Duran Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Çekim Yerleri (Gain)

Bu konumuzda sizler için Duran Dizisi Oyuncuları Kadrosunda yer alan isimleri, Duran dizinin konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Gain isimli dijital platformda izleyici karşısına çıkacak olan Duran dizisinin yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut oturuyor. Başrollerini Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’un paylaşacağı Duran dizisinin çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Büyük ilgi görmesi beklenilen Duran dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve çekim yerleri izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Gain de yayınlanacak olan Duran dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, Duran dizisinin konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Duran Dizisi Oyuncu Kadrosu

Duran Dizisi Oyuncuları Kadrosu KonusuYunus Ozan Korkut’un yöneteceği Duran isimli dizinin cast çalışmaları devam etmektedir. Cast çalışmaları henüz tamamlanmayan Duran dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacaktır. Merakla beklenen dizinin sadece başrol oyuncuları belli olmuştur. Dizinin başrolünü Bahar Şahin ve Oktay Çubuk ikilisi paylaşacaktır. Bizde sizler için Duran dizilerin başrol oyuncuları Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’u yakından anlatacağız ve Duran dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bahar Şahin

Bahar Şahin, Duran dizisinin başrolünde yer almaktadır. Güzel oyuncumuz Bahar Şahin henüz 24 yaşındadır ve 4 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvinli olan oyuncumuz Okul yıllarında tiyatro ekibinde yer alıyordu. 18 yaşındayken profesyonel oyunculuğa adım atan Bahar Şahin, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Müge karakterini canlandırdığı O Hayat Benim dizisi ile geçmiştir. Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2, İyi Oyun, Oha Diyorum, Kayıt Dışı, Servet gibi başarılı projelerde yer alan Bahar Şahin özellikle 2017 yılında Işıl karakterine hayat verdiği Lise Devriyesi dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamıştır.

Bahar Şahin Duran Dizisi Oyuncu KadrosundaKariyerinde ki asıl çıkışı 2019 – 2020 yılları arasında oyuncu kadrosunda yer aldığı Zalim İstanbul dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz dizide hayat verdiği Ceren karakteri ile büyük beğeni toplamış ve 2019 yılının umut vaat eden oyuncusu seçilmiştir. Kamera karşısına en son 2020 yılında Zalim İstanbul dizisi ile geçen ve GG menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan güzel oyuncumuz önümüzdeki günlerde Duran dizisi ile ekranlarda olacaktır.
Bahar Şahin resmi instagram hesabı: @baharsahiin

Oktay Çubuk

Oktay Çubuk, Duran dizisinin başrolünde yer almaktadır. Başarılı oyuncumuz Oktay Çubuk henüz 24 yaşındadır ve 12 Aralık 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini İzmir Amerikan Koleji’nde tamamlayan oyuncumuz, İstanbul Bilgi Bilgi Üniversitesi sinema televizyon bölümü iletişim fakültesine birincilikle girmiştir. Üniversite eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tam burslu olarak devam eden Oktay Çubuk, Cüneyt Sayil Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almış ve daha sonra birçok workshopa katılmıştır.

Oktay Çubuk Duran Dizisi Oyuncu KadrosundaKamera karşısına ilk defa 2017 yılında Ömer karakterine hayat verdiği Cennetin Gözyaşları dizisi ile geçen başarılı oyuncumuz, daha sonra Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakterine hayat vermiştir. Önümüzdeki günlerde Duran dizisi ile ekranlarda göreceğimiz genç oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında, uluslararası birçok ödüle layık görülen Bir Nefes Daha filmi ile geçmiş ve oyuncumuz filmde Fehmi karakterine hayat vermiştir.
Oktay Çubuk resmi instagram hesab: @oktaycubuks

Duran Dizisi Konusu

Gain isimli dijital platformda yayınlanacak olan Duran dizisinin cast çalışmaları henüz tamamlanmamıştır. Bundan dolayı dizi hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlaması planlanan Duran dizisinin konusunun ne olduğu hakkında da herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Cast çalışmaları devam eden Duran dizisinin konusu belli olduğu zaman ve dizinin yapımcıları Duran dizisinin konusu hakkında herhangi bir açıklamada bulunduğu zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Duran Dizisi Çekim Yerleri

Başrollerini Bahar Şahin ve Oktay Çubuk’un paylaşacağı Duran dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacaktır ve dizinin çekimlerinin 8 hafta sürmesi planlanmaktadır. Dizinin çekimleri için tüm set ekibi ve oyuncular Almanya’ya gidecek ve çekimler burada başlayacaktır. Ancak Almanya’da yapılan çekimler kısa sürecek ve 1 hafta sonra Almanya’da yapılan çekimlerin ardından tüm ekip İstanbul’a dönecek ve çekimlere burada devam edecektir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır.

Bu konumuzda sizler için Gain’de yayınlanacak olan Duran dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, Duran dizisinin konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Duran Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında yazdık. 2021-2022 yeni dizileri burada.

Yorum yaz

7 Yorum

Etiketler