Evlilik Hakkında Herşey Oyuncu Telefonları Arabaları

15.10.2021
68

Bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularının telefon markalarını ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, aksiyon, dram ve polisiye türündeki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi The Split dizisinden uyarlanmıştır. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncuların kullandığı telefon ve araba modelleri de izleyiciler tarafından merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncularının Telefon Ve Araba Modelleri

Her Salı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ kaleme almaktadır. 21 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncu kadrosu ve konu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı gibi başarılı isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modelleri de merak edilmiştir. Bizde sizler için Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Azra’nın (Gökçe Bahadır) Telefon Ve Araba Modeli

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Azra'nın (Gökçe Bahadır) Telefon markasıEvlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan Azra Cevher Günay karakterine güzel oyuncumuz Gökçe Bahadır hayat vermektedir. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır’ın kullandığı telefonun markası ve arabasının modeli de merak edilmiştir. Gökçe Bahadır’ın kullandığı telefonun markası: Iphone 12 Pro Max‘tır. Ancak oyuncumuz Gökçe Bahadır’ın kullandığı arabanın modelinin ne olduğu bilinmemektedir. Bizler Gökçe Bahadır’ın kullandığı arabanın modeline öğrendiğimiz zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Çolpan’ın (Sumru Yavrucuk) Telefon Ve Araba Modeli

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan Çolpan karakterine usta oyuncumuz Sumru Yavrucuk hayat vermektedir. Oyuncumuz Sumru Yavrucuk’un kullandığı telefonla araba modelinde merak edilmiştir. Ancak, Sumru Yavrucuk’un arabasının markasının ne olduğu bilinmemektedir. Bizler oyuncumuz Sumru Yavrucuk’un kullanıcı arabanın markasını öğrendiğimiz zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Sumru Yavrucuk’un kullandığı telefonun markası ise: Iphone SE‘dir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Sergen’in (Sarp Akkaya) Telefon Ve Araba Modeli

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Sergen'in (Sarp Akkaya) TelefonuSalı günü ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan Sergen Günay karakterine başarılı oyuncumuz Sarp Akkaya hayat vermektedir. MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncusu Sarp Akkaya’nın arabasının markasının ne olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Başarılı oyuncumuz Sarp Akkaya’nın kullandığı telefonun markası: Iphone Se‘dir. Bizler oyuncumuz Sarp Akkaya’nın kullandığı arabasının markasının ne olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yıldırım’ın (Yiğit Kirazcı) Telefon Ve Araba Modeli

Evlilik Hakkında Her Şey Yıldırım'ın (Yiğit Kirazcı) TelefonuÇekimleri İstanbul’da devam eden Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan Yıldırım Şahin karakterine başarılı oyuncumuz Yiğit Kirazcı hayat vermektedir. 21 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıkan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrol oyuncusu Yiğit Kirazcı’nın kullandığı telefonun ve arabanın markası da merak edilmiştir. Ancak, oyuncumuz Yiğit Kirazcı’nın arabasının markasının ne olduğu bilinmemektedir. Yiğit Kirazcı’nın kullandığı telefonun markası ise: Iphone 11‘dir.

Bu konumuzda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularının kullandığı telefon ve araba modellerini sizlerle paylaştık. Sizde konu konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. seda taş dedi ki:

    Lexus markasının logosu oldukça iddialıdır. Çünkü bu marka Japonya’nın en lüks araçlarından biridir.