailesine. Bu haberi duyan annesi, ablası Zahide ve Sefer hemen hastaneye koşuyor. Bu haber amcaoğullarına da gidiyor tabi. Hepsi ilçe hastanesinde olduğunu öğrendikleri Taner’i görmeye gidiyorlar. Ancak gittiklerinden Elif Hemşire Taner’in ameliyata alındığını söylüyor. Bu durum da Taner öldü mü? Diziden çıkacak mı soruları merak ediliyor elbette.  taner kayaliklardan dustu olecekmi

Şunu belirtelim ki. Gönül Dağı dizisinde Dilek gittiği andan itibaren Taner’in sahnelerinde de eksilme oldu. Taner sahneleri Dilek olmadığı için çok rağbet görmüyor. Ancak dizi de Taner ve Ali’nin yani Taner’in oğlunun hikayesi devam edecek. Taner ölmeyecektir.

Berk Atan Gönül Dağı Dizinden Çıkacak Mı?

Taner ve Selma Öğretmen birlikte köylüyü tarıma zarar veren böceklerden kurtarmak için mantar aramaya çıkarlar. Mantarı bir kayalıkta bulurlar. Taner mantarı almak ister kayalıklara çıkar. Taner kayalıklardan düştüğünde Selma Öğretmen onu hemen hastaneye getirir. Ancak Taner’in durumu kötüdür. Bu yüzden hemen ameliyata alınır. Selma Öğretmen Taner’i kurtaramadığını düşünür ve kendini suçlar. Taner ameliyattayken tüm ailesi hastaneye gelir. Ameliyat kapısının önünde beklerler. Ancak Taner iyileşecektir. Taner ölmeyecek ve Berk Atan diziden çıkmayacak.  gonul dagi taner oldu mu

Gönül Dağı dizisi erkek başrol oyuncusu olan Taner diziden çıkmayacak. Taner Dilek’in gidişinin ardından oğlu Ali ile bir hayat kurmaya çalışıyor. Taner dizinin belli bölümlerinde sahneye çıkarak, bozkırda olanları anlatıyor. Kendi başarı hikayesini dinleyenlere aktarıyordu. Henüz o sahneler gelmedi. Taner ve amcaoğulları başarılı olacak, istedikleri silikon vadisini bozkıra kuracaklar. Taner’de bunu kendini dinleyenlerin önünde anlatacaktır. Dizide bu sahneler çok önceden verildi. Bu yüzden de Taner’in dizide daha çok yaşayacağı ve başaracağı sahneler var.

Berk Atan Gönül Dağı dizisinden çıkmayacak. Sizler Taner’in hikayesini nasıl buluyorsunuz? Berk Atan’ın oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Bu dizi tanersiz izlenmes.

 2. Hikmet Doruk. dedi ki:

  Taner bu diziye hayat veren bi elemandır taner egerki ölür ise bu dizi final yapar.

 3. ❤ LEYLA ❤ dedi ki:

  Ben bu diziyi izlemiyorum Ama herkes övüyor. Güzel dizidir umamrim. hhhheeeehhhh

 4. Anonim dedi ki:

  bugün ilk bölümü izledim çok güzeldi taner giderse reytingleriniz düşer