Doğu Dizisi (Doğu Demirkol) Oyuncu Kadrosu Konusu Kanalı

Bu konumuzda sizlere yakında izleyici karşısına çıkacak olan Doğu dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. Yapımcılığı BKM Mutfak’ın üstlendiği Doğu dizisinin yönetmen koltuğunda Emrah Aguş oturmaktadır. Önümüzde ki günlerde yayın hayatına başlayacak olan Doğu dizisinin başrolünde ise Doğu Demirkol ve Ege Kökenli yer almaktadır. Kısa sürede büyük ilgi gören Doğu dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Doğu dizisinin oyuncu kadrosunu daha yakından tanıtacağız ve Doğu dizisinin konusunu, ne zaman hangi kanalda yayınlanacağını açıklayacağız.Doğu Dizisi (Doğu Demirkol) Oyuncu Kadrosu

Doğu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Doğu Demirkol
Ege Kökenli
Evliya Aykan
Kubilay Tunçer
Banu Fotocan
Yağmur Gülveren
Afra Karagöz

Doğu Demirkol

Doğu dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Doğu Demirkol, henüz 35 yaşında içindedir ve 6 Eylül 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Balıkesirli olan oyuncumuz daha önce Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştır. BKM mutfakta gösteriler yapan Doğu Demirkol kamera karşısında ilk defa 2018 yılında yayınlanan Ahlat Ağacı sinema filmine geçmiştir. Başarılı komedyen daha önce Güldür Güldür programında da yer almıştır. Ilk projesi olan Ahlat Ağacı’nda başrol oynayan oyuncumuz yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmiş ve aynı yıl Ölümlü Dünya isimli filmde de yer almıştır. Oyuncumuz geçtiğimiz aylarda ise Mustafa Sandal ile birlikte Tekrar isimli single çıkarmıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında Tutunamayanlar dizisiyle geçen oyuncumuz bu bu sezon başrolünde yer aldığı doğu dizisi ile bizlerin karşısına olacaktır.

Ege Kökenli

Doğu dizisinin başrolünde yer alan bir diğer isim ise Ege Kökenli’dir. Oyuncumuz Ege Kökenli 20 Mart 1993 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesinde konservatuar eğitimi alan Ege Kökenli lise yıllarında ise, 5 yıl boyunca fransızca tiyatro ekibinde yer almıştır. Oyunculukla çok erken tanışan Ege Kökenli 11 yaşındaki kamera karşısına geçmiş ve En İyi Arkadaşım dizisinde iki sezon boyunca Ece karakterine hayat vermiştir. Daha önce Çalıkuşu, Yahşi Cazibe, Kalp Atışı, Yasak Elma, Benim Tatlı Yalanım gibi dizlerde boy gösteren oyuncumuz en son Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Evliya Aykan

28 yaşındaki oyuncumuz 31 Ağustos 1992 yılında Hakkari de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bölümünden mezun olan Evliya Aykan, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve daha önce birçok Devlet Tiyatrosu’nda ve çeşitli özel tiyatrolarda sahne almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2010 yılında Behzat Ç dizisiyle geçen oyuncumuz daha sonra Gülizar dizisinde boy göstermiştir. Oyuncumuz şimdilerde ise BKM Mutfak ekibinde çalışmakta ve Çok Güzel Hareketler 2 programında yer almaktadır. Çok Güzel Hareketler 2 programındaki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz da Doğu dizisinde yer alacaktır.

Kubilay Tunçer

51 yaşındaki Usta oyuncumuz 12 Haziran 1969 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programında öğretim görevlisi olan Kubilay Tunçer, aynı zamanda oyun yazarı ve senaristtir. Daha önce kadrosunda yer aldığı birçok dizi ve filmin senaristliğini de üstlenen oyuncumuz aynı zamanda sihirbaz olarak da bilinmektedir. Sihirbazlık konusunda birçok programa katılan oyuncumuz daha önce Galip Derviş, Jet Sosyete, Eşkiya (Edho), Tatlı Küçük Yalancılar, Maçolar gibi başarılı dizilerde de yer almıştır.

Banu Fotocan

Bu sezon Doğu dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuz, 50 yaşının içindedir ve 1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Herkes Kendi Evinde sinema filmi ile geçmiştir. Filmdeki performansıyla büyük beğeni toplayan Banu Fotocan ertesi yıl Karanlıkta Koşanlar isimli dizide yer almıştır. Tepenin Ardı sinema filmindeki performansıyla 24. Ankara Film Festivali’nde en iyi yardımcı kadın oyuncu seçilen Banu Fotocan en son 2018 yılında yayınlanan Halka dizisi ile bizlerin karşısına geçmiştir.

Yağmur Gülveren

Henüz 26 yaşında ki genç oyuncumuz 1 Ocak 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimine devam eden Yağmur Gülveren reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce birçok reklam filminde ve kısa filmlerde boy gösteren oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk dizi ise 2018 yılında Tv8 ekranlarında karşımıza çıkan Kızım dizisidir. Dizide Selin karakterine hayat veren genç oyuncumuz bu sezon ise Doğu dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Afra Karagöz

Doğu dizisiyle anlaşma sağlayan bir diğer oyuncumuz da Afra Karagöz’dür. Afra Karagöz henüz bu sektörde çok yenidir. Sektörün yeni üzerinden olan oyuncumuz daha önce hiç bir dizide yer almamıştır, bundan dolayı oyuncumuz Afra Karagöz hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Oyuncumuzun yer alacağı ilk dizi Doğu dizisidir. Bizler Afra Karagöz hakkında bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Doğu Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda Başlayacak?

Doğu Dizisi Oyuncu Kadrosu Blu TvMerakla beklenen Doğu dizisi, 31 Mart tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Kısa sürede büyük ilgi gören dizinin hangi kanalda yayınlanacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. 31 Mart tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan Doğu dizisi dijital bir platform olan Blutv ve Vodafone Tv de ekranlara gelecektir.

Doğu Dizisinin Konusu Nedir?

Bu ayın sonunda izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Doğu dizisinde, dizinin başrolünde yer alan Doğu Demirkol’un hayat vereceği karakterin komedyen olmak için verdiği çabalar ve başından geçen olaylar anlatılacaktır.

Bu konumuzda sizlere önümüzdeki günlerde Blue Tv ve Vodafone Tv de yayınlanacak olan Doğu dizisinin oyuncu kadrosunu, dizinin konusunu ve ne zaman yayın hayatına başlayacağını açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Doğu Dizisi (Doğu Demirkol) Oyuncu Kadrosu konumuz şimdilik bu kadar.

Etiketler