Dilemma Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

27.08.2021
139

Bu konumuzda sizler için Dilemma filminin ne zaman vizyona gireceğini, oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Otto Yapım’ın üstlendiği Dilemma filminin yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan oturmaktadır. Çekimleri 10 günde tamamlanan Dilemma filminin ne zaman vizyona gireceği ve filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Dilemma filminin ne zaman vizyona gireceğini, Dilemma filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Dilemma Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Esra Dermancıoğlu
Gonca Vuslateri
İpek Filiz Yazıcı
Onur Tuna
Aslı Tandoğan
Celil Nalçakan
Erkan Can
Mert Turak
Berrak Tüzünataç
Aytaç Uşun

Esra Dermancıoğlu

Dilemma Filmi Oyuncu Kadrosu Esra DermancıoğluDilemma filminin başrolünde yer alan Esra Dermancıoğlu, 7 Aralık 1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk eğitimi alan oyuncumuz, Derya Alabora’nın konservatuarında ses dersleri almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2008 yılında Sen Harikasın isimli diziyle geçen oyuncumuz, kariyerindeki asıl çıkışı 2010-2012 yılları arasında Mukaddes karakterine hayat verdiği Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi sayesinde yakalamıştır. Oyuncumuz Esra Dermancıoğlu, daha önce Galip Derviş, Doksanlar, Sil Baştan, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kırgın Çiçekler, Şahin Tepesi, Ayla, Hayalet Dayı, Küçük Hesaplar, Merdiven Baba, Kadın İşi Banka Soygunu, Avrupa Yakası, Bir Zamanlar Çukurova gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Gonca Vuslateri

Dilemma filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Gonca Vuslateri 2 Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ilkokul ikinci sınıftan beri oyunculuk eğitimi alan Gonca Vuslateri Müjdat Gezen sanat merkezi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Daha önce DOT tiyatrosunda çalışan oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1998 yılında Ruhsar isimli diziyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Gonca Vuslateri, 2012-2014 yılları arasında Yalan Dünya dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplamış ve en iyi kadın komedi oyuncusu seçilmiştir. Başarılı oyuncumuz daha önce Düğüm Salonu, Gönül İşleri, Tehlikeli Karım, Küçük Sırlar, Canım Ailem, Aliye, Büyük Buluşma, Hedefim Sensin, Bizans Oyunları gibi projelerde de yer almıştır.Dilemma Filmi Oyuncu Kadrosu Gonca Vuslateri

İpek Filiz Yazıcı

19 yaşındaki genç oyuncumuz İpek Filiz Yazıcı, 6 Ekim 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ilk oyunculuk deneyimini 15 yaşındayken, Babam Ve Ailesi isimli diziyle yaşayan oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Kayıtdışı dizisinde boy göstermiştir. Kariyerinde ki asıl çıkışı 2020 yılında yayınlanan ve Işık karakterine hayat verdiği Aşk 101 isimli diziyle yakalayan genç oyuncumuz daha önce Büyük Günahlar, Yeni Hayat, Aşk 102, Elimi Bırakma gibi başarılı projelerde de yer almıştır. LC Waikiki ve Çokokrem markalarının reklam filmlerinde de karşımıza çıkan oyuncumuz önümüzde ki günlerde Dilemma filmiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Onur Tuna

Dilemma filminin başrolünde yer alan Onur Tuna, 2 Temmuz 1985 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Basketbol, voleybol, masa tenisi, futbol gibi sporlarla arası iyi olan oyuncumuz Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisansını tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı’nda bir yıl Sanat Müziği Ses Eğitimine devam etmiştir. Oyunculukla 6 yaşında çalışan Onur Tuna, yaklaşık 3 yıl boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bir dönem fotomodellik yapan oyuncumuz Onur Tuna kamera karşısında ilk defa 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisiyle geçmiştir. Ayrıca oyuncumuz daha önce Yasak Elma, Cesur Yürek, Filinta, Huzur Sokağı, Ağır Romantik, Mucize Doktor gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Aslı Tandoğan

2 Nisan 1979 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncumuz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı arp bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında Antalya Devlet Opera ve Balesi orkestrasında arp sanatçısı olarak çalışan Aslı Tandoğan kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Gülüm Gül isimli dizi ile geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Aslı Tandoğan daha önce, Kurşun Yarası, Dudaktan Kalbe, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Menajerimi Ara, Yuvamdaki Düşman gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Prens isimli dizi ile geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Dilemma filmiyle karşımızda olacaktır.

