Gidersen Gitme Filmi Oyuncuları Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

25.11.2022
2.905

Gidersen Gitme filmi oyuncuları, konusu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız. Yapımını Juli Yapım’ın üstlendiği Gidersen Gitme filminin yönetmen koltuğuna Hasan Doğan oturmaktadır. Gidersen Gitme filiminin senaryosunu Seçil Çömlekçi kaleme almaktadır. İzleyiciler Gidersen Gitme filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve vizyon tarihini de merak etti. Bizlerde bu nedenle merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Gidersen Gitme filmi oyuncuları, konusu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız.

Gidersen Gitme Filmi Oyuncu Kadrosu

Tuğba Melis Türk
Gökberk Demirci
Suat Sungur
Mehmet Aybars Kaya
Binnur Şerbetcioğlu
Başak İlhan
Ali Rıza TanyeliGidersen Gitme Filmi Oyunculari Kadrosu

Tuğba Melis Türk

Gidersen Gitme filminin başrol oyuncusu Tuğba Melis Türk, 7 Eylül 1990 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. 21 yaşında Best Model of Turkey’e katılmış ve 2011 birincisi olmuştur. Tuğba Melis Türk, 2020 yılında dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor’a katılmıştır. Oyuncumuz, daha önce Arka Sokaklar, Merhamet, Büyük Buluşma, Kara Ekmek, Kaçak, Kolpaçino, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tutsak, Adını Feriha Koydum gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Gidersen Gitme Filmi Oyunculari Kadrosu Tuğba Melis Türk

Gökberk Demirci

Gidersen Gitme filminin başrolünde yer alan Gökberk Demirci, 20 Ekim 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nda oyunculuk dersleri almıştır. Gökberk Demirci, oyunculuk kariyerine 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisiyle başlamıştır. Özellikle 2019 yılında Yemin dizisinde canlandırdığı Emir karakteri ile tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son yine bu diziyle geçmiştir.Gidersen Gitme Filmi Oyunculari Kadrosu Gökberk Demirci

Suat Sungur

1 Mart 1961 yılında Denizli’de dünyaya gelen Suat Sungur, İstanbul Üniversitesi Devlet konsevatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1992 yılında Biz Bize Benzeriz isimli dizi ile geçmiştir. Oyuncumuz daha önce devlet ve özel olmak üzere bir çok tiyatro kurumlarında da çalışmıştır. Suat Sungur, daha önce Eşref Saati, Sihirli Annem, Bay Yanlış, Mucize Doktor, Umutsuz Ev Kadınları gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Mehmet Aybars Kaya

8 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Mehmet Aybars Kaya, 2012 yılında Kocaeli Gebze’de dünyaya gelmiştir. Daha önce Vestel, Domino’s pizza, Selpak, Nesquik, Parex, Nutella, Garanti Bonus, Yudum gibi reklam filmlerinde yer alan Mehmet Aybars Kaya, 2021 yılında Yetiş Zeynep dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Vodafone, Selpak, ETS reklam filmlerinde seslendirme yapan oyuncumuz en son Mucize Doktor dizisinde yer almıştır.

Binnur Şerbetcioğlu

29 Temmuz 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Binnur Şerbetcioğlu, Ankara Devlet Konservatuvarı’nda bale eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1992 Bizimkiler dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Akasya Durağı dizisiyle tanınmıştır. Aynı zamanda senaryo yazarı olan oyuncumuz daha önce Kadın İsterse, Yalancı Yarim, Evli ve Öfkeli, Eyvah Karım, Ekmek Teknesi, Şahane Damat, Her Yerde Sen, Aşka Dair gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Başak İlhan

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal/Drama Bölümünden mezun olmuştur. Devlet ve özel olmak üzere bir çok tiyatro kurumunda çalışan oyuncumuz Uluslararası müzik yarışmalarında bir çok ödül almıştır. Koç Üniversitesi Tiyatro Klubünde müzikal drama ve şan eğitmenliği yapmıştır. Başarılı sanatçımız daha önce Arka Sıradakiler, Çocuklar Duymasın, Aşk Yeniden ve Yeni Gelin gibi projelerde de yer almıştır

Ali Rıza Tanyeli

1992 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelen Ali Rıza Tanyeli, 2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde yer olarak sektöre adım atmıştır. Aynı zamanda komedyen olan oyuncumuz Stand-up sanatçısıdır. Ali Rıza Tanyeli, Otel Divane, Pek Yakında, Polis Akademisi Alaturka, Zaman Makinesi, Yıldızlar da Kayar, Çifte Saadet, Karımı Gördünüz mü?, Bak Şu Bücüre, Eski Köye Yeni Adet, Sabahlar Olmasın, Kafa Doktoru gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Gidersen Gitme Filmi Konusu

Gişede büyük ilgi görmesi beklenilen Gidersen Gitme filmi kendine aile olan köyden kovulmaya çalışan yetim Mehmet ile Gülbahar’ın hikayesini konu almaktadır.

Gidersen Gitme Filminin Çekim Yerleri

İzleyiciler Gidersen Gitme filminin çekim yerlerini de merak etti. Bizde bu nedenle araştırdık. Juli Yapım imzalı Gidersen Gitme filmin çekimleri Aydın’ın Didim ilçesinde başlamıştır. Filmin çekimleri Didem de devam etmektedir.

Gidersen Gitme Filmi Vizyon Tarihi

Film oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde büyük ilgi görmüştür. İzleyiciler Gidersen Gitme filminin vizyon tarihini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Ancak filmin vizyon tarihi henüz belli değildir. Bizler filmin 2023 yılının bahar aylarında vizyona gireceğini tahmin ediyoruz.

Gidersen Gitme filmi oyuncuları, konusu ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..