Exxen Stand Up Evreni Sunucu ve Oyuncuları

17.07.2021
71

Dijital bir platform olan Exen’de ilerleyen haftalarda yayın hayatına bir yeni program daha başlayacaktır. Yapımcılığını Hap filmin üstlenmiş olduğu programın ismi ise Stand UpEvreni olarak belirlenmiştir. Exxen izleyicileri ve üyeleri adına yeni program olan Stand Up Evreni’nde yer alan oyuncularımızdan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Stand Up Evreni programının sunucusu ve oyuncuları.Exxen Stand Up Evreni Sunucu ve Oyuncuları

Exxen Stand Up Evreni Sunucu ve Oyuncuları

-Ali Rıza Tanyeli
-Gözde Karakaya
-Hande Yögen
-Hidayet Tili
-Meltem Parlak
-Oktay Şenol
-Özer Uzun
-Şirincan Çakıroğlu
-Tuna Kalınsaz
-Utku Ergin

Ali Rıza Tanyeli

Exxen Stand Up Evreni Ali TanyeliStand Up Evreni programının en önemli kişilerinden bir tanesi olan Ali Rıza Tanyeli, 1992 yılında Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. Stand-up sanatçılığının yanı sıra oyuncu ve komedyen olarak da birden çok meslek ile ilgilenmektedir. 2014 yılında ilk oyunculuk deneyimini Kiraz Mevsimi dizisinde yaşamış ardından da Otel, Divane, Pek Yakında, Polis Akademisi, Alaturka, Zaman Makinesi, Yıldızlarda Kayar, Çifte Saadet, Anamız Var, Geçmiş Olsun, Aile Hükümeti, Eski Köye Yeni Adet gibi birden çok yapımlarda boy göstererek oyunculuğu ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Ülkemizde yer alan ünlü oyuncu, komedyen ve stand up sanatçılarından bir tanesidir.

Gözde Karakaya

Exxen Stand Up Evreni Gözde KarakayaSosyal medyada yeni yeni ismini duyurmaya başlayan Gözde Karakaya’da Exxen’de yayınlanacak Stand Up programında boy gösterecektir. Gözde Karakaya daha önce Tuz Biber stand up isimli YouTube kanalında komedyenlik ve stand-up yapmıştır. İzlenme ve tıklanma sayıları gayet iyi olan Gözde Karakaya’da Stand Up Evreni programında boy gösterecektir.

Hande Yögen

Exxen Stand Up Evreni Hande YögenStand Up Evreni programında boy gösterecek işlerden bir diğeri de Hande Yögen‘dir. Hande Yögen’in asıl mesleği oyunculuktur. Daha önceleri Bayram Abi, Patron Mutlu Son İstiyor gibi sinema filmlerinde boy göstermiştir. Stand up gösterilerine ve komedyenliğe de oldukça hakim olan Hande Yögen, Stand Up evreni programında önemli bir rol üstlenecektir.

Hidayet Tili

Exxen Stand Up Evreni Hidayet TiliHidayet Tili’de sen Stand Up Evreni programında yer alacaktır. Hidayet Tili, Tili isimli YouTube hesabından stand up yapıp seyircileri ile videolarını paylaşmaktadır. Büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Hidayet Tili, daha önce oyunculuk ile ilgilenmekteydi. Organize İşler ve Sazan Sarmalı filminde de daha önceleri boy göstermiştir.

Meltem Parlak

Exxen Stand Up Evreni Meltem Parlak16 Aralık 1978 Antalya doğumlu olan Meltem Parlak, Stand Up Evreni programında yer alacaktır. Oyunculuk ile aktif olarak ilgilenen Meltem Parlak, daha önce Muhalif Başkan, Barda, Hatırla Sevgili, Altındağlı gibi pek çok filmde ve televizyon şovlarında yer almıştır. Oyunculuğu ile oldukça beğenilen kişilerden bir tanesi olan Meltem Parlak, Stand Up Evreni programında da oyunculuğunu konuşturacaktır.

Oktay Şenol

Exxen Stand Up Evreni Oktay ŞenolStand Up Evreni programının oyuncularından bir diğeri de Oktay Şenol‘dur. Oktay Şenol, 1966 yılında dünyaya gelmiştir. Bir tiyatro sanatçısı olan Şenol, 6 yaşında müzikle tanışmıştır. Müziğe karşı büyük bir ilgisi olan Oktay Şenol, üniversite eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği konservatuarı Şam bölümünde tamamlamıştır. Tiyatrolarda müzisyen ve oyuncu olarak uzun yıllar çalışmış, bu zamana kadar birden çok oyunu da yazıp yönetmiştir.

Özer Uzun

Exxen Stand Up Evreni Özer UzunÖzer Uzun’da Stand Up Evreni programında boy gösterecektir. Geçtiğimiz aylarda bir Stand Up gösterisine katılmış ve başarısı ile herkese etkilemiştir. Komik günler isimli kitabında yazarıdır. Stand Up ve komedyenlik alanındaki başarısını yazmış olduğu kitap ve daha önce sunuculuğunu yapmış olduğu YouTube’da yer alan Issız Adam isimli videoda kanıtlamıştır.

Şirincan Çakıroğlu

Stand Yp Evreni programında yer alacak kadın oyuncularımızdan bir diğeri de Şirincan Çakıroğlu‘dur. Şirincan Çakıroğlu, 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Özel bir kolejde lise eğitimini tamamlamasının ardından, üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü üzerine tamamlamıştır. Ortaokul yıllarında Müjdat Gezen’in çocuk kampında tiyatro dersleri almıştır. Lise yıllarında tiyatrolarda görev almaya başlamış, üniversite yıllarında da kısa filmler de boy göstermiştir.

Tuna Kalınsaz

Exxen Stand Up Evreni Tuna KalınsazStand Up Evreni programının oyuncularından bir diğeri olan Tuna Kalınsaz, YouTube’da çekmiş olduğu videolar ile seyircilerin beğenisini kazanmıştır. Üniversite eğitimini hukuk üzerine tamamlayan Tuna Kalınsaz, üniversite öğrencisi olduğu yıllarda radyoculuk ile yakından ilgilenmiştir. Hukuk ve radyoculuk alanındaki bilgilerini harmanlayarak stand-up gösterilerinde izleyicilerine eşsiz bir keyif yaşatmaktadır.

Utku Ergin

Exxen Stand Up Evreni Utku ErginStand Up Evreni programında boy gösterecek olan kişilerden sonuncusu olan Utku Ergin‘de YouTube’da aktif olarak komedyenlik ve stand up ile ilgilenmektedir. Utku Ergin’de YouTube kanalında büyük bir izleyici kitlesine sahiptir.

Bu konumuzda da sizlere Stand Up Evreni programında yer alacak olan kişilerden ve oyunculardan bahsetmek istedik. Sizlerin de program hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz. Exxen izleyicilerine şimdiden iyi seyirler dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..