Gerçeğin Peşinde Sunucusu Kanalı Neden Değişti? Serap Paköz Yeni Sezon Nerede?

10 Yorum 517 kez izlendi

Uzun süredir Tv8 ekranlarında izlediğimiz Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programı yeni sezonda 2019-2020 yıllarında Star TV ekranlarında yayınlanacak. Ancak bu yeni sezonda programın sunucusu Serap Paköz değil İnci Ertuğrul olacak. Peki bu değişikliğin gerçek sebebi nedir, Gerçeğin Peşinde programının niçin sunucusu ve Kanalı değişti? İşte sizler için hazırladığımız genel bilgiler:

Star TV Gerçeğin Peşinde programını tv8’den transfer ettiGerçeğin Peşinde Sunucusu Kanalı Neden Değişti?

Bildiğiniz üzere uzun yıllardır Serap Paköz sunumuyla TV8 ekranlarında devam eden Gerçeğin Peşinde programı birçok olayı aydınlatmayı başarmış, kayıpların bulunmasında, zor durumdaki kişilere yardım edilmesinde konu ve konuklarıyla Serap Paköz TV8 ekranlarında oldukça başarılı bir program ortaya koymuştur. Birkaç yıldır Tv8’de programını sunmaya devam eden ve gerçeğin peşinde adıyla bir markaya dönüşen program bu sezon beklenmedik şekilde hem kanal değiştirdi hem de sunucusu değişti. Kanalın değişmesindeki temel faktör Tv8’in maddi zorlukları olarak gösteriliyor. Peki sunucu niçin değişti?

Serap Paköz yeni sezonda hangi kanaldaGerçeğin Peşinde programının sunucusu neden değişti?

Öncelikle Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programı birbiri ile özdeşleşmişti ve yıllardır seyircinin karşısına aynı sunucu çıkıyordu. Ancak bu sezon Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programından sözleşme süresi bittiği için teklif edilen miktar Serap Paköz tarafından kabul edilmedi. İşin diğer bir tarafı da Star TV Gerçeğin Peşinde programını gündüz kuşağında yayınlamak için çok istiyordu ancak TV8 ekranlarında çok yüksek reyting alamayan Serap Paköz yerine daha önce Fox TV ekranlarında yayınladığı kaybolan çiçekler isimli program ile yüksek reytinglere ulaşmış olan İnci Ertuğrul’un ismini ön plana çıkaran Star TV, Tv8’den Gerçeğin Peşinde programı transfer ederken daha önce FOX TV’de yayın yapmış ve başarılı sunumu ile dikkat çeken İnci Ertuğrul’u da FOX TV’den transfer etmiş oldu. Böylelikle Gerçeğin Peşinde programının sunucusu 2019-2020 sezonunda değişmiş oldu.

Gerçeğin Peşinde programını Serap Paköz değil İnci Ertuğrul sunacakGerçeğin Peşinde programını Serap Paköz değil İnci Ertuğrul sunacak:

Aslında bu değişiklik uzun süredir Gerçeğin Peşinde programını takip edenler için biraz olumsuz bir değişiklik olmuş olabilir. Çünkü programın takipçileri uzun süredir Serap Paköz’e alışık oldukları için onun sunumunu programa yaklaşımını çok seviyor ve beğeniyorlardı. Ancak yeni sezonda Gerçeğin Peşinde programının sunucusu olarak İnci Ertuğrul ismi ön plana çıkınca Gerçeğin Peşinde programının müdavimleri bu değişiklikten pek hoşnut olmadı. Ancak yapılan sözleşme gereği Gerçeğin Peşinde programı artık İnci Ertuğrul tarafından Star Tv de sunulacak.

Star TV Gerçeğin Peşinde programını tv8’den transfer etti:

Uzun süredir TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı yeni sezonda kanal değiştirerek Star TV’ye geçti. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 uzun süredir maddi zorluklar yaşadığı için programları ve çeşitli dizileri bir bir sonlandırmış yeni sezonda çok fazla dizi ve program kalmamıştı. Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8 2019 2020 yıllarında giderek harcamaları azaltmak istiyor. Bu nedenle uzun süredir TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programını da Star TV ye yayın haklarıyla birlikte devretti. Gerçeğin Peşinde programı artık Star TV’de yayınlanacak.

Gerçeğin Peşinde programının sunucusu neden değiştiGerçeğin Peşinde Eski sunucusu Serap Paköz yeni sezonda hangi kanalda?

