Gönül Dağı Asuman’ın Annesi Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

30.01.2021
2.288

Gönül Dağı Asuman’ın Annesi Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler… Gönül Dağı dizisi 30 Ocak cumartesi yeni bölümünde Asuman’ın annesi görülüyor. Asuman’ın annesi rolünü kim canlandırıyor? Asuman’ın annesini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı? Gönül Dağı Asuman’ın annesi resimleri ve bilgileri konumuzun devamında…

Gönül Dağı Asuman’ın Annesi (Kamuran) Kimdir?

Gönül Dağı dizisi 30 Ocak cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Asuman’ın annesini görüyoruz. Asuman’ın annesini Ankara’da görüyoruz çünkü Ramazan sevdasının peşinden Ankara’ya kadar gelmiş. Asuman’ın annesinin kaldığı evin kapısını çalar ve Asuman diyerek gözlerini kapatır. Kapıyı açan isim Asuman’ın annesidir.

gonul dagi Asuman'in Annesi kimdir

Asuman’ın annesi rolünü canlandıran oyuncu kimdir? Gönül Dağı dizisinde Asuman’ın annesi rolünde Nihan Durukan Yapıcı yer alıyor. Nihan Durukan Yapıcı Asuman’ın annesi Kamuran karakterine hayat verecek. Oyuncu performansı ile dizide gönülleri fethedecektir.

Nihan Durukan Yapıcı Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Asuman’ın annesi Kamuran rolü ile diziye katılan oyuncu Nihan Durukan Yapıcı kimdir? Nihan Durukan Yapıcı 1975 doğumludur. Şahika Tekand Studio Tiyatro Eğitimi ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Tiyatro eğitimi aldı. Nihan Durukan Yapıcı Son Cellat, Binbir Gece, Berivan, Mandıra Filozofu dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak eşi Necmi Yapıcı ile birlikte Trt1 de yayınlanan Ev Yapımı dizisinde rol aldı. Nihan Durukan Yapıcı instagram hesabı https://www.instagram.com/nihandurukan/

gonul dagi ramazanin annesi kimdir adi ne

Asuman’ın Annesi Kamuran Ramazan’ı Sevecek Mi? Asuman ve Ramazan’ı Destekleyecek Mi?

Asuman’ın annesini karşısında gören Ramazan ne yapacağını bilemez. Üstelik Asuman’ın babasının ondan nefret ettiğini düşününce annesinden de biraz çekinir. Ama Asuman’ın annesi Ramazan’a hiç kötü davranmaz. Hatta kızının peşinden Ankara’ya gelmesi onu etkiler. Asuman’ın annesi Kamuran Gönül Dağı dizisinde sevilen annelerden birisi olacaktır. Asuman’ın sevgisini görür. Ramazan’ın ona olan ilgisine onun peşinden gelişine mutlu olur.

gonul dagi asuman annesi nihan durukan yapici kimdir

Gönül Dağı dizisi Asuman’ın annesi Kamuran rolünü canlandıran oyuncu Nihan Durukan Yapıcı’nın oyunculuk performansını nasıl buldunuz? Nihan Durukan Yapıcı bilgilerini sizlerle paylaştık. Gönül Dağı dizisinde de önemli bir karakterde rol alacaktır. Asuman’ın annesi Kamuran hakkında yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. sevde eslem dağdelen dedi ki:

    kameranı sevmiyorum ben yeter ki mutlu olsunlar yuvalarInI krusunlar ben sadece mutlu olusunlar birbirini sevin sayIn sağlıkla kusr etmeyin birbirini dikilini bilin ben sizin mutlu huzurlu olun siz aşkı ahaktiniz allah sizi ayrIlamasınlar benim dikleticilerim bu kadar hadi görüşürüz