Gönül Dağı Sefer’in Hastalığı Ne? Ölecek mi

11.02.2022
26

Gönül Dağı Sefer’in Hastalığı Ne? Ölecek mi diziden çıkacak mı çok merak edildi. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde hastalanan ve Kayseri’den Yozgat’a geri dönen Sefer Zahide’ye de açıklamasa da Doktor Kenan Gönül Dağı dizisinin Sefer’inin Hastalığıni öğrendi. Bizde izleyicilerimizle paylaşalım Seferin derdi ne hangi hastalığa tutuldu, ölerek diziden çıkacak mı? sorularını..

Güncelleme; Sefer’in hastalığı beyin kanseri. Beyninde tümör var. Dişçi Musa onun hastalığını anladı ve ailesine söylemesini isedi. Tam söyleyecekken Zahide ondan önce davrandı ve hamile olduğunu söyledi.  Bu yüzden Sefer hasta olduğunu söyleyemedi. Ama hayata tutunmak için bir sebebi daha var artık. Bir evlat bekliyor ve bakalım beynindeki tümör nasıl gelişme gösterecek.

Gönül Dağı Sefer’in Hastalığı Ne? Ölecek mi

Gönül dağı Sefer’in Hastalığı Ne Ölecek miGedelli Kasabası’nın kırmızı çizgisi Sefer’in amansız bir hastalığı var. Gönül Dağı dizisinde dizinin başından beri sıkıntıları, mutsuzlukları tükenmeyen Sefer Zahide’sine kavuştu evlendi, mutlu bir hayat sürecek derken bu seferde hastalık onların yakasını bırakmadı. Beyninde tümör ile yaşayan Sefer bakalım bu amansız hastalıktan kurtulabilecek mi?

Gönül Dağı Sefer Diziden Ayrılacak mı Çıkacak mı?

Bu seçenek umarız olmaz. Çünkü Sefer bizim de kırmızı çizgimiz, o olmadan dizinin pek tadı olmaz gibi geliyor. Sefer’in önce dolmuşu alındı elinden o da para kazanmak için Kayseri’de bir şantiyeye gitmişti. Ancak orada da hastalandığını öğrendi. Şantiyede bayılmasının ardından Kayseri’de hastaneye kaldırıldı ve ölümcül bir hastalığı olduğunu öğrendi. O yüzden ve kalan günlerini geçirmek için kasabaya döndü. Ölümcül bir rahatsızlık olan beyin tümörü var ve kalan ömrünü eşi evlatları ile birlikte geçirmek istiyor. Bu arada ZAHİDE hamile kaldı ve bir bebe bekliyorlar. Umarız Sefer diziden çıkmaz ayrılmaz.

Kasabaya dönüşü başta Zahide olmak üzere herkesi şaşırtsa da mutlu etti elbette. Kimse onun hastalığını bilmiyordu, ara ara baş dönmesinin sebebini yorgunluk olarak anlatıyordu Zahide’ye. Zahide de hiç hastalığa ihtimal vermediği için bunu kabul etti ve  birlikte Badegül’ü köfte arabasına çevirdiler. Ancak beyninde tümör olan Sefer bakalım dizide devam edecek mi yoksa senaryo gereği ölecek mi.. gonul dagi sefer zahide ayrilacakmi

Gönül Dağı dizisi Sefer Diziden Çıkacak Mı?

Sefer beyin tümörü ile mücadele ederken Zahide’nin hamile olduğunu öğrenir. Hasta olduğunu Zahide’ye söyleyemez. Ancak mücadele edip hayata tutunmak ister. Bu hastalıkla kendi başına mücadele etmek ister ama yakın bölümlerde herkes öğrenecektir.

Sefer ölecek mi? Soruları çok soruluyor. Ancak Sefer ölmeyecek. Çünkü dizinin izleyenleri Sefer’i çok seviyor. Yaşadıklarını benimsedi. Bu yüzden Sefer karakteri diziden ayrılamaz.

Doktor Kenan Bey artık onun hastalığını biliyordu. Hastaneye Kayseri’den gelen rapor ona Sefer’in hastalığını söyledi ancak Sefer bunu kimsenin bilmesini istemediğini söyledi. Sefer bu hastalığa bir süre gizleyecek ancak eninde sonunda Zahide öğrenecekti. Hastalığın adı henüz dizide sarf edilmedi ancak tedavisi olmayan bir hastalık olduğu ve sürekli ilaç tedavisi ile takip edilmesi gerektiğini Dr. Kenan Bey söyledi.

Sefer’in hastalığı nedir, amansız tedavisi olmayan bir hastalık olduğu söylendi. Sefer’in kanser olduğunu düşünüyoruz.

Sefer’in hastalığı beyin kanseri. Beyninde tümör var. 

İlaç takibinin sürekli olması gerektiği ve Sefer’de ara ara baş dönmesi yorgunluk hissinin belirtilerinin o hastalığın belirtileri. Gönül Dağı dizisinde ne kadar üzüntü mutsuzluk bitmese de mucizeler de seyircinin yüzünü gülümsetiyor. Dizide Sefer karakterinin ayrılmaması gerektiğini ve hastaların iyileşmesi gerektiğini düşünüyoruz. gonul dagi seferin haftaligi ne

Sefer’in iyileşip dizi de devam edeceğini ,ölerek dizilen ayrılmayacağını düşünüyor ve bir seyirci olarak öyle istiyoruz. Sizce Gönül Dağı dizisinde Sefer ayrılır mı, yoksa iyileşerek dizideki rolü devam eder mi yorumlarınızı de tahminlerinize aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. BÜŞREM IŞIKLAR dedi ki:

  BNCE ÖLMEYECEK BAKSANIZA! ZAHİDESİNİ BİLEM HATIRLAMIYOR
  AKIL UNUTUR AMA KALP ASLA AMA ASLAUNUTMAZZZZ….

 2. Nurmehmet Yıldız dedi ki:

  Bence doktor kenan vesile olsun iyileşsin İNŞALLAH sefer kırmızı çizgimiz okadar…

 3. Ümit dedi ki:

  Sefer Ayrılırsa dizinin tadı tuzu kalmaz.şahsen izlesemde zevk alamam ben.doktor kenanın iyileştireceği umudundayım.

 4. Gülo dedi ki:

  Sefer ölmesin o bizim kırmızı çizgimiz

 5. Anonim dedi ki:

  Sefer çıkmasın diziden bn yuzkerede yazarım bin kerede yazarım gunul dağı dizini buzmayin çokseverek hizliyoz bolvedin il eşinden yapincisina selmlar

 6. Anonim dedi ki:

  Ayirlmasin sefer ollarak biz çok sevdik sefer ayrılırsa dizinin hiç tadı kalmaz ben oyuncularımızın hiç birinin ayrılmasını istemiyorum çok severek hizliyoz Afyon il eşinden bolvedin ne olur ayirmayin seferi diziden ve tekrar bade gülü sürmeye devm etsin dizide

 7. Aytaç çağırtekin dedi ki:

  Böylesi Diziler insanlara yol gösterici olduğu gibi dersler çıkarttırıyor aynı zamanda da zorluklara karşı mücadele etmeyi teşvik ediyor.O halde sefer karekterininde devam etmesi gerekir tabi biz izleyicilerin de desteğiyle.