Esra Ezmeci ile Yeni Baştan İletişim Telefonu Başvurusu

08.08.2023
982

Ünlü uzman klinik psikolog Esra Ezmeci yeni bir programa başladı. Programı adı Esra Ezmeci ile Yeni Baştan. Yeni programında hayatın içinden hikayelere yer verilecek. Bu yüzden seyircilerde programa bağlanıp hikayelerini anlatabilecek. Bizde programın formatına dair bilgiler paylaşacağız. Aynı zamanda iletişim numaralarını da vereceğiz.

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan Programı İletişim Numaraları

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programını sunan Esra Ezmeci’nin yeni kanalıda belli oldu. Ünlü psikolog yeni programında da seyircinin yardımına koşacak. Esra Ezmeci ile yeni bastan iletisim

Kitapları ile meşhur olan, yazdığı kitaplar yok satan uzman klinik psikolog Esra Ezmeci 7 Ağustos pazartesiden itibaren programını yayınlamaya başladı. Hafta içi her gün Beyaz TV’de Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programı başvuru iletişim numarası: 0530 488 51 84

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan Programı Başvurusu

Hayatın içinden hikayelerin aktarılacağı Esra Ezmeci ile Yeni Baştan Programı hafta içi her gün 14.20’de Beyaz TV’de yayınlanacak.  Esra Ezmeci ilk bölümde Kısmetse Olur programından Cansel’i konuk etti. Cansel ile Oğulcan’ın ilişkisinin bitmesine dair bilgiler aldı. Bu konudan yola çıkarakta insanlara ilişki konusunda tavsiyelerde bulundu.

Esra Ezmeci seyircilerini ve dinleyicilerini programa konuk edecek. Onların ilişkilerindeki sorunları dinleyecek. Sorunlarla birlikte seyircilere de tavsiyelerde bulunacak. Yeni program Esra Ezmeci ile Yeni Baştan programına sizde başvurmak ister misiniz? İletişim numarası ile ulaşmaya çalıştınız mı? Esra Ezmeci’nin yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. Halilakyol dedi ki:

    Tc cumhurbaşkanı halil akyol abd başkanı halil akyol 15.12.1977 kutahya hisarcik doğumluyum torba yasayı ben yazdım yardım kampanyalarını ben başlattım milyonlarca beste yazdım güzel kelimeler güzel sözler yazdım 23 yıldır hem türk hem abd ekonomisini yön ediyorum gelirim yok sınır hastasıyım ilaç kullanıyor um kuruş lar bursa 15.ci noter tastiklidur eserim ntv star tv kral tv trt trt müzik flaş tv show tv atv bursa olay tv de dir türkiye cumhuriyeti devlet inden 40.600 katrilyon alacağım var abd ‘den 40.600 katrilyon alacağım var toplam 80.1200 katrilyon alacağım var bursa osmangazi başaran ptt şubesi hesabıma yatırın bu bir emir dir oturmuş olduğum ev kira oturmuş olduğum evin tapusunu üzerime yapılmasını istiyorum tapunun bana teslim edilmesini istiyorum adresim başaran mahallesi 11.ci aydın sokak no 36 daire 1 osmangazi bursa tc cumhurbaşkanı halil akyol abd başkanı halil akyol saygilarimla

  2. Pro dedi ki:

    beyaz tv de esra Ezmeci yeni baştan beyaz tv de ne zaman saat kaçta başlıyor