Dokuz Oğuz Dizisinde Çalan Şarkılar Marşlar Sözleri

17.02.2023
47

Dokuz Oğuz dizisinde çalan şarkılar, marşlar ve sözlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Dokuz Oğuz dizisinin senaryosunu Süleyman Çobanoğlu kaleme almaktadır. Fox Tv’de yayınlanan Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizide çalan şarkıların sözlerini de merak etti. Dokuz Oğuz Dizisi müziği jenerik fon şarkısı sazlı bağlamalı türküler çok soruldu. Biz de Dokuz Oğuz dizisindeki şarkılar, marşlar ve sözlerini sizlerle paylaşacağız.

Dokuz Oğuz Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

Dokuz Oğuz Dizisinde Çalan Şarkılar SözleriBaşrolünde Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Allen’in yer aldığı Dokuz Oğuz dizisinin çekimleri Ankara’da devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu Dokuz Oğuz dizisinin ilk bölümünde çalan şarkıyı Gürkan Demirez söylemektedir. Bizlerde Dokuz Oğuz dizisinde çalan Gürkan Demirez’in seslendirdiği ‘Allah’ından Bulsun Beni Kül Eden’ şarkısının sözlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Dokuz Oğuz dizisi Gürkan Demirez – Allah’ından Bulsun Beni Kül Eden

Ölem Ölem
Sen Kalk Ben Öleyim
Vurmuşum Ben Sol Yanımı
Allah’ından Bulsun Beni Kül Eden
Can Yarısı Diye
Gardaşa Derler
Anasının Kuzusu
Yere Koydum Ben Onu

Dokuz Oğuz Dizi Müziği

Dokuz Oğuz dizisinde Oğuz timinin şehit töreni sırasında çalan türkü Türkmen türküsü:

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Dokuz Oğuz dizisi cumartesi günleri yayınlanmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenmiştir. İzleyiciler Dokuz Oğuz dizisinin müziğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Gold Film imzalı Dokuz Oğuz dizisinin jenerik müziği Ender Gündüzlü, Metin Arıgül ve Can Sanıbelli’ye aittir.

Dokuz Oğuz Dizisinde Ki Marşlar

Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Dokuz Oğuz dizisinin başrollerini Kubilay Aka, Deniz Işın ve Yasemin Allen paylaşmaktadır. Seyirciler dizide ki marşları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aksiyon ve dram türündeki Dokuz Oğuz dizisi 28 Ocak 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Bizler önümüzdeki günlerde dizideki marşları sizlerle paylaşacağız.Dokuz Oğuz Dizisi müziği jenerik fon şarkısı sazlı bağlamalı

Dokuz Oğuz dizisinde çalan şarkılar, marşlar ve sözlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..