Eşkiya (EDHO) Yeni Oyuncu Kadrosu Karakterleri (2023-2024)

30.12.2022
741

Bu konumuzda sizlere Eşkiya (EDHO) Yeni Oyuncu Kadrosu Karakterleri (2023-2024) yeni sezondaki kadro hakkında detaylar paylaşacağız. Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2023-2024 oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. 6 sezondur Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan dizi aldığı reytinglerle zirvede olmayı başarıyor. Başarılı dizinin senaryosunu Berna Aruz kaleme almaktadır. Eşkiya (EDHO) Yeni Gelen oyuncular burada.

edho oyuncu kadrosu yeni guncel 2021

Eşkiya (EDHO) Yeni Oyuncu Kadrosu Karakterleri (2023-2024)

Aksiyon drama türündeki dizisinin yönetmen koltuğunda Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan oturmaktadır. 2015 yılından beri severek izlediğimiz dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Ali Sürmeli vardır. Bizde sizlerde oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonuna yeni katılan oyuncular kimdir konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

edho hizir

Oktay Kaynarca-Hızır

27 Ocak 1965 yılında Malatya da dünyaya gelen başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümüden mezun olmuştur. Reklamlarda müzik kliplerinde de yer alan oyuncumuz Bir dönem sunuculukta yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1989 yılında Gençler isimli dizide Ferhat karakterine hayat vererek geçmiştir. Başarılı oyuncu ertesi yıl Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni isimli sinema filminde yer almıştır. Onlarca film ve dizilerde yer alan oyuncu bir dönem sunuculukta yapmıştır.

Sunuculuk kariyerine 1996 yılında Kanal D de yayınlanan Sabah Şekeri programının sunuculuğunu yaparak adım atmıştır. Anlat Bakalım, Vay Arkadaş gibi programlarda sunuculuk yapan oyuncumuz, Adanalı dizisinde hayat verdiği Yavuz karakteri sayesinde adından sıkça söz ettirmiştir. 2015 yılında başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren oyuncumuz bu karakter sayesinde 3 farklı kategoride yılın en iyi erkek oyuncusu ödülünü almıştır.

edho sanem celik

Sanem Çelik-Ceylan

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan oyuncu Sanem Çelik 6 sezonun ardından Edho dizisinden ayrılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan rolünü canlandıran ve çok sevilen güzel oyuncu Sanem Çelik diziden ayrılıyor. Sanem Çelik 18 Mayıs 1975 yılında Istanbul da dünyaya gelen oyuncu,  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale Bölümü’nden mezun olmuştur. 12 yıl okul gösterilerinde solistlik yapmış ve dans etmiştir.  Ön lisansını aldıktan sonra tiyatro bölümüne geçiş yapan oyuncu Yıldız Kenter ve Haldun Dormen’in yıldız öğrencileri arasındaydı. Birçok yerde renk ve boyama teknikleri üzerine kurslar alan oyuncu aynı zamanda ressamdır.

Kamera karşısına ilk defa 1996 yılında Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Yaban adında ki romanından senaryolaştırılan Yaban filminde yer alarak geçen başarılı oyuncu, başarısıyla dikkat çekiliş ve ertesi yıl Kara Melek dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Birçok reklam filminde yer alan oyuncumuz, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Birçok reklam filminde ve çizgi filmlerde seslendirme yapmıştır. 2016 yılında kadrosuna dahil olduğu Eşkıya EDHO dizisi oyuncu kadrosunda Ceylan karakterine hayat vermektedir. Ceylan Hızır’ın eşidir.

huseyin avni danyal edho

Hüseyin Avni Danyal-Tufan

12 Nisan 1962 yılında Trabzon da dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Bir dönem  Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev alan oyuncu daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 1982 yılında Dost Eller projesiyle geçen oyuncu,Ferhunde Hanımlar, Siyah İnci, Vatanım Sensin gibi başarılı dizilerde rol almıştır. 2018 yılında kadrosuna katıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın yakın dostu olan Tufan karakterine hayat vermektedir.

edho dizisi kim kimdir

Yunus Emre Yıldırımer-Alparslan

5 Şubat 1982 yılında Siirt’te dünyaya gelen oyuncu, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nden mezun olmuştur. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Hatırla Sevgili dizisiyle geçmiştir. Dizide Ömer karakterine hayat veren başarılı oyuncu, yeteneğiyle herkesi etkilemeyi başarmıştır ve aynı yıl, Elif’in Günlüğü, Evimin Erkeği gibi başarılı dizilerin de oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Üniveriste eğitimi devam ederken Melisa Özge Yıldırımer ile evlenen oyuncunun bir çocuğu vardır. Daha önce Kırık Kalpler, Fatih Harbiye gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide, Hızır’ın yeğeni Alparslan karakterine hayat vermektedir.

ozan akbaba edho ilyas

Ozan Akbaba-İlyas

9 Haziran 1982 yılında Kars’ta dünyaya gelen oyuncu, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Kırık Kanatlar dizisiyle geçen oyuncu aynı zamanda film müzikleri de yapmaktadır. Birçok tiyatro oyununda ve kısa filmlerde yer alan oyuncumuz, şarkıcı Sıla’nın Vaziyetler isimli şarkısının klibinde de oynamıştır. Bugüne kadar birçok projede yer alan oyuncu 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılmıştır. Dizide Hızır’ın kardeşi Ilyas karakterine hayat vermektedir.

pelin akil edhoda

Pelin Akil-Bahar

34 yaşındaki oyuncu, 17 Nisan 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz kamera karısına ilk defa 2007 yılında geçmiştir. 2007-2011 yılları arasında Arka Sıradakiler dizisinde Zehra karakterine hayat vererek karışımıza çıkan oyuncu, yeteneği ve güzelliğiyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Ertesi yıl Kurt Kanunu, Suskunlar gibi başarılı dizilere dahil olmuştur. Başarılı oyuncu birçok reklam filminde yer almış ve marka yüzü olmuştur.

Bu yıl Açık Ara Eğlence dizisinde sunuculuk yapan oyuncu, sunuculuk adına ilk deneyimini yaşamıştır. 2006 yılında kendi gibi oyuncu Anıl Altan ile evlenen oyuncunun 2 kızı vardır. Eşkıya EDHO 2021 yılında kadrosuna dahil olduğu dizide Bahar karakterine hayat vermektedir.

yaman korkmaz

Engin Benli-Yaman Korkmaz

23 Şubat 1970 yılında İzmir de dünyaya gelen oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Profesyonel tiyatro hayatına Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak başlamıştır. Daha sonra bir dönem Bursa Devlet Tiyatrosu’nda stajyer sanatçı olarak görev yapan oyuncu, 1997 yılından beri İzmir Şehir Tiyatrosunda oyuncu olarak yer almaktadır.

Kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Polis isimli sinema filmiyle geçen oyuncu, filmde Volkan karakterine hayat vermiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Savaşçı,Kanıt, Poyraz Karayel gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu bu yıl Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide, Çakırbeyliler’in düşmanı Yaman karakterine hayat vermektedir.

edho hizirin annesi

Sabina Toziya-Hayriye ( Sabina Toziya rahmetli olmuştur. )

Sabina Toziya EDHO dizisinde rol alıyordu ancak geçirdiği rahatsız yüzünden ayrılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Sabina Toziya rahmetli olmuştur. 74 yaşındaki başarılı oyuncu, 17 Nisan 1946 yılında dünyaya gelmiştir. Kamera karısına ilk defa 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisiyle geçen oyuncu 2 sezon boyunca dizide Afife Hatun karakterine hayat vermiştir. Annemin Yarası ve Bal Kaymak filmlerinde yer alan oyuncu 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Dizide 3 sezondur Hızır ve İlyas’ın annesi olan Hayriye Çakırbeyli karakterine hayat vermektedir.

edho 2021 gelen oyuncular

Turgut Tunçalp-Haşmet

12 Mayıs 1976 yılında Sakarya Adapazarı’nda dünyaya gelen oyuncu, bir dönem Kanal D de yayınlanan Merhamet dizisinde hayat verdiği Moskof Recep karakteri sayesinde tanınmıştır. Başarılı oyuncu 2019 yılında İlayda Atmaca ile dünya evine girmiştir. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz, 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde  selçuklu komutanı Afşin bey karakterine hayat vermiştir. 2017 yılında ise Çukur dizisinin de yer alan oyuncu dizide Kasım Helvacı karakterine hayat vermiştir. 2019 yılında kadrosuna katıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunda İlyas’ın kayınbiraderi Haşmet karakterine hayat vermektedir.

edho tum oyunculari

Savaş Özdemir-Tipi/Murat- Diziden Ayrıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Savaş Özdemir diziden ayrılıyor! 1970 yılında Istanbul da dünyaya gelen oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılında Devlet Tiyatrosuna giren oyuncu, birçok oyunda oyuncu, yönetmen ve yazar olarak görev almıştır. İlk profosyonel oyunculuğunu 1993 yılında kadrosunda yer aldığı Süper Baba dizisiyle yaşamıştır. Yasemince, Kurtlar Vadisi Pusu gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu, 2015 yılında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılmıştır. Dizide Tipi karakterine hayat vermektedir.

edho oyuncu kadrosu kim kimdir

Sevinç Kıranlı-Hatice

23 Ocak 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısında ilk defa 1997 yılında Ruhsar dizisiyle geçen oyuncu, yeteneğiyle herkesi etkilemeyi başarmıştır ve aynı yıl Baskül Ailesi dizisinde yer almıştır. Evdeki Yabancı,Doktorlar,Aslı İle Kerem gibi başarılı projelerde yer alan oyuncu 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Başarılı oyuncu dizide Hatice karakterine hayat vermektedir. Hatice,Hızır ve İlyas’ın teyzesinin kızıdır.

edho oyunculari 2021

Hakan Karsak-Enişte

1 Nisan 1975 yılında dünyaya gelen oyuncu, lise yıllarında tiyatroya adım atmıştır. Ankara Sanat tiyatrosu Oyunculuk Atölyesi’nde kursiyer olarak çalışmaya başlayan oyuncu, Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olmuştur. 2013′te Boğaziçi Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”ne layık görülen Hakan Karsak, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Ay Lav Yu filmi ile çıkmıştır.

Filmde sadece 1 sahnede rol alan oyuncu, aynı yıl Ben Gördüm filminin başrol oyuncusu olmuştur. 2015 yılında kadrosuna katıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, Hızır’ın eniştesine hayat vermektedir ve Hızır’ın en güvendiği insandır.

edho emine kimdir

Sevil Akı Saner-Emine

9 Eylül 1971’de Erzurum’da dünyaya gelen oyuncu, Trakya Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra 1991’de Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bugüne kadar birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz, Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Tatlı Hayat dizisi ile geçmiştir. Benim Annem Bir Melek, Keşanlı Ali Destanı gibi birçok dizide rol alan başarılı oyuncu, 2015 yılından beri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

edho sahian aga kim

Turgay Tanülkü-Şahin Ağa

18 Temmuz 1953 yılında Uşak’ta dünyaya gelen usta oyuncu, Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başlayan oyuncu, Leningrad’da Tiyatro Akademisi’nin drama kurslarına katıldı ve Psikojimnastik eğitimi almıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan usta oyuncu, Halen Devlet Tiyatroları sanatçı kadrosunda yer almaktadır. Kamera karısına ilk defa 1991 yılında Kıssadan Hisseler dizisiyle geçen oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Şahin Ağa karakterine hayat vermektedir.

hizir eli cakirbeyli kim

Yalçın Hafızoğlu-Hızır Ali

18 Ağustos 1989 yılında Istanbul da dünyaya gelen oyuncu, çocukluğundan beri oyunculuğa ilgi duymaktaydı. Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nünden mezun olan oyuncu, 1999-2003 yıllarında Yücel Berrak’ tan davul (bateri) eğitimi almıştır. 2006 yılında Liseler arası müzik yarışmasına katılan oyuncu yarışmada birinci olmuştur. En son 2019 yılında Türkçe Rock tarzında Neredeyim Ben? ve Akrep Yelkovan albümlerini piyasaya sunan sanatçı oyunculuğa adımını 2016 yılında Kiralık Aşk dizisiyle atmıştır ve aynı yıl Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

edho adnan biricik

Adnan Biricik-Cihan

61 yaşındaki oyuncu, 9 Haziran 1959 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sanatçı kadrosunda görev almıştır. Onlarca tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz birçok kategoride de ödüller almıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncu, Kuruluş Osman dizisinde de seslendirme yapmıştır. Kamera karısına ilk defa 1989 yılında Uğurlugiller dizisiyle geçen oyuncu, dizinin kadrosuna bu sezon dahil olmuştur.

edho oyunculari kim kimdir

Muhammed Cangören-Hamdi

1951 yılında Afganistan da dünyaya gelen oyuncu, tiyatro ile orta okulda tanışmıştır. 1982 yılında Türkiye’ye gelen oyuncu önce çocuk tiyatrolarında yer almıştır ve daha sonra 1998 yılında Ikinci Bahar dizisinde canlandırdığı Bekir Ağa karekteri ile izleyici karşısına geçmiştir. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Abuzer karakteri ile tanınmıştır. Kamera karısına en son 2019 yılında Kızım Gibi Korkuyorsun projesiyle geçen oyuncu 2020 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Dizide Yaman Korkmaz’ın babası Hamit karakterine hayat vermektedir.

levent sulun edho dizisine katildi

Levent Sülün

Levent Sülün Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil oldu. Levent Sülün EDHO dizisi 179. bölümünde katılıyor. Levent Sülün 1975 İstanbul doğumludur. 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle oyunculuğa başladı. Levent Sülün oyunculuk ve seslendirme sanatçılığı yaptı ve reklam filmlerinde rol aldı. Levent Sülün Diriliş Ertuğrul dizisinde Simko karakterini canlandırdı. Kızım Nerede, Kurşun Bilal, Yamak Ahmet, Gölgedekiler, Ne Münasebet, Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı.

omer kurt kimdir edho

Ömer Kurt- Zafer

Ömer Kurt Edho dizisinde Zafer rolünü canlandırıyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden önceki bölümlerde sağlık sorunları nedeniyle ayrılan Ömer Kurt diziden ayrıldı. Ömer Kurt kimdir? 1971 doğumlu olan Ömer Kurt Kurtlar Vadisi Pusu, Kutsal Damacana 2, Kolpaçino, Ketenpere dizi filmlerinde rol aldı. Edho dizisinde rol alırken bir süreliğine ayrıldı. Sağlığına kavuşunca tekrardan diziye döndü.

Caner Kurtaran – İshak

Eşkıya (Edho) İshak KarakteriEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de İshak karakteri oldu. Eşkıya da İshak karakterine Caner Kurtaran hayat verecek. Son olarak Ramo dizisinde rol alan Caner Kurtaran yeni dizisi Edho’da bakalım İshak rolüyle nasıl bir performans gösterecek izleyip göreceğiz. Caner Kurtaran tiyatro kökendi bir dizi oyuncumuz. Dizideki rolü hakkında detaylar burada >> Eşkıya İshak Kimdir?
bahtiyar engin edho dizisinde

Bahtiyar Engin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Bahtiyar Engin 1965 doğumludur. Amerikan’ın Kontrgerilla’nın yönettikleri adamlardan birisini canlandırıyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosunda yer aldı. Bahtiyar Engin Keşanlı Ali Destanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Pek Yakında, Ulan İstanbul, Ali Baba ve Yedi Cüceler, Hayati ve Diğerleri, Jet Sosyete dizi filmlerinde rol aldı.

Zeynep Elcin kimdir yeni dizisi edho pinar

Zeynep Elçin- Fizyoterapist Pınar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Zeynep Elçin dahil oldu. Zeynep Elçin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde fizyoterapist Pınar rolünü canlandıracaktır. Zeynep Elçin kimdir? Zeynep Elçin 1990 Gaziantep doğumludur. Göç Zamanı, Rüzgarın Kalbi, Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Kimse Bilmez dizi filmlerinde rol aldı. Zeynep Elçin instagram hesabı https://www.instagram.com/zeynepelcin/

Mazhar Alican Ugur kimdir yeni dizisi EDHO

Mazhar Alican Uğur

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan oyuncu Mazhar Alican Uğur 1990 doğumludur. Mazhar Alican Uğur Yalan Dünya, Galip Derviş, Aşk Yeniden, Kutsal Bir Gün, The Ruse, Sen Sağ Ben Selamet, Muhteşem ikili dizilerinde yer aldı. Mazhar Alican Uğur instagram hesabı https://www.instagram.com/mazharalicanugur/?hl=tr

Hasan Demirtas EDHO dizisinde

Hasan Demirtaş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu kadrosuna Hasan Demirtaş katıldı. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Türkan Hanım’ın Konağı Cem rolünü canlandırmıştı. Çukur, Hürkuş, Sen Anlat Karadeniz dizi filmlerinde rol aldı. Hasan Demirtaş EDHO dizisindeki rolü netleşmedi. Hasan Demirtaş instagram hesabı https://www.instagram.com/hasandemirtas123/

