Enes Batur Yeni Sezon Dizisi Nedir 2023-2024

Tv
28.05.2019
855

Enes Batur Yeni Sezon Dizisi Nedir 2023-2024, Enes Batur Yeni Sezon Dizisi Nedir, Enes Batur dizisi Hangi Kanalda yayınlanacak, Enes Batur’un çekeceği dizi ne zaman başlayacak? gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz burada.. Enes Batur Dizi mi Çekiyor, Enes Batur Yeni Sezon Dizisi geliyor, 2023-2024 yıllarında yeni bir projeyle ekranda olacak.

Güncelleme 2022: Enes Batur Acun Ilıcalı’nın açtığı Exxen platformunda Enes Batur’la Buluşma isimli programı sunacak. Enes Batur bazı filmler yaptı ve şarkı klipleri çekti. Şimdi de Exxen’de kendi programını sunuyor.

Son haftalarda adını en çok duyduğumuz youtuberlardan birisi olan Enes Batur son dönemde çıkan filmlerin ardından yeni bir dizi hazırlığında olduğunu öğrendik. Enes Batur’un yeni sezonda ekranlara gelmesi planlanan ve oldukça ses getirecek olan yeni dizisinin adı henüz belli olmazken Enes Batur youtuber olarak başladığı şan ve şöhretine önce film yıldızı olarak devam etti ve çok iyi izlenen filmlerin ardından yeni bir dizi hazırlığında olduğu öğrenildi.

Enes Batur dizisinin adı nedir hangi kanalda yayınlanacak

Enes Batur’un yeni dizisinin adı ne olacak?

Enes Batur şimdi Exxen de program yapıyor. Ancak ilerleyen zamanlarda bir dizi çekebilir. Enes Batur’un çekeceği dizinin adı henüz belli değil ancak 2022-2023 sezonunda Enes Batur ile yapımcılar (Büyük ihtimal Limon film) arasındaki anlaşmanın hemen ardından oyuncuların kesin olarak belli olacağı ve son dönemde filmlerinde oynayan birçok oyuncunun Enes Batur’un baş rolünde oynayacağı dizide de yer alacağı tahmin ediliyor. Enes Batur’un dizisi büyük ihtimalle Eylül ya da Ekim gibi ekranda olacak ancak onun öncesinde oyuncu kadrosunun şekillenmesi ve deneme çekimlerine başlanılması bekleniyor.

Enes Batur yeni dizi ile geliyor

Enes Batur’un yeni çekeceği dizinin oyuncuları kimler?

Enes Batur çekmiş olduğu filmler ile oldukça ses getirdi. Özellikle Enes Batur Hayal mi gerçek mi filmi ile başlayan ekran yolculuğu Enes Batur’un youtuber olarak başladığı internet dünyasının bir tık ötesine geçerek beyaz perdede yerini almış oldu. Enes Batur daha sonra çekmiş olduğu Gerçek Kahraman filminde de birçok oyuncu ile birlikte oynadı. Enes Batur, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan, Altan Erkekli, Ömer Başdoğan, Buket Dereoğlu, Atilla Pekdemir gibi oyuncuların başarılı bir oyunculuk ile göz dolduran ekip ile birlikte yeni bir dizi hazırlığına başlayacağı ve yaz aylarından sonra çekimlerin başlayıp Eylül ya da Ekim gibi dizinin ulusal kanalların birisinde yayınlanacağı belirtiliyor.

Enes Batur Tulu Bacı ile Gerçekten evlendimi

Enes Batur gerçek kahraman filmi dizi mi olacak?

1.483.848 seyirci tarafından izlenen Enes Batur Gerçek mi Hayal mi filminden sonra Gerçek Kahraman filmi ile çok daha iyi bir izlenme bekleyen Enes Batur bu iki filmden sonra yeni bir dizi hazırlığında olacağı filmlerdeki oyunculuk tecrübesinden sonra bunu dizi sektörüne de aktarmak istediği bu konuda da yapımcılar ile anlaştığı gelen haberler arasında. Enes Batur Hayal mi gerçek mi filmi ve daha sonrasında Gerçek Kahraman filmi ile sinemaseverler ile buluşmuş bu kadar çok izlenen filmlerin ardından dizi dünyasında da oldukça başarılı olacağı düşünülerek Enes Batur ile yeni bir dizi hazırlığı başlamıştır.

Enes Batur’un dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Enes Batur 10 milyonu aşan YouTube takipçi sayısıyla Türkiye’nin en çok takip edilen kişi olurken dünya çapında da ciddi bir orana ulaştığı için YouTube genel merkezinden büyük bir ödüle layık görüldü ve altın video kupası gönderildi. Ülkemizin en çok takip edilen youtuber olan Enes Batur yeni dizisinin 2019 yılının eylül ekim ayları gibi ekranda olması planlanıyor ancak eğer dizi yetişmezse 2020 yılının ilk aylarında da dizi yayınlanabilir. Enes Batur’un dizisi büyük ihtimalle FOX TV’de ekrana gelecek. Çünkü daha önceki filmleri ilk olarak Fox TV ile anlaşmış ve yayınlanmıştı. Yine kesin olmamakla birlikte limon film tarafından çekilecek olan Enes Batur’un dizisi son filmi olan gerçek kahraman ile aynı ismi taşıyabilir. Yani Enes Batur gerçek kahraman filminden sonra gerçek kahraman dizisi FOX TV’de yeni sezonda karşımıza çıkabilir.

