El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı (2021)

Yeni sezon dizileri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Son duyurulan dizi ise El kızı kod adıyla Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı bir dizi olacak. El Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan oturacak. El Kızı dizisi için oyuncu seçme çalışmaları başladı. Bizde detayları belli oldukça El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı yapımcısı yönetmeni ve karakterleri hakkında bilgileri yazacağız.

El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu

El Kızı dizisi Oyuncu kadrosu konusu kanalıEl Kızı isimli yeni dizinin oyuncu kadrosuna seçmeler başladı. Henüz El kızı dizisinin erkek ve kadın baş rol oyuncuları belli olmasa da kısa süre içinde yeni gelişmeler ve haberler bekleniyor. 2021 yılında Eylül ayına yetişecek olan El Kızı dizisi için oyuncu seçmelerine başlayan yapımcı NTC medya bakalım hangi oyuncular ile anlaşma yapacak merakla bekliyoruz. El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu belli oldukça buraya ekleyeceğiz.

NTC Medya’nın FOX için çekeceği kod adı El Kızı olan dizinin yönetmenliğini Feride Kaytan üstleniyor. El Kızı dizisi çekimleri Muğla ve çevresinde yapılacak. Hilal Yıldız’ın senaryosunu yazdığı El Kızı dizisi başrol kadın oyuncusu Sevda Erginci oldu. Dizi de adı geçen diğer isimde usta oyuncu Perihan Savaş…sevda erginci yeni dizisi el kizi,

Sevda Erginci

Sevda Erginci El Kızı dizisinde kadın başrol oyuncu oldu. Sevda Erginci 1993 İstanbul doğumludur. Koyu Kırmızı, Veda, Karagül, Hayat Bazen Tatlıdır, Ver Elini Aşk, Yasak Elma, Sevgili Geçmiş, Uyanış Büyük Selçuklu dizi filmlerinde rol aldı. Sevda Erginci instagram hesabı https://www.instagram.com/sevdaerginci/  perihan savas yeni dizisi el kizi

Perihan Savaş

El Kızı dizisinde rol alacak olan Perihan Savaş kimdir? Perihan Savaş 1957 doğumludur. Leyla ile Mecnun, Bedel, Girdap, Çukur, Menajerimi Ara dizi filmlerinde rol aldı. Perihan Savaş instagram hesabı https://www.instagram.com/perihansavass/

İsmail Ege Şaşmaz – Harun Karasu

İsmail Ege Şaşmaz, El Kızı dizisinin başrolünde yer alıyor. 27 yaşının içinde olan oyuncumuz 25 Kasım 1993 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Oyunculukla Manisa Belediyesi’nin düzenlediği Liseler Arası Tiyatro yarışmasına katılarak tanışan İsmail Ege Şaşmaz, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisiyle geçmiştir. Güneşi Beklerken dizisinde Barış karakterini canlandıran oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen dizide başrol oyuncu olarak yer almıştır. Dizi bittikten sonra Günebakan ve Serçe Sarayı isimli dizilerde yer alan yakışıklı oyuncumuz İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi, Aytaç Şaşmaz da kendisi gibi oyuncudur. Başarılı oyuncumuz daha önce Aşk Yalanı Sever, Aşk Laftan Anlamaz, Lise Devriyesi, Mehmetçik Kut’ül Amare, Sen Çal Kapımı, Uyanış Büyük Selçuklu gibi başarılı dizilerde rol almıştır.
İsmail Ege Şaşmaz resmi instagram hesabı: @ismailegesasmaz

El Kızı Dizisi Nerede Çekilecek?

El Kızı dizisi Muğla ve çevresinde yapılacak. Muğla’nın güzel doğası eşliğinde yayınlanacak olan dizi herkesi etkileyecektir.

El Kızı Dizisi Konusu Nedir?

El Kızı dizisinde çocuk yaşta öksüz kalan Ezo’nun etkileyici hikâyesi anlatılacak. Ezo rolünü Sevda Erginci anlatırken yeni oyuncular eklendikçe karakterler netleşecektir.

El Kızı Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman?

Aşkın Tarifi dizisinde umduğu reytingleri bulamayan NTC Medya, El Kızı dizisiyle adından söz ettirmek istiyor. Orhan Kemal’in ölümsüz eseri El Kızı kitabından uyarlanan dizinin 1966 yılında film versiyonunda Türkan Şoray oynamıştı. Romandan uyarlanacak dizi için Kanal D ile NTC medyanın görüştüğü ve muhtemelen dizinin Foxtv  de yeni sezonda ekrana geleceğini belirtelim. El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı hakkında bilgiler geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler