Fox Ekonomi Arası Sunucusu Reyhan Baysan ve Sinem Kılıç Kimdir?

28.12.2021
5.186

Bu içerimizde Fox Tv Ekonomi Arası sunucuları Reyhan Baysan ve Sinem Kılıç’ı yakından tanıtacağız. Sunuculuğunu hafta içi Reyhan Baysan’ın hafta sonu ise Sinem Kılıç’ın üstleneceği Ekonomi Arası programı Fox TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Her hafta farklı uzman konukların katılacağı Ekonomi Arası programında ekonomideki ve para piyasasındaki gelişmeler anlatılacaktır. Bunların yanı sıra son dönemde popüler olan Kripto Paranın da konuşulacağı Ekonomi Arası programının sunucuları da merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Fox Tv Ekonomi Arası sunucuları Reyhan Baysan ve Sinem Kılıç’ı yakından tanıtacağız.

Fox Tv Ekonomi Arası Sunucuları

Ekonomi ve para piyasasındaki gelişmelerin yanı sıra son dönemin en çok ilgi çeken konularından biri olan Kripto Paranın da konuşulacağı Ekonomi Arası programını hafta içi Reyhan Baysan hafta sonu ise Sinem Kılıç sunacaktır. Bizlerde hafta içi her gün Çalar Saat’ten hemen sonra saat 10.45 de hafta sonu ise saat 11.15 de canlı yayınla Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacak olan Ekonomi Arası programının sunucuları Reyhan Baysan ve Sinem Kılıç’ı yakından tanıtacağız.

Reyhan Baysan

Fox Ekonomi Arası Sunucusu Reyhan BaysanEkonomi Arası programını hafta içi sunacak olan Reyhan Baysan, daha önce CNBC-e de yer almaktaydı. Daha sonra Skytürk 360’la çalışmaya başlayan Reyhan Baysan, Cemil Ertem’in Yatağını Bulan Nehir kitabının editörlüğünü yapmıştır. 2020 yılında A Para kanalında Reyhan İle Ekonomide Sabah programını sunan başarılı sunucumuz Reyhan Baysan dörtten fazla yabancı dil bilmekte ve akıcı olarak konuşmaktadır. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken başarılı sunucumuz Reyhan Baysan bu sezon FOX TV’de yayınlanan Ekonomi Arası programı ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Sinem Kılıç

Fox Ekonomi Arası Sunucusu Sinem KılıçEkonomi Arası programını hafta sonu sunacak olan Sinem Kılıç, henüz 24 yaşının içindedir. İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Kılıç aslen Erzurumlu’dur. Bilgi Üniversitesi iletişim fakültesinde medya ve iletişim eğitimini tamamlayan Sinem Kılıç 2019 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. Dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor’a katılan ve adına bu şekilde duyuran Sinem Kılıç, Olcay Tv’de muhabirlik yaparak meslekle tanışmıştır. 2021 yılında FOX TV’de yayınlanan Kadının Eseri programının sunuculuğunu üstlenen başarılı sunucumuz Sinem Kılıç, Ekonomi Arası programının sunucuları arasında yer almaktadır.

Bu içerimizde Fox Tv Ekonomi Arası sunucuları Reyhan Baysan ve Sinem Kılıç’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yüksel Kulluk dedi ki:

  ” Ekonomi Arası ” kuşağını yayına koyduğunuz için teşekkür ederiz, pek çok kişinin ihtiyacı olan bilgilendirme yapılıyor, devamını da diliyorum.
  Ama sunumu yapan Reyhan Baysan ÖYLE SÜRATLİ KONUŞUYOR Kİ BİLGİLERDEN İDRAK ETME/ KAVRAMA SÜREMİZ OLMADIĞI İÇİN FAYDALANAMIYORUZ. Bugüne kadar düzeltilir diye sabrettim, MAALESEF DÜZELMEDİ.
  Ben ki 61 yaşında Eczacıyım, günüm halkı anlamakla geçiyor buna rağmen izlerken sıkıntı yaşıyor faydalanamıyorum. Halkın farklı kesimleri hiç faydalanamaz, Ekonomistlerin de ihtiyacı yok zaten…
  LÜTFEN TANE TANE İDRAKA FIRSAT VERİR ŞEKİLDE SUNULSUN Kİ GÜZEL PROGRAMDAN FAYDALANABİLELİM.
  Emeklerinize teşekkür eder, kolaylıklar dileriz.