Gönül Dağı Dişçi Musa Diziden Çıktı Ayrıldı mı, Geri Dönecek mi?

25.03.2023
2.218

Gönül Dağı dizisinde dişçi Musa emmi karakterini canlandıran oyuncumuz Nuri Gökaşan diziden çıktı mı ayrıldı mı çok merak edildi. Çocuklarına ve izleyiciye verdiği nasihatler ile sevilen karakterlerin başında gelen ve tüm Gedelli halkının resmi dişçisi olan Musa dayı neden gönül dağı dizisinden ayrıldı çıktı bu haber doğru mu merak edenler için detaylıca cevaplayalım.

Gönül Dağı dizisinde dişçi Musa çıktı mı ayrıldı mı?

Bildiğiniz üzere Gönül Dağı dizisinin son bölümlerinde dişçi Musa alzheimer hastalığına yakalanmış evin yolunu bile unutmaya başlamıştı. Çocuklar ve komşuları bu durumdan oldukça endişe duymaya başlamıştı. Dişçi Musa’nın bu hastalığının nedeni sonunda anlaşıldı. Meğerse dişçi Musa bu hastalığın ardından diziden ayrılıyormuş. Son gelen bilgilere göre TRT ekranlarında başlayacak olan yeşil deniz dizisinde oynayacak olan dişçi Musa rolündeki Nuri Gökaşan her iki dizide birden rol almasının kendisini yoracağı için Gönül Dağı dizisine veda etti. Yeşil Deniz dizisinde daha önce de rol almış olan oyuncumuz her iki dizide birden yer almasının oldukça zor olduğunu belirterek dizideki arkadaşlarıyla vedalaştı.

Dişçi Musa karakteri Gönül Dağı dizisine geri dönecek mi?

Gönül Dağı Dişçi Musa Diziden Çıktı mıDişçi Musa karakterinden öğrendiğimiz çok şey oldu. Gedelli kasabası onu sadece dişçi olarak değil küslerin arasını yapan bir komşu olarak vefa duygusunu ön plana çıkararak ölen eşi Pembe’ye gösterdiği vefa duygusuyla tanıdı. Evlatlarına kol kanat geren dişçi Musa Gönül Dağı dizisinden ayrılınca herkes üzüldü. Dişçi Musa karakteri Gönül Dağı dizisine geri dönecek mi diye merak eden izleyicilerimiz de olmuştur. Bu soruya Yeşil Deniz dizisinin durumu netleştikçe kesin yanıt verilebilir.

Dişçi Musa Yeşil Deniz Dizisine Geçiyor.

2023 yılında Yeşil Deniz dizisi TRT ekranlarında yeniden başlayacak. Gönül Dağı dizisinde Musa karakterin hayat veren Nuri Gökaşan yeşil Deniz dizisindeki rolü ne kadar olur dizi uzun süre devam eder mi bu konular şimdilik belirsiz. Mesela Yeşil Deniz dizisi çok fazla izlenmez ve kısa sürede erken final yapacak olursa dişçi Musa tekrar Gönül Dağı dizisine geri dönebilir. Hem baba şefkatinin hem de Gedelli kasabasının dişçi ihtiyacını yüksek oranda karşılayan Musa emmi bakalım ilerleyen bölümlerde tekrar Gönül Dağı dizisine katılacak mı zamanla izleyip göreceğiz.

Sizce dişçi Musa’nın Gönül Dağı dizisinden ayrılması doğru bir kararma siz olsaydınız yeşil Deniz dizisine mi devam ederdiniz yoksa Gönül Dağı dizisinde mi kalırdınız. Bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Bu konumuzda Gönül Dağı dizisi dişçi Musa ayrıldı mı çıktı mı geri dönecek mi gibi sorulara yanıt verdik sizlerinde görüşlerini bekliyoruz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Vahap Demirel dedi ki:

    Dişçi Musa Gönül Dağına geri dönsün.