Emanet Dizisi Seher Kimdir? Yemin’de Suna Rolü (Sıla Türkoğlu)

Kanal 7 de yayınlanacak Emanet Dizisinde Seher Kimdir? çok merak ediliyor. Bizde bu konuda sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Emanet Dizisi Seher Kimdir? Yemin dizisinde Suna Rolünde izlediğimiz güzel oyuncu şimdi Emanet dizisinde baş rol oyuncusu oldu. Bizde Emanette Seher rolünü kim oynayacak gerçek adı soyadı nedir önceki dizileri hakkında bilgiler verelim istedik.

Sıla Türkoğlu kimdir Emanet dizisi SeherEmanet Dizisi Seher Kimdir?

Emanet dizisi çok yakında Kanal 7 de ekrana gelecek bir dizidir. Baş rollerinde Seher rolü yer alınca bizde oyuncuyu sizlere tanıtalım istedik. Emanette Seher rolünü oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Sıla Türkoğlu’dur. Son olarak Yemin dizisinde oynayan ve Suna karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu yeni başlayacak olan dizide Seher karakterine hayat verecek. Şimdi kısaca Sıla Türkoğlu hakkında detaylara geçelim..

Emanet Seher Kimdir Sıla TürkoğluSıla Türkoğlu Kimdir? (Emanet Seher rolü)

Son dönemde Kanal 7 de ekrana gelen günlük dizi Yemin’de Suna rolünde izlediğimiz ve oldukça zor günler geçirdikten sonra sağlığına kavuşmayı başaran Hikmet bey ile Cavidan’ın tek kızıdır Suna. Suna karakterine Yemin dizisinde hayat veren Sıla Türkoğlu hakkında bilgiler çok detaylı değil. Bu nedenle derlediğimiz kadarını yazalım. Öyle evli mi sevgilisi var mı gibi sorulara da hiç girmeden kısaca bilgileri aktaralım.

Sıla Türkoğlu Kimdir? Emanet dizisinde Seher olacak izleyeceğimiz Sıla Türkoğlu 1999 yılında İzmir ilimizde doğmuştur. İzmirin kızları güzel olur derler, Sıla da bunu gösteriyor zaten. Sıla Türkoğlu İzmir’de Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunudur. Liseden sonra üniversiteye gitmeye gerek kalmadan oyuncu olmak isteyince hayat ona yeni kapılar aralamış. Tunay oyuncu cast menajerliğe başvurusu kabul edilen güzel oyuncu aldığı bazı eğitimler ile kendisini geliştirmiştir.

Emanet Dizisi Seher KimdirSıla Türkoğlu Hangi Dizilerde Oynadı?

Sıla Türkoğlu ilk oyunculuk deneyimini 2018 de Atv’de ekrana gelen ve pazar akşamları yayınlanan Ağlama Anne dizisinde yaşamıştır. Ağlama Anne dizisinde Alev karakterinin (Birce Akalay) gençlik yıllarını canlandırmıştır. Sıla Türkoğlu daha sonra 2019 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Yeminde oynamaya başlamıştır. Yemin dizisinde Suna karakterini başarıyla oynamıştır. Gerçi çoğu gününü tekerlekli sandalyede geçirmiş olsa da inandırıcı rol kabiliyeti ile oyunculuğunu hissettirmiştir.

Emanet Dizisi Seher rolü bilgileriYemin Dizisinde Suna Rolü (Sıla Türkoğlu) Emanet dizisinde Seher oldu

Sıla Türkoğlu Yemin dizisinde Emir’in (Gökberk Demirci) kardeşini diğer deyişle de Reyhan rolünün görümceliğini yapmıştır. Suna karakteri son dönemde iyileşme sürecine girip koltuk deyneklerini atmış ve sağlığına kavuşunca da Yemin dizisi setinden çıkıp Emanet dizisine baş rol oyuncusu olarak geçmiştir. Bundan sonra Sıla Türkoğlu’nu Emanet dizisinde Seher karakteri olarak izleyeceğiz.

Özet olarak bu konuda Emanet Dizisi Seher Kimdir? Yemin’de Suna Rolü (Sıla Türkoğlu) hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Emanet dizisi sizce tutar mı? Yemin dizisinin Suna’sı Emanette başarılı olur mu? Yorumlarınızı bekliyoruz. Merak edenler için Emanet dizisinin oyuncu kadrosu burada >> Emanet dizisi oyuncu kadrosu

Yorum yaz

10 Yorum

 1. Çok güzel dizi seher ve kırımlı çok yakışıyor inşallah evlenirler beğenerek izliyoruz❤

 2. ÇOK BEĞENEREK İZLEDİĞİM BİR DİZİ.AMA SEHER ÖLÜP DİZİDEN ÇIKACAKMIŞ BU HOŞUMA GİTMEDİ.SELAMLAR.

 3. Avatar seher❤yaman

  Sıla türkoğlu maşallah çok güzel kız doğal bir güzelliyi var yemin dizisinde suna rolünü çok güzel oynadı şimdi de emanet dizisi çok güzel oynuyor zaten böyle güzel bir dizinin böyle güzel baş rol oyuncusu olmalıydı 😍😍😘😘
  O kadar güzel kızı sönük göstermeyin biraz çeki düzen verin mesela saçları ona düz saç çok yakışıyor giyimine biraz çeki düzen verin saçlarınıda düzleştirin lütfen öyle daha daha güzel olur😍👍❤

 4. Emanet dizisi final yapmasın devam etsin 19:00 başlasın satini değiştirmeyin emanet dizisini sevdim yaman ve seher bir birlerine çok yakışıyor

 5. Avatar emanet sever

  Emanet dizisi final yapmasın devam etsin 19:00 başlasın satini değiştirmeyin emanet dizisini sevdim

 6. Reyhan Ölüp Diziden Ayrılaçağ Suna Uzaklara Gedeçek Ayrılaçağ Ayrılığ Her Şeyin Sonu Ayrılığ

Etiketler