Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncu Kıyafetleri Marka Modelleri

29 Yorum 4.174 kez izlendi

TV8 ekranlarında 25 Aralık 2019 çarşamba akşamı Doğduğun Ev Kaderindir isimli yepyeni bir dizi başlıyor ve dizinin baş rollerinde oynayan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un dizide giymiş oldukları kıyafetler elbiseler oldukça merak edilmeye başladı. Bizde bu sayfada Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncularının giymiş oldukları kıyafetleri elbise ayakkabı çizme kaban mont kazak kısacası aklınıza gelen her şeyi detaylı bir şekilde bu sayfada sizlere sunmak istiyoruz.

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan doğduğun ev kaderindir dizisinde Mehdi ile Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyici ile buluşuyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in giymiş oldukları kıyafetler elbiseler hangi marka nereden bulabilirim kaç liraya satın alabilirim gibi merak edilen sorulara bu sayfada cevap vermek ve özellikle Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir hakkında merak edilen tüm elbise ve kıyafetleri bu sayfada toplamak istiyoruz.

Dogdugun ev kaderindir Zeynepin beyaz elbisesi Sagaza CoutureDogdugun Ev Kaderindir Zeynep’in beyaz elbisesi Sagaza Couture marka. Fiyatı konusunda kesin bilgi bulamadık ama 199 lira olabilir.

Doğduğun Ev Kaderindir 8. Bölüm Zeynep’in beyaz elbisesi 26 Şubat Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep beyaz elbisesi 26 Şubat

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’in giydiği elbise etek ve bluzlerin markalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ancak hemen hangi markaya ait olduğunu bulmak zor. Biraz araştırma yapıyoruz. Konumuz güncellenecek ve istediğin kıyafetin marka modelini sitemizde bu konuda bulabileceksin.Doğduğun ev kaderindir dizisinde son bölümde Zeynep’in giydiği beyaz bluz, etek ve siyah ceketin görsellerini sizlerle paylaşırken marka bilgilerini de veriyoruz.

Doğduğun ev kaderindir dizisi Zeynepin ceketi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Zeynep’in giydiği siyah deri ceketin markası Pullandbear.  Giydiği uzun eteğin markası Love My Body, beyaz bluzun markası ise Tiffanytomato Trençkot Perspective . İnternet sitesinde ürün şimdilik yok yakında stoklar güncellenir. Zeynep’in son bölümde giydiği kıyafetler bu şekilde. Ürünlerin markalarını paylaştık. Site ve sosyal medya hesaplarından ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Doğduğun ev kaderindir dizisi etek doğduğun ev kaderindir dizisi Zeynepin kıyafetler

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümünde Demet Özdemir’in giydiği yeşil deri ceketin siyah rengini bulduk. Deri ceketin markası Bershka. Deri ceketin siyahı bulunuyor sitede ve fiyatı 169.95 TL. Demet Özdemir’in giydiği ceketin ürünün linkini paylaşalım. https://www.trendyol.com/bershka/kadin-siyah-suni-deri-crop-biker-ceket-01250109-p-33305478

Aynı ceketin yanında kullandığı çanta ise Mango marka. Demet Özdemir’in çantasının fiyatı 149.99 TL. Ürün linkini kopyala yapıştır ile adres kısmına yapıştırırsanız ürüne gidebilirsiniz.https://www.trendyol.com/mango-woman/kadin-cikolata-puskullu-deri-canta-53045776-p-31163431

Demet Özdemir’in yeşil deri ceketin altına giydiği elbisenin markası Zara. Zara elbisenin fiyatı 300 TL.  Zara sitesinden ürün kodunu aratarak ürünü bulabilirsiniz. Elbise Kodu: 8691/180

Demet Özdemir’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümünde giydiği Beyaz pileli etek ve kazak Stradivarius marka. Beyaz kabanın markası ise Zara. Kabanın fiyatı 369.95 TL. Zara sitesinden düğmeli pileli etek bulduk beyaz ve fiyatı da 129.95 TL.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynepin turuncu kazağıDoğduğun Ev Kaderindir Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin izleyicileri dizide kullanılan tüm araç gereçler de olduğu gibi aynı zamanda dizinin sponsorların oyuncular için vermiş olduğu kıyafetlerin hangi marka olduğunu modellerine ne olduğunu fiyatının ne kadar olduğu ve kaç liraya nerede bulabilecekleri ne merak eden izleyicilerimiz aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere sorabilir ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki elbise ve kıyafetlerin hem fiyatlarını hem de marka ve modellerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynepin giydiği siyah deri montDoğduğun Ev Kaderindir Zeynep’in giydiği siyah deri mont

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep’in Beyaz kazağı hangi markaDoğduğun Ev Kaderindir Zeynepin Beyaz kazağı hangi marka

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep’in Beyaz gömleği nereden alındı hangi marka modeli ve fiyatı hakkında bilgiler burada:Doğduğun Ev Kaderindir Zeynepin Beyaz gömleği nerden

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Deri montun markası

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içerisinde sürüklenirken hem bulundukları mahalle hem de dizinin gidişatı oyuncuların giydiklerini ön plana çıkarmaya başladı ve Demet Özdemir’i Zeynep karakteri ile izleyeceğimiz doğduğun kaderinde dizisinde elbiseleri kıyafetleri ve Zeynep karakterine ait tüm takıları saat ve çizme bot elbise kıyafet kazak gömlek ceket ne varsa tüm modelleri sizler için detaylı bir şekilde araştırarak buraya yazmak ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Demet Özdemir’in giymiş olduğu bütün elbiseleri ve kıyafetleri detaylıca sizlere yazmak istiyoruz.

