Gönül Dağı Minibüsçü Hamdi Karakteri (Burak Haktanır)

30.09.2021
1.636
Gönül Dağı Minibüsçü Hamdi Karakteri (Burak Haktanır)

Köprü Film imzalı Gönül Daği dizisi 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu Gönül Dağı dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Her cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Minibüsçü Hamdi karakteri de izleyiciler tarafından merak edinmiştir. Bizde sizler için Gönül Dağı dizisine yeni katılan minibüsçü Hamdi karakterini yakından tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi minibüsçü Hamdi karakteri kimdir? Gönül Dağı dizisi, minibüsçü Hamdi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizeleri sizlerle paylaşacağız. gonul dagi minibuscu hamdi

Gönül Dağı Dizisi Minibüsçü Hamdi Karakteri Kimdir?

Çekimleri Eskişehir’de devam eden Gönül Dağı dizisine yeni katılan minibüsçü Hamdi karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Gönül Dağı dizisine yeni katılan minibüsçü Hamdi karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Minibüsçü Hamdi Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde, minibüsçü Hamdi karakterine başarılı oyuncumuz Burak Haktanır hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Burak Haktanır’i daha yakından tanıtacağız ve Burak Haktanır kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Burak Haktanır Kimdir?

35 yaşındaki oyuncumuz Burak Haktanır, 27 Ekim 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında vizyona giren Recep İvedik 3 isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz filmde ki performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle Sevda Kuşun Kanadında dizisinde hayat verdiği Remzi karakteriyle tanınan oyuncumuz daha önce Miraç, Çırağan, Kırıntılar, Nezih Bir Film, Mehmetçik Kut’ül Amare, Kimse Bilmez gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Payitaht Abdülhamit dizisine geçen oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda olacaktır. burak haktanir gonul dagi dizisinde

Burak Haktanır Yer Aldığı Diziler

Gönül Dağı (Minibüsçü Hamdi, 2021)
Payitaht Abdülhamid (Eskidarlı Vahap, 2017-2020)
Kimse Bilmez (Ekrem, 2019)
Mehmetçik Kut’ül Amare (2018)
Sevda Kuşun Kanadında (Remzi, 2016)
Çırağan Baskını (2014)

Burak Haktanır Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Burak Haktanır sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 167 gönderisi ve yaklaşık olarak 52 bin takipçisi vardır. Burak Haktanır’ın resmi instagram hesabı: @haktanirburak gonuld agi minibuscu hamdi kimdir

Burak Haktanır Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

35 yaşında ki oyuncumuz Burak Haktanır’ın hayatında birinin olup olmadığında, izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan, oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Burak Haktanır’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Gönül Dağı Minibüsçü Hamdi – Burak Haktanır Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Burak Haktanır tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncunuz, Burak Haktanır’ın özel hayatında ve Gönül Dağı dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, gömlek, ceket, kaban, mont, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek, detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Gönül Dağı dizisine yeni katılan Minibüsçü Hamdi karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Burak Haktanır’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?