EGO Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Otel Şirket Ev Neresi

07.12.2022
12.565

EGO dizisi nerede çekiliyor? Çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Pastel Film imzalı EGO dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu EGO dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği  EGO nerede çekiliyor? Çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Ego dizisinin çekildiği otel neresi: Belek Spice Hotel & SPA. Ego dizisi cekildiği otel Belek Spice Hotel & SPA

EGO Dizisi Nerede Çekiliyor?

Senaryo süpervizörlüğünü Can Sinan’ın üstlendiği diziyi A. Orçun Okşar, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel yazmaktadır. Pastel Film imzalı Erkeğe Güven Olmaz dizisinin çekimleri Antalya’da başlamıştır. Dizinin çekimleri için tüm set ekibi Antalya gitmiştir ve dizinin çekimleri de burada devam etmektedir. EGO dizisinin ilk bölümleri Antalya’da çekilecek olsa da set ilerleyen günlerde İstanbul’a kurulacaktır.Erkeğe Güven Olmaz Dizisi (EGO) Nerede Çekiliyor

EGO Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

İzleyiciler başrolünü Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisinin hangi il ve ilçe de çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. EGO dizisinin çekimleri Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilimizde başlamıştır. Dizinin ilk bölümleri önemli turizim şehri Antalya’da çekilecektir. EGO dizisinin Antalya çekimleri tamamlandıktan sonra dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir. ego dizisindeki ev apartman neresi Erhan ve Elif nişanlıdır. Erhan ona sürpriz yaparak oturacakları evi tutar. Çok lüks bir apartmandan daire tutar. Ancak borsada parası batınca tüm hayalleri yıkılır.

Ego dizisi ilk bölümünden itibaren Sibel’in babasının evi beyaz lüks bir villa. Tuncay, eşi Begüm ve çocukları da bu villa da yaşıyor. ego dizisindeki tuncayin sibelin evi EGO dizinin çekildiği ev villayı da ekledik. Evin adresine ulaşamadık ancak beyaz villada daha önce Kaderimin Oyunu dizisi de çekildi. Arka tarafı havuzludur. Lüks villa güzel ve görkemli duruyor.

EGO dizisi ilk bölümünde Erhan’ın patronu Sibel onu 2 kişilik bir tatile gönderir. Antalya’da kendilerine ait olan otele tatile gönderir Erhan ve nişanlısı Elif’i. Aslında Sibel Erhan’dan etkilenir ancak onun nişanlısını yanında görünce ne yapacağını bilemez. EGO dizisinin çekildiği otel Sibel ve ailesinin. Otelin adı belli değil.

ego dizisinin cekildigi otel (1) OTELİN ADI: BELEK SPİCE HOTEL & SPA

Belek Spice Hotel &Spa Oteli Adresi: Belek, İskele Mevkii, 07506 Serik/Antalya Ego dizisinin çekildiği oteli merak eden ziyaretçilerimize duyurulur..

EGO Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Erkeğe Güven Olmaz (EGO) Dizisi Nerede ÇekiliyorYönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu EGO dizisinin çekimleri Antalya’da başlamıştır. Dizinin ilk bölümleri burada çekilecektir. EGO dizisinin Antalya çekimleri tamamlandıktan sonra dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir. Ancak dizinin çekimlerinde özellikle İstanbul’un hangi semtinin kullanılacağı bilinmemektedir. Bizler İstanbul’un bir çok farklı mekanın Kullanacağın tahmin ettiğimiz EGO dizisi başladığı zaman dizinin çekim yerlerini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz.

EGO dizisinin cekildigi otel Oteldeki gece yapılan kumsal partisi resmi.

EGO dizisinin nerede çekildiği ve çekim mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Egoda sibelin kendi yaşadığı ev neresi

 2. Serkan Yılmaz dedi ki:

  Dizinin çekildiği otel neresi bilen varmı

 3. Gaye dedi ki:

  Dizinin antalyada cekilen otel hangisi acaba

  1. Yönetici dedi ki:

   Ego dizisinin Antalyada çekildiği otel: Belek Spice Hotel & SPA

 4. çiçek dedi ki:

  ego bu dızıyı merak ediyorum alperen duymaz hayaranım ve gunu kotu bir gun olmasın