Celil Nalçakan

10 Haziran 1978 yılında Sivas’ta dünyaya gelen oyuncumuz, Cumhuriyet Üniversitesinde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girmiştir. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıran ve Sivas Devlet Tiyatrosu’na giren oyuncumuz daha sonra Balıkesir Üniversitesinde turizm otel işletmeciliği okumaya başlamıştır ancak oyuncumuz orada da tiyatroya devam etmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Sıla isimli diziyle geçen oyuncumuz Celil Nalçakan, daha önce, Kırmızı Oda, Kış Masalı, Hanımım Çiftliği, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, İntikam, Galip Derviş, Vicdan, Poyraz Karayel, Bir Aile Hikayesi, Hayati ve Diğerleri, Kardeşlerim gibi başarılı dizilerde de yer almıştır.

Erkan Can

1 Kasım 1958 yılında Bursa’da dünyaya gelen oyuncumuz Bursa Devlet Tiyatrosu, Ahmed Vefik Paşa sahnesine giderek tiyatro hayatına başlamıştır. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümününden mezun olan Erkan Can kamera karşısına ilk defa 1986 yılında Davacı isimli diziyle geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı 1998 yılında Gemide adlı film sayesinde yakalayan oyuncumuz bu filmdeki performans sayesinde 1998 ve 1999 yılının en başarılı erkek oyuncusu seçilmiştir. Daha önce Patron Mutlu Son İstiyor, Kara Para Aşk, Acı Aşk, Müslüm, Çarpışma, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Tövbeler Olsun gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Saygı dizisi ile geçmiştir.

Mert Turak

29 Mart 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Mert Turak, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde ileri oyunculuk dalında yüksek lisans yapan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Yılan Hikayesi isimli diziyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Mert Turak, özellikle Yeşil Deniz dizisinde hayat verdiği Süleyman karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncumuz Mert Turak daha önce Size Baba Diyebilir miyim?, Avrupa Yakası, Beni Böyle Sev, Babamın Ceketi, Mucize 2: Aşk, Kuruluş Osman gibi projelerde de yer almıştır.

Berrak Tüzünataç

Dilemma Filmi Oyuncu Kadrosu Berrak TüzünağaçDilemma filmin başrolünde yer alan Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 yılında Yalova’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa Number 1 TV’de haber sunarak geçmiştir. Berrak Tüzünataç’ın oyuncu olarak yer aldığı ilk projesi ise, 2005 yılında vizyona giren Organize İşler isimli sinema filmidir. Daha önce, Fi, Çanakkale: Yolun Sonu, Elveda Rumeli, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Kurşun gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Berrak Tüzünataç kamera karşısında en son 2020 yılında vizyona giren Biz Böyleyiz isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Aytaç Uşun

12 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aytaç Uşun, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısında ilk defa 2013 yılında Ozi karakterine hayat verdiği Doksanlar dizisiyle geçen oyuncumuz, 2014 yılında vizyona giren Silsile isimli sinema filmindeki performansıyla büyük beğeni toplamış ve Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Daha önce Toz Ruhu, Sarı Sıcak, Lady Winsley, Kalp Atışı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2017-2021 yılları arasında Meke karakterine hayat verdiği Çukur dizisi sayesinde yakalamıştır.

Dilemma Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Oyuncu kadrosunda Esra Dermancıoğlu, Gonca Vuslateri, İpek Filiz Yazıcı, Onur Tuna, Aslı Tandoğan, Celil Nalçakan, Erkan Can, Mert Turak, Berrak Tüzünataç, Aytaç Uşun gibi başarılı isimlerin yer aldığı Dilemma filminin çekimleri on günde tamamlanmıştır. İzleyiciler tarafından filmin ne zaman vizyona gireceği de merak edilmiştir. Ancak Dilemma filminin ne zaman vizyona gireceği hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Dilemma filminin 2021 yılının sonunda vizyona gireceğini tahmin etmekteyiz. Dilemma filminin yapımcıları bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunduğu zaman bizde bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Dilemma filminin ne zaman vizyona gireceğini, oyuncu kadrosu ve karakterlerini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..