Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Sunucusu Konukları Kıyafetleri

28.06.2022
205

Bu haberimizde Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya sunucusunu, konuklarını ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. 4 Temmuz Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunucusu, konumları ve kıyafetleri de merak edildi. Bizlerde bu haberimizde Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya sunucusunu, konuklarını ve kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Sunucusu

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını, programın adından da anlaşıldığı gibi kitapları yok satan uzman klinik psikolog Esra Ezmeci sunacaktır. Bizlerde, daha önce ‘Yalnız Değilsiniz’ programını sunan ve ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programında yer alan uzman klinik psikologu Esra Ezmeci’yi yakından tanıtacağız.Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Sunucusu Konukları Kıyafetleri

Esra Ezmenci

1 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Esra Ezmenci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapan Esra Ezmenci, Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Esra Ezmenci daha önce Süt Lekesi”, “Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir”, “Kararı Ben Veririm” gibi kitapları da yazmıştır.

Esra Ezmenci Resmi İnstagram Hesabı

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programımın sunucusu uzman psikolog Esra Ezmeci resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 2478 gönderisi ve 4,4 milyon takipçisi bulunan Esra Ezmenci’nin resmi İnstagram hesabı: @esraezmencii

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Konukları

4 Temmuz tarihinden itibaren her pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programına konuk olacak isimlerle merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programla kayınvalidesi, kocası, ailesi yada yakın tarafından dolandırılmış, ihanete uğramış insanlar konuk olacaktır. Yani programa halktan kişiler konuk olacaktır.

4 Temmuz Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya kıyafetleri elbise kominleri:Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya kıyafetleri (1)

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya Kıyafetleri

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya KıyafetleriEsra Ezmeci’nin Karşı Karşıya programında giydiği kırmızı takım elbise ve tüm  Kıyafetleri: En çok okunan kitapların sattığı Esra Ezmenci Fox Tv ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan psikolog Esra Ezmenci tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde Esra Ezmenci’nin, Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programında giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini marka- fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya sunucusunu, konuklarını ve kıyafetlerini sizlere paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. İbrahim gümüş dedi ki:

    Seni çok seviyorum aşkım canım benim seni çok seviyorum