Gönül Dağı Kenan’ın Kardeşi Barış Kimdir?

07.04.2022
14

Bu haber Gönül Dağı Barış kimdir? hakkında. Gönül Dağı dizisi kaldığı yerden devam ederken dizinin senaryosuna bazı yenilikler getiriliyor. Kenan’ın bu zamana kadar yaşadığı aileden ve üvey kardeşinden yani Kenan’ın geçmiş hayatından bahsedildi. Gönül Dağı dizisinde Kenan’ın geçmiş yaşantısından ve kardeşi Barış’tan bahsedilmişti. Şimdi de Barış rolü ile diziye İnan Ulaş Torun katıldı.  gonul dagi dizisi kenanin kardesi baris kim

Gönül Dağı Dizisi Barış Kimdir?

Gönül Dağı dizisi Kenan’ın girdiği ilk bölümlerde karşımıza bu sahneler çıkmıştı. Şimdi bu sahnelerin devamı geldi. Barış’ın Kenan’ın kardeşi olduğunu biliyoruz. Barış’ı kimin canlandıracağı da belli oldu. İşte Barış rolünü İnan Ulaş Torun canlandırıyor.  Barış’ın yurtdışında olduğu söyleniyordu o zaman. Şimdi kardeşi Kenan’ın yanına geliyor.

İnan Ulaş Torun- Barış Kim?

Gönül Dağı dizisine Barış rolü ile İnan Ulaş Torun katıldı. Barış dizi de Doktor Kenan’ın kardeşidir. Kenan’ı büyüten ailenin öz çocuğu olan Barış ailesinin cenazesine bile gelmemiş ve Kenan ile görüşmemektedir. Gönül Dağı dizisi kadrosuna Barış rolü ile İnan Ulaş Torun katıldı. İnan Ulaş Torun 1982 Rize doğumludur. Beyaz Gelincik dizisi ile tv sektörüne adım attı. Leyla ile Mecnun, Bir Çocuk Sevdim, Dostlar Mahallesi,Hep Yek 4-5, Türkler Çıldırmış Olmalı, Stalker dizi filmlerinde oynadı. inan ulas torun yeni dizisi gonul dagi

Gönül Dağı dizisinde Kenan’ın yaşamı- kardeşi Barış ve kendini büyüten aile ile olan ilişkilerini konunun devamında vermiştik. Gönül Dağı dizisinde Doktor Kenan üvey annesinin vefatı üzerine Veysel ile Edirne’ye yani büyüdüğü şehre gitmişti. Üvey annesi Cansu Kenan’a sahip çıkmış ve onu çok sevmiştir ancak üvey babasının baskısı Kenan’ın çocukluğunda hiç iyi izler bırakmamıştır. Kenan onu büyüten üvey babasını hiç sevmese de ona sahiplenip bakan annesi Cansu’ya vicdan borcu bulunmaktadır. Onun ölümü üzerine Edirne’ye gelip son görevini yapmak ister.

Avukat kendisine büyük bir miras kaldığını söyler. Kardeşi Barış ile mirası eşit paylaştıklarını söyler. Ancak Kenan hiçbir mirası kabul etmez. Mirasın tamamının Barış’a verilmesini ister. Kenan birlikte büyüdüğü kardeşi Barış’ın nerede olduğunu öğrenmek ister çünkü Barış kendisine kalan mirası çoktan bitirmiş ve bir borç batağı içindedir. Kenan ona son bir kez abilik yapmak ve onu bulup kurtarmak ister. gonul dagi kenanin kardesi baris kimdir gercek adi bilgileri

Kenan’ın kardeşi Barış rolü ile diziye İnan Ulaş Torun katıldı. İnan Ulaş Torun bilgilerini konumuzda anlattık. Kenan’a bakan ailenin çocuğu olan Barış vefasız bir evlat olmuş, ailesinin mirasını boş yere harcamış ve girdiği borç batağı sonucunda yurt dışına gitmiştir. Kenan ise ona iyilik yapmak ister, kendisine düşen mirası kabul etmez ve Barışı bulup kalan miras ile borcunu kapatmayı istemektedir. Barış yurt dışındaydı ancak artık döndü. Abisi Kenan’ın yanına geldi. Gönül Dağı dizisi Barış rolünü canlandıran İnan Ulaş Torun hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

  1. Fatih dedi ki:

    En Son Kalk Gidelim Diziside Şakir Karakterini Oynayan Oyuncu Alper Saylık Gelsin Gönül Dağı Dizisine Barış Olarak. Ben Bu Oyuncu Gelsin İsterim.