Gecenin Ucunda Dizisi Nerede Çekiliyor? Konak Köşk Neresi?

03.09.2022
170

Gecenin Ucunda dizisi nerede çekiliyor? Konak köşk neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Senaryosunu Emre Özdur ile Başar Başar kaleme aldığı Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal’in kitabından uyarlanmıştır. İzleyiciler tarafından Gecenin Ucunda dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Gecenin Ucunda dizisi çekim mekanlarını, nerede hangi konak köşk neresi? gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gecenin Ucunda Dizisi Nerede Çekiliyor?

gecein ucunda assosta hangi otelde cekildi Gecenin Ucunda dizisi son bölümünde Macide ile Kazım evlendi. Balayına Assos’a gittiler. Muhteşem doğası, eşsiz güzellikleri ile Assos’ta mükemmel bir tatil geçirdiler.

Gecenin Ucunda Dizisi Nerede çekildi mekanlar nerelerBaşrolünde Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı Gecenin Ucunda dizisinin nerede çekildi de merak edildi. Gecenin Ucunda dizisi İstanbul ve Ankara’da çekilmektedir. Ancak dizinin çekimlerinin çoğu İstanbul’da geçecektir. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gecenin Ucunda dizisinin çekimlerinde özellikle İstanbul’un Beşiktaş ve Galata semtleri tercih edilmiştir.

Gecenin Ucunda Dizisinin çekildiği bir kaç ev bulunuyor. Öncelikle Gecenin Ucunda dizisi İstanbul’da boğaz manzaralı sahil kıyısında çok güzel bir yalıda çekiliyor .İşte o yalının resimleri: gecenin ucunda dizisinin cekildigi ev

Sonrasında bazı sahnelerde ormanlık bir alandaki evde çekimler yapılıyor. Bu evlerin isimlerine ulaşamadık ancak araştırıyoruz.gecenin ucunda dizisi cekildigi ev Gecenin ucunda dizisi çekimleri ormanlık içinde şehirden uzak bir evde yapılıyor. Bu yüzden de seyirci ziyareti çok zor. Ancak orman içindeki ev çok görkemli görünüyor.

gecenin ucunda dizisinin cekildigi evler yalilar Gecenin Ucunda dizisinde lüks evler yalılar kullanılıyor. Orman içinde yer alan bu ev ise İstanbul’da bulunan ormanların birinin içine yapılmış.

gecenin ucunda dizisi Ankara garinda cekildi Gecenin Ucunda dizisi Ankara tren garında geçiyor. Macide rolünü canlandıran oyuncu Neslihan Atagül Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı olarak bilinen yer Ankara Altındağ ilçe Ulus Semti ve Anafartalar Mahallesindedir.

gecenin ucunda dizisi ankarada nerede cekiliyor Gecenin Ucunda dizisinin Ankara’da çekildiğini adeta kanıtlar gibi fragmanda görülen resim Ankara Atakule. Atakule Alışveriş Merkezi üzerindeki kule çok meşhurdur.

Gecenin Ucunda Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Yapımcılığını TMC Film ve Alim Yapım’ın üstlendiği Gecenin Ucunda dizisi İstanbul ve Ankara’da çekilmektedir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Gecenin Ucunda dizisi oyuncuların ve set çalışanların İstanbul merkezli olması gibi bir çok sebepten dolayı burada çekilecektir. Özellikle Beşiktaş ve Galata semtlerinde çekilecek olan Gecenin Ucunda dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semti kullanılacaktır. gecenin ucunda dizisi hangi ecde cekiliyor

Gecenin Ucunda dizisinde İstanbul’un genel manzarası kullanılmış. Başrol karakterlerinin yaptığı geziler sahil turları resimleri.gecenin ucunda dizisi sahil cekimleri nerede

Gecenin Ucunda Dizisi Konak, Köşk Neresi?

Yönetmen koltuğunda Barış Erçetin’in oturduğu Gecenin Ucunda dizisi İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilecektir. Gecenin Ucunda dizisinde yer alan konağın yeri de merak edildi. Çekimlerinin bir kısmı Ankara’da yapılan Gecenin Ucunda dizisinde yer alan konak İstanbul’dadır ve konak boğaza sıfırdır.

gecenin ucunda dizisi istanbul cekimleri İstanbul Beyazıt Camii ve Kütüphaneleri ve çarşısının bulunduğu tarihi mekanda Macide (Neslihan Atagül) geziyor. Tarihi mekanın üstten görünüşü resimde mevcuttur.  gecenin ucunda dizisi cekildigi ev nerede

Gecenin Ucunda Dizisi Çekim Mekanları

Gecenin Ucunda Dizisi seti nerede kuruluyorStar TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Gecenin Ucunda dizisi oyuncuların ve set çalışanlarını İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Gecenin Ucunda dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacak olsa da dizide anlatılan ana hikaye özellikle Beşiktaş ile Galata semtlerinde geçecektir.

Gecenin Ucunda dizisi nerede çekiliyor? Konak köşk neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..