Esaret Dizi Müziği Çalan Şarkı Sözleri Kim Söylüyor?

21.11.2022
52

Esaret dizi müziği ve çalan şarkıların sözlerini sizlerle paylaşacağız. Esaret dizisinin başrolünde Cenk Torun ve Mahassine Merabet Yer almaktadır. Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Ayhan Özen oturmaktadır. İzleyiciler, Esaret dizi müziğini ve dizide çalan şarkıların sözlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Esaret dizi müziği ve çalan şarkıların sözlerini sizlerle paylaşacağız.

Esaret Dizi Müziği

Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken dizi 21 Kasım pazartesi günü 19:00’da yayın hayatına başlayacaktır. Dizinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen oturmaktadır. İzleyiciler büyük ilgi görmesi beklenilen Esaret dizisinin müziğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak Esaret dizisi henüz başlamadığı için dizinin müziği de belli değildir. Bizler, Esaret dizisi başladığı zaman dizinin müziğini sözleri ile birlikte sayfamızda paylaşacağız.

Esaret Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

Kanal 7 Esaret Dizi Müziği Çalan Şarkı SözleriKaramel Yapım imzalı Esaret dizisi Kanal 7 de yayınlanacaktır. İzleyiciler tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan Esaret dizisinde çalan şarkıların sözlerini de merak etti. Fakat dizi 21 Kasım 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Bundan dolayı da dizide çalan şarkılar belli değildir. Bizler dizide özellikle duygusal ve aşk şarkılarının çalacağını tahmin ediyoruz. Esaret dizisi başladığı zaman dizide çalan şarkıların sözlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Esaret Dizisinde Çalan Şarkıları Kim Söylüyor?

Başrolünü Cenk Torun ve Mahassine Merabet’in paylaştığı Esaret dizisi Kanal 7’de yayınlanacaktır. Esaret dizisinin ilk bölümü 21 Kasım pazartesi günü saat 19:00’da izleyici karşısına çıkacaktır. Yani, dizi henüz başlamamıştır. Bundan dolayı da dizide çalan şarkılar bilinmemektedir. Bizler Esaret dizisi başladığında dizide çalan şarkıları kimin söylediğini sayfamızda paylaşacağız ve dizide özellikle duygusal şarkıların çalacağını düşünüyoruz.

Esaret dizi müziği ile çalan şarkıların sözlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. cennet dedi ki:

  Cok sevdim bu diziyi sevenlerin bir birine kavusmasi cok uzun suruyor ama

 2. Anonim dedi ki:

  Esaret dizisi gerçektende çooooook güzel olmuş baýildim ama ýönetmen abi neden esaret dizisi 1 sezon dediniz.

 3. Anonim dedi ki:

  Çooooook güzel bir dizi oýunçulary harika esaret dizisi hiç bitmesin umarim esaret dizisi 3 sezon olur ve 3 sezondada hira ve orhun oýnar lütfen 🙏 ve kenen ve merýem de tabiki nurşah eda bunlarda oýnar esaret dizisi çooooook güzel olmuş

 4. Anonim dedi ki:

  Esaret dizisi çooooook güzel hele hira çooooook güzel

 5. selbi 2010 dedi ki:

  cok guzel bir dizi orhun hira çok ýakişiýorsunuz ama nihan neden diziden aýrildi 1 bölüm heýcan verici ve üzüntülü bölüm oldu mütiş bir dizi baýyldym bitmesin dizi çokk guze

  1. Ali dedi ki:

   Selaminaleykum Esaret dizisi çok güzel bir ararmisiniz soylejeklerim var +99362727394 Ali ben

 6. Melek dedi ki:

  Harika otesi bir dizi ben cok sevdim umarim uzun bir sure devam eder Mahassineyede bayildim cok buyuk bir hayraniyim Orhun ve Hirayi cok seviyorum Esaret bir harika dizi

  1. selbi 2010 dedi ki:

   çok guzel dizi baýyldym bravo size size türkmenistandan selamar

 7. Dilara dedi ki:

  Çok sevdim bh diziyi,,