Serap Paköz oldukça sevilen sunuculardan birisi. TV8 ekranlarında sunmuş olduğu Gerçeğin Peşinde programıyla çok sevilip sayılan Serap Paköz programının Star TV’ye transfer olmasından sonra yeni sezonda ne yapacak, Serap Paköz 2019-2020 yeni sezonunda hangi kanalda program yapacak henüz belli olmadı. Ancak deneyimli sunucunun boş kalmayacağını, kısa bir süre sonra başka bir kanalda yeni bir programla izleyici ile birlikte olacağını şimdiden söyleyelim. Serap Paköz yeni sezon yeni programını burada sizlere ilk önce duymak istiyoruz. Bu konuda bir gelişme olduğunda sizlere dizioyuncu.com olarak duyuracağız. Yeni Bilgiler için Tıklayıın >> Serap Paköz Yeni Sezon Başvuru Katılım İletişim Telefon 

Gerçeğin Peşinde Sunucusu Kanalı Neden DeğiştiGerçeğin Peşinde yeni sunucusu İnci Ertuğrul oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Fox TV ekranlarında yayınlanan Kaybolan çiçekler programı sunucusu olan İnci Ertuğrul oldukça deneyimli ve başarılı sunuculardan birisidir. Yeni sezonda Star TV ekranlarına transfer olan Gerçeğin Peşinde programını sunacak olan İnci Ertuğrul hem sunumu hem de sıcakkanlı tavırları ile izleyicilerin sevdiği sunuculardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Yeni Sezonda gözde programlardan birisini sunacak olan İnce Ertuğrul hakkında hayatını ve özel bilgilerini sizler için araştırdık. İnci Ertuğrul hakkında detaylı bilgiler için lütfen Tıklayın >> İnci Ertuğrul Yeni Sezonda Gerçeğin Peşinde programını sunacak

Gerçeğin Peşinde yeni sunucusu İnci Ertuğrul oldu_1Bu sayfada sizler için Gerçeğin Peşinde Sunucusu Kanalı Neden Değişti? Serap Paköz Yeni Sezon Nerede? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Serap Paköz yerine İnci Ertuğrul yeni sezonda Gerçeğin Peşinde programında başarılı olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Bizde Azerbaycanda izleyirdik Serap xanlml cokda beyenirdik hem sunuculugunu hemde ozunu .cok uzuldum onu gormeyecem deye .neyse her kese xeyirlisi

  2. İnci Ertuğrul bu proğramların ustasıdır, kısa zaman içinde farkını gösterir, damgasını vurur. Star kazanır.

  3. Fox ana haberin 1. sırada yer alması Fox tv nin izleyicisinin yüksek olduğunun bir göstergesi zaten. Buna rağmen Kaybolan Çiçekler ile tutunamayan İnci Ertuğrul’dan çok şey beklemiyorum.

  4. Star Tv nin verdiği avantaj ile reytinglerde 1 i görebilir ama zaten Serap hanım onca haksızlığa rağmen 1 e yakın reytinglerle 2 sezon yaptı. Serap hanımın kaç kere yayın saati değişti ve bu da yetmedi yeni yıl başında programı sonlandırdılar. Buna rağmen motivasyonunu bozmadı. Ben tv 8 in politikasını hiç beğenmedim. Hoş Star tv nin sahibi tv8 in de ortağı. Aynı kafalar yani. Bakıp göreceğiz neler olacağını. Avukat Ayşe hanım da ayrı bir değerdi.Gerçeğin Peşinde Serap Paköz ve Ayşe hanım ile sadece bir criminal program olmanın ötesinde işlev görüyordu. Moda ve zerafet programının sunduğu görsellikle zerafet ve güzel Türkçe derslerini hem görsel hem işitsel izleme fırsatımız oluyordu. Serap hanım her yerde ekrana çıkabilir ama programa yazık oldu.

  5. Gerçeğin peşinde Sn.Serap PAKÖZ olmazsa asla seyretmem..umarım Serap hanım yeni bir programi kabul eder..
    Sn. Inci ERTUĞRUL Hanımefendiye hayırlı olsun..başarılar dilerim..Serap hanım nereye biz oraya…

  6. Avatar süheyla aka genç

    bu tür programların benim için tek sunucusu serap paközdür zira konulara hakimiyetiyle uzman konuklarıyla isabetli zamanlarda paslaşmasıyla canlı bağlantıları çok iyi yönetmesiyle konular arasındaki bağlantıyı çok iyi sağlamasıyla düzgün türkçesi çok akıcı ve güzel konuşmasıyla nezaketi ve zarafetiyle ve mükemmel sunumuyla serap paköz 1 numaradır o nun karşısındaki diğer sunucuların bence pek şansı yoktur

Etiketler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba