Esaret Dizisi Orhun Kimdir, Sevgilisi Var mı? Cenk Torun

11.11.2022
4.899

Esaret Dizisi Orhun Kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği Esaret dizisinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen oturmaktadır. İzleyiciler, Esaret dizisi Orhun karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Orhun karakterini Cenk Torun canlandırmaktadır. Bizlerde, Kanal 7’de ekranlara gelen Esaret Dizisi Orhun Kimdir? Orhun karakterini canlandıran oyuncumuz Cenk Torun’u yakından tanıtacağız.

Esaret Dizisi Orhun Karakteri Kimdir?

Esaret Dizisi erkek başrol Orhun KimdirOrhun karakteri Esaret dizisinin başrolünde yer almaktadır. Kanal 7’de yayınlanan dizisinin başrol oyuncusu Orhun, Demirhanlı ailesinin veliahdıdır. Orhun, oldukça kibirli ve hırslı biridir. Orhun karakterine ise popüler oyuncumuz Cenk Torun hayat vermektedir. Esaret Dizisi Oyuncu Kadrosu

Esaret Dizisi Orhun Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Orhan karakterini Cenk Torun canlandırmaktadır. İzleyiciler Cenk Torun’u da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Cenk Torun kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Esaret Dizisi Orhun Kimdir, Sevgilisi Var mı

Cenk Torun Kimdir?

24 Mart 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cenk Torun, Türk sanat müziği sanatçısı Nurdan Torun’un oğludur. Televizyon hayatına ilk kez Yıldız Tilbe’nin Delikanlım şarkısının klibinde yer alarak adım atmıştır. 1995 yılında Palavra Aşklar dizisiyle oyunculukla tanışan Cenk Torun, özellikle Çılgın Bediş dizisinde canlandırdığı Oktay karakteri ile tanınmış ve 90’ların en ünlü oyuncuları arasına girmiştir. Kariyerinde ki çıkışı Adını Sen Koy dizisiyle devam ettiren oyuncumuz Ebru Küçükakar menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Cenk Torun Yer Aldığı Diziler

1995-1995 Palavra Aşklar
1996-2001 Çılgın Bediş – Oktay
1998-2001 Aynalı Tahir – Yusuf
2001 Benim İçin Ağlama – Serkan
2004-2005 Melekler Adası – Murat
2005 Büyük Günahlar – Serkan
2005 Köpek
2006 Arka Sokaklar – Erkan Yıldız
2007 Gemilerde Talim Var
2007 Hırçın Kız
2007-2010 Ölümsüz Kahramanlar
2016 Yeter – Psikolog Gökhan
2016-2018 Adını Sen Koy – Oğuz Kervancıoğlu
2022 Esaret – Orhun

Cenk Torun Resmi İnstagram Hesabı

Cenk Torun Esaret Dizisinde Orhun rolüOyuncumuz Cenk Torun, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 76 gönderisi ve 112 bin takipçisi bulunan Cenk Torun’un resmi İnstagram hesabı: @cenktorun

Cenk Torun Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Cenk Torun özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır ve henüz evli değildir. Oyuncumuz özel hayatıyla gündeme gelmemektedir bu sebeple de Cenk Torun’un hayatında bilinen biri yoktur.

Esaret Dizisi Orhun – Cenk Torun Kıyafetleri

Esaret dizisinin başrol oyuncusu Cenk Torun yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Cenk Torun’un Esaret dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve bununla birlikte tüm kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Esaret Dizisi Orhun Kimdir? Orhun karakterini canlandıran oyuncumuz Cenk Torun’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Esaret Dizisi Hira we orhun çoooooooook ýakişiýor. Hira çoooooooook güzel haýranym ona eda merýem nurşah onlarda çoooooooook güzel.

 2. Anonim dedi ki:

  Benjede hira we orhun çok ýakişiýor
  Meryem we kenan çok ýakişiýor

 3. Tolkun dedi ki:

  Orhun hira goh guzel.yakisikli fazla goruntuleyin filimde kenan az goruntuleyin.

 4. Tolkun dedi ki:

  GEcenleri fazla goruntuleya kenan bilen beryami fazla isleya.Orhun hira guzel genje.