Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

07.06.2020
1.116

Bu konumuzda gençliğim eyvah dizisindeki oyuncuların elbise ve kıyafetlerine detaylıca sizlere sunacağız. Oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Ekin Mert Daymaz, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, Ecem Atalay, Beyti Engin gibi oyuncuları kadrosunda barındıran Gençliğim eyvah dizisi böylesine genç ve dinamik bir kadro olduğu için oyuncuların dizide giyeceği elbise ve kıyafetler de merak konusu oldu.

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

Gençliğim Eyvah Azra Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Azra Yeşil Etek markasıGençliğim Eyvah 11. bölümde 24 Ağustos Azra rolündeki Elif Doğan’ın giydiği yeşil etek markası ve üstündeki siyah üst marka ve model, burada. Ahmet ile buluşmaya giderken giydiği uyumlu yeşil etekli kıyafeti ile göz dolduran Azra’nın kombinini hemen yazalım. Azra’nın son bölüm giydiği hem siyah üst hem de yeşil etek atelierbasics markasına ait. Fiyatları ise 39₺ ve 89 lira.

Gençliğim Eyvah Çağla Kıyafetleri

Gencligim Eyvah cagla'nin cicekli elbisesiGençliğim Eyvah dizisine yeni gelen oyunculardan birisi olan Çağla karakterini canlandıran Zehra Yılmaz’ın son bölümde giymiş olduğu çiçek desenli elbise oldukça merak edildi. Gençliğim Eyvah Çağla’nın giydiği elbisenin markası dahlia bianca ve fiyatı tam 4 bin lira.

Gençliğim Eyvah dizisi 11. bölüm kıyafetleri 24 Ağustos

Gencligim eyvah azranin mavi elbisesiGençliğim eyvah dizisinin ikinci bölümünde Azra’nın giymiş olduğu mavi elbise çok beğenildi ve izleyiciler tarafından çok merak edildi. Gençliğim Eyvah Azra’nın mavi uzun elbisesi Gusto marka ve fiyatı 180 lira.

Gencligim eyvah Ahmet'in kirmizi tsortu22 Haziran pazartesi günü gençliğim eyvah dizisinin 2. bölümünde Ahmet karakterini canlandıran Mert Ekin Daymaz’ın giymiş olduğu kırmızı tişört nereden hangi marka merak ediliyor.

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve ElbiseleriATV ekranlarında 15 Haziran pazartesi gününden itibaren yayınlanacak olan Gençliğim Eyvah dizisinde oldukça güçlü bir kadro yer alırken oyuncuların giyeceği elbiseler kıyafetler dizide yer alacak kombinlerde izleyicilerin dikkatinden kaçmayacak. Sizler de merak ettiğiniz kombinleri dizi kıyafetlerini bizlere sorabilir Gençliğim Eyvah dizisindeki oyuncuların giydiklerini elbiselerini ve merak edeceğiniz her şeyi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Gençliğim eyvah Zola kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Azra Bozoğlu kıyafetleri

Gençliğim eyvah dizisinde Azra Bozoğlu karakterini canlandıran Elif Doğan giymiş olduğu elbise ve kıyafetlerle dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Kebapçı Zekeriya’nın kızı olan Azra mahallenin en dikkat çekici isimlerinden birisi olduğu için onun giymiş olduğu elbise ve kıyafetler de merak edilecek. Zola ile yakınlaşan Azra elbise ve kıyafetlerini merak edenler sayfamızdan bulabilir.Gençliğim Eyvah Azra Bozoğlu kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Azra Yeşil Etek markası Azra’nın son bölüm giydiği hem siyah üst hem de yeşil etek atelierbasics markasına ait. Fiyatları ise 39₺ ve 89 lira.

Gençliğim Eyvah Azra’nın sarı elbisesi H&M kod: 0811333001 şuan tükenmiş.Gençliğim Eyvah Azra'nın sarı elbisesi

Gençliğim eyvah Zola kıyafetleri

Gençliğim eyvah dizisinde Zola Asmalı karakterini Burak Tozkoparan canlandırıyor. Oldukça yakışıklı oyunculardan birisi olan Burak Tozkoparan şef Zola karakteriyle Gençliğim Eyvah dizisinde en yakışıklı ve merak edilen oyuncuların başında yer alıyor. Her yaptığı olay olacak olan ve dizinin ilerleyen bölümlerinde Azra’ya aşık olacak olan Zola giymiş olduğu gömlek tişört kıyafetler elbisesi ve özellikle güneş gözlüğü markası ile herkesin dikkatini çekecek.Gençliğim eyvah şef zola elbisesi