Aynı zamanda dizide Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol’un giymiş olduğu elbiseleri ceket mont kaban kazak ayakkabı bot saat gibi merak edilen tüm elbise kıyafet veya takıları Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin giymiş olduğu elbise ve kıyafetler başlığımız altında sizlere duyurmak ve Mehdi’nin merak edilen tüm takı ve elbiselerini kıyafetlerini sizlere bu sayfada duyurmak yazmak istiyoruz.

Doğduğun Ev Kaderindir ReytingleriElbette dizinin ilerleyen bölümlerinde doğduğun ev Kaderindir dizisinde kullanılan elbise kıyafet gibi merak edilen her şeyi sizlerden gelen istekler doğrultusunda bu sayfaya yazarak TV8 ekranlarında 25 aralık’tan itibaren yayınlanacak dizinin tüm kıyafet ve elbise modellerini sizlere aktarmak istiyoruz.

İngilizce Çeviri Doğduğun Ev Kaderindir series: TV8 screens on the evening of December 25, 2019 Wednesday is born a new series called Home is Fateful and Demet Özdemir and İbrahim Çelikkol, who played the leading roles in the series, started to be curious about dresses and clothes. On this page we are born Home Fateful players of the series wearing clothes dress shoes boots coat coats shortly we want to offer you everything in your mind in a detailed way on this page.

Mehdi and Zeynep’s tough love legend meets the audience in the TV series where you are born. You are born in the series of Home Destiny Mehdi and Zeynep’in clothes dresses dresses which brand can I find how many pounds I can buy this page to answer the curious questions and especially Zeynep character Demet Özdemir we want to collect all the clothes and clothes on this page are curious about. Ibrahim Celikkol and Zeynep character Demet Ozdemir as Mehdi in Doğduğun Ev Kaderindir series.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi rolündeki İbrahim Çelikkol ve Zeynep karakterindeki Demet Özdemir ne kadar para alıyor maaşları ne kadar bölüm başına ücretleri hakkında bilgiler

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’yi ve Zeynep karakterini canlandıran oyuncuların ne kadar ücret aldıkları bölüm başına ne kadar para kazandıkları ve maaşlarını ne olduğu oldukça merak edilirken bu oyuncuların bölüm başına yaklaşık olarak 50.000 ile 100.000 arasında para aldığı ve bu miktarın dizinin reytinglerinin yüksek olması durumunda daha da artabileceği konuşuluyor. Genellikle dizilerin başrol oyuncuları çok yüksek ücretler alırken Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oyuncularının kaç para aldığı maaşlarını ne olduğu bölüm başına ücretleri konusunda merak edilen her şey sayfamızda sizlere yazmaya ve bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Ayrıca Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde çekim yerleri iç mekanlar dış mekanlar ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin nerelerde çekildiği oldukça merak edilirken dizinin hangi ilçede olduğu ve hangi mahallede çekildiği izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor bizde Doğduğun Ev Kaderindir dizisi nerede çekiliyor konumuza detaylıca cevap verdik sizler de bu sayfaya bekliyoruz.

Tıkla >> Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Nerede Çekiliyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Zeynep – Demet Özdemir 1. Bölüm Elbise ve Kıyafetleri

Doğduğun ev kaderindir 2. bölüm Zeynepin sarı kazağı

Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri Mehdi ve Zeynep

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Doğduğun ev kaderindir 2. bölüm Zeynepin giydiği beyaz kazak

Doğduğun Ev Kaderindir 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri elbiseleri

Yorum yaz

29 Yorum

  1. 11.bölümdeki Zeynep’i beyaz gömlek ve pantolonun nereden alındığına dair bilgi verilmemiş

  2. Zeynep in çiftlik evindeki partide giydiği beyaz mini elbisenin markası ve fiyatı lütfennn🙏🙏🙏

  3. Zeynebin sarı kazağın altına giydiği yaprak desenli elbiseyi nerden bulabilirim aslında onun elbise olduğunu gördüm fakat markasını bulamadım

  4. Zeynep in doğum gününde annesinin ona hediye ettiği kazağın markası nedir nerede bulabilirim

  5. Zeynebin turuncu kazağın altına giydiği etegin markası ve fiyatı nedir,hangi mağazadan alırız

  6. Zeynebin mehdiyle buluşlarındaki uzun turuncu desenli eteğini merak ettim bilgi verirseniz sevinirim

Etiketler