Sinan Sicimoğlu- Musa

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sinan Sicimoğlu rol alacak. Sinan Sicimoğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Musa rolünü canlandıracaktır. Sinan Sicimoğlu 1990’da İstanbul’da doğdu. New York’ta New York, Road of Dreams, Savaşçı ve Yeni Hayat dizi filmlerinde rol aldı. Craft oyunculuk atölyesinde eğitim aldı. sinan sicimoglu EDHO dizisi Musa rolunu canlandiracak

EDHO DİZİSİ 2021-2022 SEZONU YENİ OYUNCULARI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2021-2022 sezonunda kadrosuna  Tardu Flordun, Ragıp Savaş, Burcu Binici, Hazım Körmükçü, Nurseli İdiz, Yosi Mizrahi, Serdar Deniz, Servet Pandur, Eren Vurdem, Aylin Veziroğlu ve Alara Turan katıldı.

Aylin Veziroğlu – Nina

Eşkıya dizisine yeni gelen Nina rolü Aylin VeziroğluEşkıya dizisine yeni gelen Nina rolünü Aylin Veziroğlu canlandıracak. Aylin Veziroğlu Nina Karakteriyle dizide önemli bir rol alacak. Tahminimizce Madam Anna’nın kızı olacak. Eşkıya dizisine 7. sezonda katılan ve 2021-2022 yılı boyunca dizide Nisa karakterini canlandıracak olan Aylin Veziroğlu hakkında detaylı bilgi burada. Eşkıya dizisi Nina Kimdir?

Levent Ülgen- Efraim

Levent Ülgen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Efraim rolünü canlandırıyor. Levent Ülgen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosuna dahil oldu. Levent Ülgen 1962 doğumludur. Roman Havası, Kiralık Aşk, Hayati ve Diğerleri, Kocaman Ailem, Gençliğim Eyvah, Menajerimi Ara ve EDHO dizilerinde rol aldı. kadir ulgen edho dizisinde

Uğur Yücel

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunda Uğur Yücel kadrosuna dahil oldu. Uğur Yücel usta oyuncu EDHO dizisine renk katacaktır. 1957 İstanbul doğumlu olan Uğur Yücel Ejder Kapanı, Benim Dünyam, Canım Ailem, Aşk ve Ceza, İçerde, Nefes Nefese, Muhteşem İkili, Yüzleşme, Kırmızı Oda ve Fatma dizi filmlerinde rol aldı. ugur yucel edho dizisinde

Tardu Flordun

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonunda kadrosuna katılan oyuncu Tardu Flordun oldu. Tardu Flordun 1972 Ankara doğumludur. Behzat Ç, Mükemmel Çift, Son Yaz, Eve Dönüş, Davetsiz Misafir dizilerinde rol aldı. Tardu Flordun instagram https://www.instagram.com/tarduflordunofficial_f.c/ tardu flordun yeni dizisi edho

Ragıp Savaş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonunda oyuncu kadrosuna Ragıp Savaş katıldı. Ragıp Savaş 1966 İzmit doğumludur. Ya Sonra, Çınar Ağacı, Türkan, Canan, Ölene Kadar, İsimsizler, Kuruluş Osman dizilerinde rol aldı. Ragıp Savaş instagramı https://www.instagram.com/ragipsavas/

Burcu Binici

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonunda kadrosuna Burcu Binici katıldı. Burcu Binici 1986 doğumludur. Bir Bulut Olsam, 6 Mantı, Biz Babasız Büyüdük, Uçurum dizi filmlerinde rol aldı. Burcu Binici instagramı https://www.instagram.com/burcubinicii/ burcu binici eskiya dunyaya hukumdar olmaz dizisinde

Hazım Körmükçü- Barış

EDHO dizisinde Hazım Körmükçü Barış rolünü canlandıracaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonuna Hazım Körmükçü katıldı. Hazım Körmükçü 1965 İstanbul doğumludur. Kara Kutu, Filinta, Yeter, Cennetin Gözyaşları, Söz, Afili Aşk, Kuruluş Osman dizilerinde rol aldı. Hazım Körmükçü instagram https://www.instagram.com/kormukcu.hazim/ hazim kormukcu edho dizisi

