Dilek Taşı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Bilgileri

12.10.2022
2.103
Dilek Taşı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Bilgileri

Kanal D ekranlarında yayınlanmak üzere yeni bir dönem dizisi başlıyor. Adı Dilek Taşı olduğu açıklanan yeni dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Dilek Taşı dizisi konusu nedir? Dilek Taşı dizisi başlama tarihi bilgileri konumuzdadır.

Dilek Taşı Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Pastel Film imzalı yayınlanacak olan Dilek Taşı dizisi oyuncu kadrosu için çalışmalar hız kazandı. Pastel Film bu aralar ardardına yeni dizi anlaşmaları imzalıyor. Bunlardan birisi de KanalD için yayınlanacak Dilek Taşı oldu. Dilek Taşı olarak belirlenen ve senaryosunu Can Sinan‘ın kaleme aldığı diziyi Ali Taner Baltacı yönetecek. Dilek Taşı dizisinin hikayesi 1980’li yıllarda geçecek. Bir dönem dizisi olacak olan Dilek Taşı başrol erkek ve kadın oyuncuları için arayışlar sürüyor. Dilek Taşı dizisi oyuncuları belli olduğunda bu konumuza ekleyerek güncelleyeceğiz. dilek tasi dizisi oyunculari

Dilek Taşı Dizisi Konusu Hikayesi

1980’li yıllarda geçecek olan bir senaryo yazıldı. Henüz yönetmeni senaristi belli olmayan Dilek Taşı dizisinin konusunun 1980’li yıllarda geçecek bir dönem dizisi olduğu açıklandı. Dilek Taşı dizisinin konusu hikayesi belli olduğunda konumuza eklenecektir.

Pastel Film imzalı olarak yayınlanan ve henüz hazırlıklarının başında olan Dilek Taşı dizisinin hakkında yeni bilgiler geldikçe konumuza ekleyeceğiz. Dilek Taşı dizisinin bir dönem dizisi olduğunu düşünürsek hangi oyuncuları görmek istersiniz? Dilek Taşı dizisi hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi ve fikirlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?