Gençliğim eyvah Ahmet kıyafet ve gömlek markası

Gençliğim eyvah dizisinin yakışıklı oyuncularından birisi olan Ekin Mert Daymaz dizide Ahmet karakterine hayat veriyor. Gençliğim eyvah dizisindeki Ahmet’in giymiş olduğu tişört, gömlek, elbise ve kıyafetler ile özellikle takım elbise markaları merak edilir oldu.Gençliğim eyvah Ahmet kıyafet ve gömlek markası

Gençliğim eyvah Suzan kıyafetleri

Gençliğim eyvah dizisinde Suzan karakterini canlandıran Bahar Süer daha önceki dizilerinde olduğu gibi gençliğim eyvah dizisinde de en güzel ve beğenilen isimlerin başında geliyor. Suzan karakterine hayat veren Bahar Süer gençliğim eyvah dizisindeki elbise ve kıyafetleri burada sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Gençliğim Eyvah dizisi Suzan kimdir merak ediyorsanız konumuza bakabilirsiniz.

gencligim eyvah suzan kiyafet resimleri  Gençliğim Eyvah dizisinin Suzan’ı çok içten cıvıl cıvıl bir isim. Giydikleri de takıp takıştırdığı aksesuarlarda karakterini yansıtacaktır. Suzan’ın çekimlerde giydiği elbiselerden birisi. Kıyafetin internette birebir aynısı olmasa da kısa kollu turuncu elbise yazıldığında bir çok alternatifine ulaşıyorsunuz.

Gençliğim eyvah Suzan kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Leyla karakterinin elbise ve kıyafetleri

Gençliğim eyvah dizisinde Leyla Yıldız karakterini Ecem Atalay canlandırıyor. Daha önce önemli bir dizide yer almayan Ecem Atalay bu ilk dizi deneyiminde herkesin dikkatini çeken önemli isimlerden birisi oldu. Gençliğim eyvah dizisinde Leyla’nın giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Oldukça genç ve güzel olan oyuncu Ecem Atalay bakalım Leyla karakteri ile ilgi odağı olabilecek mi?Gençliğim eyvah Leyla karakterinin elbise ve kıyafetleri

Gençliğim Eyvah dizisi Ayşe Bozoğlu kıyafetleri

Gençliğim eyvah dizisindeki genç ve güzel oyunculardan birisi de Ayşe Bozoğlu olacak. İpek Çiçek tarafından canlandırılacak olan Ayşe karakterinin giymiş olduğu elbise ve kıyafetler dizide en çok merak edilen konulardan olacak. Gençliğim eyvah da Ayşe’nin giydiği elbiseler kadar taktığı takılar güneş gözlüğü kol saati ayakkabısı çantası kısacası her şeyi merak edilecek.Gençliğim eyvah dizisi Ayşe bozoğlu kıyafetleri

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri burada sizlere yazmaya ve sizlerden gelen sorulara görsel yanıtlar vermeye çalışacağız. Gençliğim Eyvah Dizisi Kıyafetleri nereden oyuncular hangi marka giyiniyor hangi mağazadan nereden alış veriş yapıyorlar yada Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri fiyat bilgilerini bizlere sorabilirsiniz. Gençliğim Eyvah Ayşe Rolü Karakteri

Gençliğim Eyvah dizisi Çağla kıyafetleri

Gencligim Eyvah cagla'nin cicekli elbisesiGençliğim Eyvah Çağla’nın giydiği elbisenin markası dahlia bianca ve fiyatı tam 4 bin lira.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Nesrin dedi ki:

  12.bölümde çağlanın kullandığı çantanın markası modeli fiyatı nedir.

 2. Ümt dedi ki:

  Dizide ahmetin taktıgı kolyeyi bilen var mı acaba

 3. dd dedi ki:

  11. bölümde 24 Ağustos Azra rolündeki Elif Doğan’ın ayakkabısını da yazabilir misiniz yeşil eteğin altına giydiği

 4. anonim dedi ki:

  Ekin Mert Daymaz 11. bölümde giydiği beyaz gömlek markası ne bulamıyorum, yardımı olur musunuz?

 5. Ayşe NECDETE aşıkmı dedi ki:

  AyşeNecdete aşıkmı

 6. şeyda yıldırım dedi ki:

  ayşe nin giydiği elbisenin markası

 7. gökçe çelik dedi ki:

  dizinin 8 bölüm zehra yılmazın giydiği elbiseni markasını öğrenebilirmiyim

 8. Anonim dedi ki:

  Dün akşam, suzanın giydiği elbisenin markasını öğrenmek istiyorum.

 9. Asya dedi ki:

  Ayşe bozoglunun ipek çiçeğin dizide ki giydiği kiyafetleri ve ayakkabılarına ulaşabilirim?

 10. Anonim dedi ki:

  Dizinin 1. Bölümünde Zola bin giydiği gri gömleği nerden bulabilirim?

 11. Enis dedi ki:

  Dizinin ilk bölümünde Xavi nin giydiği tshirt hangi marka nereden bulabilirim