Engin Altan Düzyatan Çöp Adam Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

14.12.2022
1.557

Engin Altan Düzyatan Barbaroslar’dan Çöp Adam dizisinde oynadı. Engin Altan Düzyatan Çöp Adam dizisinden sonraki dizisi ne olacak yeni sezonunda kimle hangi kanalda oynayacak bu konuda yazacağız.

Engin Altan Düzyatan Çöp Adam’dan Sonra Hangi Dizide?

Engin Altan Düzyatan 2023 sezonunda Çöp Adam dizisinde oynuyor. Elçin Sangu ve Sedef Avcı ile başrolü paylaştığı Çöp Adam dizisi reytingleri çok iyi durumda. Reytingleri başarılı giden dizinin 2. sezonunda da devam etmesi bekleniyor. Peki bu diziden sonra Engin Altan Düzyatan hangi Dizide Kiminle Oynayacak? Engin Altan Düzyatan 2023-2024 dizisi şimdilik Çöp Adam.

Engin Altan Duzyatan dizisi Barbaros

Engin Altan Düzyatan’ın Yeni Dizisi Ne, Hangi Dizide Rol Alacak?

Engin Altan Düzyatan son yıllarda oldukça aktif tv sektöründe. Diriliş Ertuğrul, Barbaroslar gibi dizilerin yanı sıra TRT1 de yayınlanan 3’TE 3 tarih yarışmasında da bir süre sunuculuk yaptı.

Engin Altan Düzyatan 3 te 3 tarih yarışmasını sunuyor

Engin Altan Düzyatan kimdir kısaca hayatı:

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini 1996 yılında kazanmış olduğu Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünde devam ettiren oyuncu 2001 yılında mezun olmuş daha sonra oyunculuk için İstanbul’a gitmiştir. İstanbul’a gittikten sonra Kenter Tiyatrosu’nda bir süre çalışmış, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda da bir oyunun yönetmenliğini yaparak kendisini geliştirmeye başlamıştır.

Birçok dizide ve filmde rol alan Engin Altan Düzyatan televizyonda çeşitli yarışmalarda sunmuş ve Bir Milyon canlı para isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde TRT ekranlarında yayınlanan 3 te 3 tarih isimli yarışma programını da sunan Engin Altan Düzyatan 2012 yılında Los Angeles video ödüllerinde Bir Avuç Deniz filmindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır.Engin Altan Düzyatan eşi neslişah alkoçlar

2014 yılında ise Neslişah Alkoçlar ile evlenen Engin Altan Düzyatan’ın Emir Aras isminde bir oğlu vardır. Engin Altan Düzyatan’ı birçok dizi ve filmde gördük ancak tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim olmasına katkı sağlayan birkaç önemli dizi ve filmi olmuştur. Bunlardan birincisi Kapalı Çarşı isimli dizi olmuştur. Daha sonra Anadolu Kartalları isimli sinema filmiyle tüm Türkiye’nin gönlünü fetheden Engin Altan Düzyatan son olarak oynamış olduğu Diriliş Ertuğrul’daki Ertuğrul Gazi rolüyle tüm Türkiye’nin hatta tüm dünyanın tanıdığı bir oyuncu haline gelmiş ve Ertuğrul rolünü başarılı bir şekilde oynayarak 2019 yılının mayıs ayına kadar gelmiştir. İşte Engin Altan Düzyatan’ın oynamış olduğu dizi ve filmler.

Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide oynayacak

Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2022-Çöp Adam- Taner
2021-Barbaroslar- Akdenizin Kılıcı
2019- Kurşun
2018-2019- 3’te 3 Tarih
2014 – 2018 – Diriliş Ertuğrul (Ertuğrul Gazi) (TV Dizisi)
2014 – Cinayet (Yılmaz Seyhan) (TV Dizisi)
2013 – Romantik Komedi 2 (Cem) (Sinema Filmi)
2013 – Bu İşte Bir Yalnızlık Var (Mehmet) (Sinema Filmi)
2012-2013 – Yol Ayrımı (Gazeteci Murat) (TV Dizisi)
2012 – Bu Son Olsun (Sinan) (Sinema Filmi)
2011 – Anadolu Kartalları (Sinema Filmi)
2010 – Romantik Komedi (Sinema Filmi)
2010 – New York’ta Beş Minare (Sinema Filmi)
2010 – Kapalıçarşı (TV Dizisi)
2009 – Bir Bulut Olsam (TV Dizisi)
2008 – Dantel (TV Dizisi)
2008 – Cin Geçidi (Sinema Filmi)
2008 – Cesaretin Var Mı Aşka? (TV Dizisi)
2007 – Sevgili Dünürüm (TV Dizisi)
2006 – Sıla (TV Dizisi)
2005 – Kalbin Zamanı (Sinema Filmi)
2004 – Sil Baştan (TV Dizisi)
2003 – Mühürlü Güller (TV Dizisi)
2003 – Hürrem Sultan (TV Dizisi)
2003 – Alacakaranlık (TV Dizisi)
2002 – Koçum Benim (TV Dizisi)
2002 – En Son Babalar Duyar (TV Dizisi)

engin altan yeni dizisi Oyunculuk becerisiyle herkese kendisini ispatlayan Engin Altan Düzyatan yeni sezonda hangi dizide yer alacak? 2023-2024 yıllarında Engin Altan Düzyatan’ın oynayacağı yeni bir dizi olacak mı, olursa ilk olarak buraya sizler için yazacağız. Çöp Adam dizisi reytingleri iyi giderse 2. sezonu devam eder. Ancak reytingleri düşerse final yapar. Engin Altan Düzyatan yeni dizi ile anlaşır. Yoksa yeni sezon dizisi Çöp Adam olacaktır.

Lütfen sizler de başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıya yazınız. Bu konudaki yorumunuzu gerçekten merak ediyoruz ve oyuncumuzu nasıl bir rolde görmek istediğinizde aşağıya yazınız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Dowletgeldi dedi ki:

    Bence Engin Altan Duzyatan Beg aga bey olmadan dirilisin heycani kacti sadece benim icinmi onuda biomiyorum.Onu cok seviyordum ,cok yakisiyordu roline.

  2. Dirlis dedi ki:

    Dirlis osman eylulde başlasin