Gönül Dağı Cemile Ölecek mi, bebeği kurtulacak mı?

13.09.2022
801
Gönül Dağı Cemile Ölecek mi, bebeği kurtulacak mı?

İzleyicinin merak ettiği Gönül Dağı Cemile Ölecek mi sorusuna cevap konumuzda. Gönül Dağı dizisi 17 Eylül cumartesi günü 68. bölümüyle TRT de ekrana gelecek. Dizinin 2. fragmanını izleyenler Gönül Dağı dizisinde yeni bölümde Cemile’ye ne oalcak, ölecek mi diye merak etti. Gönül Dağı dizisi yeni bölümde Cemile’nin bebeği kurtulacak mı? sorusuna da yanıt sayfamızda.

Gönül Dağı Dizisi Cemile Ölecek mi?

Gönül Dağı Cemile Ölecek mi, bebeği kurtulacak mı17 Eylül günü yayınlanacak 68. bölümün 2. fragmanı izleyicileri ikiye böldü. Çünkü videoya göre Cemile merdivenlerden yuvarlanıp düştü. Bunu gören izleyiciler Cemile acaba bebeğini mi düşürdü diye merak etti. Gönül Dağı dizisinde Cemile Ölecek mi hastalığı ne merak ediliyor. Ancak son bölümde işler iyice karıştı. Cemile’nin merdivenlerden düşmesi Veysel’i yine sinirlendirecek. Peki Cemile ve bebek kurtulacak mı?

Gönül Dağı Cemile ve bebek kurtulacak mı?

Fragmanda Cemile düşünce herkes bebek düştü mü diye merak etti. Cemile Ölecek mi sorusuna hayır kesinlikle ölmeyecek diyoruz. Ancak hamile olan Cemile’nin bebeği kurtulacak mı, bu çok zor. Zaten bildiğiniz üzere daha önceki sezonda Cemile’nin annesi Pembe’den gelen bir aile hastalığı var. Bu nedenle babası da (Dişçi Musa) Cemile’ye bişey olacak diye ödü kopuyor. Cemile yeni bölümde hayatta kalacak. Ancak bebek için zorlu bir hafta olacak.

Gönül Dağı dizisinin 69. bölümde ise bebeğin durumu belli olacak. Zor duruma düşen Cemile’ye ilk yardım eden yine Veysel olacak. Hal böyleyken yine de bebeğin düşmesi kaçınılmaz. Cemile ise yeni yaralarla başbaşa kalacak. Onu zorlu günler bekliyor. Veysel ise eşinin yanında olmadığı için çok pişman olacak. Veysel ile Cemile acılarını uzun süre yaşayacaklar.

Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin hastalığı nedir Ölecek mi?

Geçen yıl herkes Memile kanser hastası demişti. Ancak bu kesinlik kazanmadı. Cemile kanser değil. Tıp dünyası da kesin bir teşhis koymamış. Ancak babası Musa emmi durumun farkında. Kızı byük ihtimal ölen eşi (Pembe) ile aynı dertte. Senaryo nasıl ilerleyecek merak ediyoruz bizde. Ama umarız Gönül Dağı dizisinin güzel kalpli kızı Cemile ölmez, umarız bebeği de kurtulur. Bu konuda izleyiciler ne düşünüyor lütfen aşağı yazınız..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Serife dedi ki:

    Her akşam izliyoruz gururlaniyoruz seviniyor uz huzunleniyoruz bazen ağlıyoruz kendi derdimizle aynı gibi hep izliyoruz ve izleyeceğiz her zaman devamını isteriz

  2. ANGEL dedi ki:

    Bizde çok severek izliyoruz. Oyuncular, senaryo inanilmaz harika. Dilek`de olsaydi daha iyidi…

  3. Dilek dedi ki:

    Gönül dağı dizisini ailece her hafta heyecanla izliyoruz.Bu dizinin en önemli karakterlerinden biri de Cemile.Bence Cemile hasta değil sadece diziye heyecan katmak istediklerini düşünüyorum.Bu akşam yeni bölümü sabirlikla bekliyorum.