Nurseli İdiz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2021- 2022 sezonu oyuncu kadrosuna Nurseli İdiz katıldı. Nurseli İdiz 1960 doğumlu. Şöhret, Harem, Yalan Dünya, Ankaranın Dikmeni, İlişki Durumu Karışık, İlişki Durumu Evli dizi filmlerinde rol aldı. Nurseli İdiz instagram https://www.instagram.com/nurseliidiz/ nurseli idiz yeni dizisi edho

Yosi Mizrahi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 2021 2022 sezonunda Yosi Mizrahi katıldı. Yosi Mizrahi 1971 doğumludur. Küçük Sırlar, Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak, Filinta, Öldür Beni Sevgilim, Şeytan İcadı dizi filmlerinde rol aldı. yosi Mizrahi yeni dizisi edho

Serdar Deniz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonunda kadrosuna Serdar Deniz katıldı. Serdar Deniz 1969 Ankara doğumludur. Adanış, Kutsal Kavga, Hürrem Sultan, Kurtlar Vadisi Pusu, Diriliş Ertuğrul, Payitaht Abdülhamid dizi filmlerinde rol aldı. serdar deniz eskiya dunyaya hukumdar olmaz dizisi

Servet Pandur- Melek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Servet Pandur Melek rolünü canlandıracak. Servet Pandur Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuna katıldı. Servet Pandur 1970 Bergama mezunudur. Yılanların Öcü ,Kanatsız Kuşlar, Bir Aile Hikayesi, Hizmetçiler, Kazara Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Servet Pandur instagramı https://www.instagram.com/servetpandur/ servet pandur edho dizisinde

Eren Vurdem

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonuna Eren Vurdem katıldı. Eren Vurdem 1988 Konya doğumludur. Arka Sokaklar, İnadına Aşk, Söz, Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Türkler Geliyor dizi filmlerinde rol aldı. Eren Vurdem instagram hesabı https://www.instagram.com/thevurdem/

Alara Turan- Yıldız

Çakırbeylilerin kuzeni Yıldız rolünü canlandıracak olan oyuncu Alara Turan’ı yeni dizisi EDHO’da izleyeceğiz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosuna Alara Turan katıldı. 1995 doğumlu olan Alara Turan Kardeş Çocukları, Çukur ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol aldı. Alara Turan instagramı https://www.instagram.com/alaraturan/ alara turan eskiya dunyaya hukumdar olmaz yeni sezonuna katildi

İlker Aksum- EDHO dizisinden ayrıldı.

İlker Aksum EDHO dizisine konuk oyuncu olarak katılacaktı. Ancak İlker Aksum korona olunca yerine Emre Karayel diziye katıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oyuncu olarak İlker Aksum katıldı. İlker Aksum EDHO dizisi 7. sezonuna katıldı. 1971 doğumlu olan oyuncu İlker Aksum Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar mezunudur. 20 Dakika, Yeşil Deniz, Her Şey Seninle Güzel, Diriliş Ertuğrul, Ramo, Azizler ve Kanunsuz Topraklar dizilerinde rol aldı. ilker aksum yeni dizisi eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Emre Karayel

İlker Aksum’un katılacağı dizi önceki korona olması sebebiyle çekimlere katılmadı. Emre Karayel Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.  1972 Osmaniye doğumlu olan oyuncu Emre Karayel Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. 1 Kadın 1 Erkek, Arkadaşlar İyidir, Düğüm Salonu, Kocaman Ailem, Söz Vermiştin ve Son Yaz dizilerinde rol aldı. Emre Karayel instagramı https://www.instagram.com/emrekarayel01/ emre karayel yeni dizisi eskiya dunyaya hukumdar olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu

Dizide Hızır Çakırbeyli’nin çocuk yaşta girdiği yeraltı dünyasında başına gelenler ve ailesinin yaşadıkları anlatılır. Bu konumuzda sizlere salı akşamları Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Defne berk dedi ki:

    Ozan akbaba çok yakışıklı ve çok güzel oynuyor

  2. Anonim dedi ki:

    Oktay kaynarca ve Huseyin avni danyal,En iyi Kurtlar vadisinden sonra tanınmış kisilerdir. Oktay kaynarca Adanalı dizisinda,kurtlar vadisinin yarısındaki kadar bile takip edilmemis sevilmemistir.Siz oyuncularin biyografilerinde En cok tutulan dizide,yani kurtlar vadisinde oynadiklarini yazmamissiniz.K.V Sevmiyorsanız bile ismini yazmaniz dogru olurdu. Adalet,birşeyi yerli yerine koymaktır.Adil bir biyografi olmamış.