Fatih Portakal Sözcü TV Ana Haber İletişim Frekans Bilgileri

12.03.2023
1.297

Fatih Portakal Sözcü TV Ana Haber Bültenini sunacaktır. Bizlerde Sözcü TV kanalının frekans bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik. Uzun zamandır ekranda olmayan Fatih Portakal’ın yeni kanalı çok merak ediliyor. Sözcü TV kanalının ana haber bülteni iletişim bilgileri, kanalın frekans bu konumuzda sizlerle olacak. fatih portakal sozcutv ana haberi sunacak

Fatih Portakal Sözcü TV Ana Haber Bülteni İletişim Adresi

Fatih Portakal uzun yıllar Fox TV Ana Haber Bültenini sunmuştu. 2020 yılında Fox TV’den ayrılarak İzmir’e yerleşen Fatih Portakal, Sözcü TV kanalı ile anlaştı. Fatih Portakal 20 Mart 2023 Pazartesi’den itibaren Sözcü TV Ana Haber bültenini sunacak. Fatih Portakal sosyal medya hesabından bu bilgiyi sevenlerine duyurdu. “Bir de benden duyun istedim. Sözcü TV ile anlaştık. 20 Mart akşamı ana haberde sizlerle birlikte olacağız. Bir kez daha İstanbul yapmakta fayda var. Güzel olacak diye düşünüyorum. Ana haberle karşınızda olacağım. Her zamanki bültenimizi yapacağız, Türkiye’nin haberlerini paylaşacağız. En önemlisi de konuşacağız; yani konuşturan ve konuşacağımız bir bülten olacak. Güzel de bir yol olacak diye düşünüyorum.”

Fatih Portakal’ın sunacağı ana haber bülteni Fox TV de yayınlanan ana haber bülteni gibi izlenir mi? Sözcü TV reytingleri Fatih Portakal sayesinde artacak mı? Bu sorular merak ediliyor. Çünkü Fatih Portakal’ın belli bir izleyici kitlesi var. FoxTV de sunduğu ana haber bülteni reytinglerde çok başarılıydı ve zirvede yer alıyordu. Bakalım haber bülteni kanalın reytinglerini etkileyecek mi? fatih portakal yeni kanali sozcutv

Sözcü TV Kanalı Frekans Bilgileri

Sözcü TV Kanalı televizyon kanalında yayın yapıyor. Aynı zamanda Youtube üzerinden de canlı yayın yapıyor. Bu yüzden Fatih Portakal ana haber yayınını izlemek isteyenler Youtube ve TV kanalından ana haberi izleyebilirler.
Sözcü TV Ana Haber Bülteni kanalı frekansları bilgileri:
Digiturk: 60
D-smart: 93
Turkcell TV Plus: 69
Tivibu: 69
Türksat Kablo TV: 76
Türksat 4A: 11837 Frekans, 30.000 V, batı, fec:2/3

SözcüTV kanalı frekanslarını paylaştık. Fatih Portakal Ana Haber Bültenini izlemek isteyenler Sözcü TV kanalını televizyonlarından bulabilir. Youtube sayfasından da canlı yayını izleyebilirler. Sizler Fatih Portakal’ın sunduğu ana haber programını izlemek ister misiniz? Fatih Portakal’ın ana haberi hakkında beklenti ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. BURHAN GALİP KAYA.Emekli memur dedi ki:

    MEMUR EMEKLİLERİ HAKKINDA
    Sayın Fatih Portakal Turgut Özal’dan bu yana memura ne verilirse emekli memura oranlar aynen yansıyordu,AKP geldi tüm emeklileri bir kefeye koydu sizce bu adaletlimi..?Bağkurlu,Sigortalı yıllarca çalıştı serbest mesekte parasını kazandı evini aldı arabasını aldı,peki memur emeklileri memurluk yaparken 2.ci bir iş yapabildimi…? Yapamadı çünkü 2.bir iş yapmak memura yasak bundan kimse bahsetmiyor,3 emekli aynı kefeye konamaz.bunu bugüne kadar söyleyen hiç olmadı,ben 2000 yılında emekliye ayrıldım bana verilen ikramiye bir sıfır araba parası yapmıyordu ve bizim zamanımızda morgıç sistemi yoktu AKP döneminde tüm memurlar nerdeyse morgıç sisteminden yararlanarak evlerini aldılar bizim zamanımızda bu imkanlar yoktu.
    Yazıyı fazla uzatmak istemiyorum 3 emeklinin aynı kefeye konması yanlış özal zamanında bu böyleydi hepsini aynı kefeye koyarsanız elbette istenilen artışı veremezsiniz.Yukarıda bahsettiğim gibi emekli memur memurluk yaparken ikinci bir işle iştigal edemez,neden edemez BU YASAK ÇÜNKÜ.
    Ama diğer emekliler ticaret yaparak parasını kazındı,evini aldı arabasını aldı ve emekli oldu NE DERSİNİZ FATİH BEY BEN BU KONUDA HAKLI DEĞİLMİYİM SİZCE