Enes Batur Gerçekten evlendi mi Tulu Bacı kimdir

Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında Müge ve Gülşen’le 2. sayfanın konuğu olan youtuber Enes Batur son dönemde çıkan Gerçek Kahraman filmi ile ilgili konuşmuşlar bu filmin galası öncesinde Enes Batur’un yayınlanan evlilik görüntüleri çok konuşulmuştu. Enes Batur Gerçekten Evlendi mi Tulu Bacı olarak kodlanan kız kimdir, Enes Batur Gerçekten Damla Aslanalp ile Evlendi mi oldukça merak ediliyor.

Enes Batur Gerçekten Damla Aslanalp ile Evlendi mi Filmi için Reklam mı Yaptı? Tulu Bacı Kim?

Enes Batur Gerçekten evlendi mi

Öncelikle belirtelim ki Enes Batur gerçekten evlenmedi. Ancak daha önce izleyicilerine bir sözü olmuştu. 10.000.000 takipçisi olduğunda evleneceğini ve videosunu yayınlayacağını duyurmuştu. Enes Batur sözünü tutmak amacıyla gerçekten evlenmese de hakiki bir düğün gibi her şeyi planlayarak ve filmi öncesine denk getirerek oldukça güzel bir tanıtım yapıp gerçek bir evlilikmiş gibi Damla Aslanalp ile evlendiğini aşağıda verdiğimiz video ile duyurdu. Damla ile evlendim diyen Enes Batur’a çok kişi inanmadı ancak görüntüler o kadar gerçek o kadar inandırıcı ki birçok kişi Enes Batur’un tebrik ederek hem sözünde durduğu için hem de evlendiği için onu kutladılar.

Damla Aslanalp ile dünya evine giren Enes Batur, evliliğine dair sorular üzerine gerçekten evlenip evlenmediğini canlı yayında açıkladı. Ancak takipçileri yeni filmi Gerçek Kahraman için vizyon zamanını bekleyen Enes Batur’un bu görüntüleri filminin bir reklamı olarak yorumladı. Enes Batur ise gerçekten evlendiğini ancak onu kimseye inandıramadığını söyleyerek, “Söylüyorum inanmıyorsunuz gerçekten evlendim” dedi ve evliliğiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Enes Batur Damla Baturalp ile Gerçekten evlendimi

Enes Batur’un evlendiği Damla Aslanalp Kimdir?

1990 yılında Almanya’da dünyaya gelen Damla Aslanalp, 29 yaşında oldukça güzel yüzü ile dikkat çeken bir oyuncudur. Almanya’da yapılan Miss Turkuaz yarışmasının 3. güzeli seçilen ve güzelliği ile gerçekten etkileyici bir kişiliği olan 1.75 boyunda 50 kg ağırlığıyla düzgün fizik ölçülerine sahip gerçek adıyla Nergis Damla Aslanalp, İlk oyunculuk deneyimini Mahsun Kırmızıgül yönetiminde Kadim Dostum dizisi ile olmuştur. TRT1 ekranında yayınlanan Filinta dizisinde de rol alan ve Lara karakterini canlandıran Damla Aslanalp, daha sonra Enes Batur ile Gerçek Kahraman filmi için anlaşmış ve oldukça dikkat çekici sahneler ile evlenmiştir film gereği.

Enes Batur gerçekten evlendi mi?

Ancak bu reklamın filmin galasına kadar olduğunu hatırlatarak gerçekleri bir kez daha söylemek istiyoruz. Enes Batur gerçekten evlenmedi, sadece YouTube’da 10 milyon aboneye ulaştı ve takipçilerine söz verdiği için gerçek bir evlilikmiş gibi çekimler yaparak oldukça inandırıcı bir düğün tuttu ve bu düğün gerçek kahraman filminin bir parçasıydı. Ne yalan söyleyeyim ben de gerçek bir düğün gibi gördüm ilk izleyince ama daha sonra Ener Baturun aşağıdaki videosunu izleyince gerçek bir evlilik olmadığını o zaman anladım.

Enes Batur Damla ile Gerçekten evlendi mi

Gerçek kahraman filminin tüm oyuncularını merak edenler için detaylı bir sayfa oluşturduk. Enes Batur gerçek kahraman filminin oyuncuları için buraya bakabilir Enes Batur’un yeni sezonda ekrana getireceği dizi hakkındaki bilgiler şimdilik bu kadar. Enes Batur yeni bir dizi ile karşımıza çıkarsa izler misiniz?

Enes batur’un yeni dizisi ne olacak Enes Batur yeni dizisi ile izlenir mi reyting alır mı hangi kanalda yayınlanır gibi sorularınızı aşağı yazabilir bizlerden samimi cevaplar isteyebilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Ergün dedi ki:

    Bence başak güzeldi manyaklik yabdin