Gönül Dağı Filiz Kimdir? Dizileri, Kıyafetleri (Elif Tığlı)

02.09.2023
1.474

Gönül Dağı Filiz kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar ve Erdal Cindoruk’un yer aldığı Gönül Dağı dizisi Filiz karakterine oyuncumuz Elif Tığlı hayat verecektir. Bizlerde Gönül Dağı dizisi Filiz karakterini ve Filiz karakterini canlandıran genç oyuncumuz Elif Tığlı’yı yakından tanıtacağız.

Gönül Dağı Filiz Karakteri Kimdir?

Görüntü yönetmenliğini Müslüm Şahin’in yaptığı Gönül Dağı dizisi Filiz karakteri, diziye 4. Sezonda katılmıştır. Filiz, ana karakterler arasında yer almaktadır. Berk Atan’ın canlandırdığı Erkan karakteri, Filiz ve Yeşim arasında gerginlik çıkmasına sebep olacaktır.Gönül Dağı Filiz Kimdir, Kıyafetleri (Elif Tığlı

Gönül Dağı Filiz Kimdir?

Yeni sezonda ekibe dahil olan Filiz karakterine oyuncumuz Elif Tığlı hayat verecektir. Bizlerde sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Elif Tığlı’yı yakından tanıtacağız ve Elif Tığlı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Hangi üniversiteden mezun olmuştur? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Elif Tığlı Kimdir?

29 yaşındaki oyuncumuz Elif Tığlı, 24 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Elif Tığlı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümü’nden mezun olmuştur. 2007 yılında Annem dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz aynı zamanda sunuculuk yapmaktadır. Daha önce Bjk Tv’de sunuculuk yapan Elif Tığlı, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk, diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri de almıştır. Oyuncumuz özellikle Baharı Beklerken dizisindeki performansıyla tanınmıştır.

Elif Tığlı Yer Aldığı Diziler

2023 Gönül Dağı – Filiz
2022 Kızılcık Şerbeti (Konuk Oyuncu)
2019-2020 Baharı Beklerken – Peri
2016-2017 Elif – Suna
2013 İki Dünya Arasında
2012 İstanbul Hatırası
2011 Kanıt
2010 Küçük Kadınlar
2007 Annem

Elif Tığlı Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce çeşitli reklam filmlerinde de karşımıza çıkan oyuncumuz Elif Tığlı, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’daki 232 gönderiz ve yaklaşık olarak 75 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Elif Tığlı’nın resmi Instagram hesabı: @eliftgl

Elif Tığlı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Elif Tığlı, evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Elif Tığlı, özel hayatı ile gündeme gelmekten de hoşlanmamaktadır. Bu nedenle basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Yani oyuncumuz Elif Tığlı’nın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Gönül Dağı Filiz – Elif Tığlı Kıyafetleri

Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz Elif Tığlı, oldukça şık parçalar seçmektedir. Trendleri yakından takip eden Elif Tığlı’nın kombinleri de merak ediliyor. Gönül Dağı dizisinin 4. Sezonu başladığı zaman güzel oyuncumuz Elif Tığlı’nın dizide giydiği kıyafet ve elbiselerini markaları ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Filiz kimdir? Filiz karakterini canlandıran oyuncumuz Elif Tığlı’yı yakından tanıttık. Sizlere konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..