Deniz Can Aktaş 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

22.12.2022
74

Dizilerin en yakışıklı ve en sevimli oyuncularından birisi Deniz Can Aktaş. Bizde bu konumuzda merak edenler ve yeni sezon bir dizide oynayacak mı diye soranlar için Deniz Can Aktaş yeni dizisi nedir, 2023-2024 yeni sezonda Deniz Can Aktaş yeni bir dizide rol alacak mı, sevgilisi kimdir hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz.

Son Bilgiler: Deniz Can Aktaş 2022 Nisan ayında TRT ekranlarında başlayacak olan Kasaba Doktoru dizisinde oynadı. Dizi 2023 Ocak ayında final yaptı.

Bildiğiniz üzere Deniz Can Aktaş en son Show TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Aşk Ağlatır isimli dizide başrolde oynamış ve Yusuf karakterine hayat vermişti. Aşk Ağlatır dizisi o kadar çok sevildi ve tutuldu ki Yusuf karakterindeki Deniz Can Aktaş ile Ada karakterine hayat veren Hafsanur Sancaktutan dizinin başrol oyuncuları olarak ciddi bir reyting elde ettiler. Deniz Can Aktaş daha önce oynamış olduğu dizilerin de önüne geçerek ilk kez bir dizide başrolü almış oldu.

Deniz Can Aktas Manejerimi Arayin dizisindeNot: Deniz Can Aktaş Menajerimi Arayın dizisinde: Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstleneceği, kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer alacağı Menajerimi Arayın isimli diziye son olarak Aşk Ağlatır’da rol alan Deniz Can Aktaş dahil oldu. Deniz Can Aktaş Menajerimi Arayın isimli uyarlama dizi ile anlaştı.

Deniz Can Aktaş 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir?

Deniz Can Aktas Yeni Dizisi Ne oldu

Deniz Can Aktaş Show TV ekranlarında 2019 yılında başlayıp 2020 yılının ilk aylarında biten Aşk ağlatır dizisindeki Yusuf karakterini o kadar içten ve samimi oynadı ki bundan sonra onu hep başrollerde görmek isteyeceğiz. Zaten aradan çok geçmeden TRT ekranlarında yayınlanacak olan Tövbeler Olsun dizisinde Deniz Can Aktaş’ın adı geçmeye başladı. Ancak başrol olmadığı için rolü kabul etmeyen Deniz Can Aktaş şu sıralar da yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanması beklenen Menajerimi Arayın isimli uyarlama bir dizi için görüşmelere başladı. Eğer Deniz Can Aktaş menajerimi arayın dizisi ile anlaşırsa 2023-2024 yeni sezonda yeni dizisi menajerimi arayın olacak.

Orijinal adı Call my Agent olan dizinin Türk uyarlaması çok yakında izleyicilerle buluşacak. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman gibi oyuncuların bulunduğu menajerimi arayın dizisinin oyuncu kadrosuna şartları kabul ederse Deniz Can Aktaş da dahil olacak. Bizim fikrimize göre bu uyarlama dizi ülkemiz şartlarına çok elverişli değil. Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında başlayan hizmetçiler dizisi için de aynı yorumda bulunmuş ve dizinin tutmayacağını, düşük reyting alacağını iddia etmiştik.

Deniz Can Aktas 2021-2022 Yeni Dizisi NedirŞimdi aynı şeyi menajerimi arayın dizisi içinde söylemek istiyorum. Ülkemizde çok fazla tutulacağını düşünmediğimiz menajerimi arayın dizisi ile görüşme halinde olan Deniz Can Aktaş umarız bu dizideki teklifi kabul etmez. Menajerimi arayın dizisi hakkında detaylı bilgiler için tıklayın >> Menajerimi ara dizi oyuncuları

Aşk Ağlatır dizisinden sonra Deniz Can Aktaş hangi dizide oynayacak?

Deniz Can Aktaş Aşk Ağlatır dizisinde çok sevildiğini ve tutulduğunu ününe ün kattığını yukarıda detaylıca söylemiştik. Hafsanur Sancaktutan ile iyi bir ikili olan ve izleyici tarafından da çok sevilen Deniz Can Aktaş Aşk ağlatır dizisinden sonra muhtemelen görüşme halinde olduğu menajerimi arayın dizisinde rol alacak. Ancak Deniz Can Aktaş için asıl önemli rol 2021-2022 yıllarında oynayacağı ve başrolü paylaşacağı yeni dizisi olacak. Koronavirüs sonrasında birçok dizinin yazım aşamasında olduğunu ve senaryolaştırılması birçok dizinin yeni sezonlarda ekrana gelmek için gün saydığını hatırlatalım. Deniz Can Aktaş da yeni sezonda yeni bir dizi ile mutlaka televizyonda izleyicisi ile buluşacak. Detaylar belli oldukça bu sayfada sizlere yazacağız.

2020 Deniz Can Aktas'in sevgilisi kimdir

Deniz Can Aktaş kimdir?

Deniz Can Aktaş 28 temmuz 1993 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş bir dizi oyuncusudur. Aslen Kastamonu ilimizin İnebolu ilçesinden olan Deniz Can Aktaş Piri Reis üniversitesi gemi makineleri ve işletme mühendisliği bölümü mezunudur. Ancak oyunculuğu çok sevdiği için merak salan hem yakışıklı hem de oyunculuk konusunda kabiliyetli olan Deniz Can Aktaş ilk olarak 2015 yılında Tatlı Küçük yalancılar isimli dizide rol almıştır.Deniz Can Aktas 2020-2021 Yeni Dizisi ne zaman baslayacak

Daha sonra Star TV ekranlarında Avlu dizisinde Alp Öztürk karakterine hayat veren Deniz Can Aktaş, 2019 da Show TV’de yayınlanan Aşk ağlatır dizisinde canlandırdığı Yusuf karakteri ile oldukça meşhur olmuştur. 1.78 boyunda ve 75 kilo ağırlığında olan Deniz Can Aktaş aslan burcudur. Son olarak menajerimi arayın dizisi ile görüşme halinde olan ve muhtemelen bu dizide rol alacak olan Deniz Can Aktaş 2020/2021 yeni dizisini kesinleştiğinde buraya yazacağız.Deniz Can Aktas'in rol aldigi diziler ve filmler

Deniz Can Aktaş’ın rol aldığı diziler ve filmler

2020 – Manajerimi ara dizisi
2019 – Aşk Ağlatır dizisi (Yusuf)
2018 – Avlu dizisi (Alp)
2017 – Nerdesin Birader dizisi (Ali)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır dizisi (Ronaldo Burak)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar dizisi (Seçkin)

Deniz Can Aktas'in sevgilisi var mi kimdir

Deniz Can Aktaş’ın sevgilisi var mı kimdir?

Deniz Can Aktaş oldukça yakışıklı oyuncularımızdan birisidir. Özellikle son oynadığı Aşk Ağlatır dizisinde başrolü paylaştığı Hafsanur Sancaktutan ile adı aşk dedikodusuna karışan Deniz Can Aktaş’ın gerçek sevgilisi ise oldukça başka. Deniz Can Aktaş kendisi gibi oyuncu olan Aylin Engör ile sevgilidir. Ancak oyuncu dünyasındaki sevgili durumları sıkça değiştiği için Deniz Can Aktaş ile ilgili bildiğiniz bir yeni sevgilisi varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Deniz Can Aktas Yeni Dizisi Hangi kanalda

Deniz Can Aktaş Yeni Dizisinde Kiminle Başrolde Oynayacak?

Deniz Can Aktaş’ın 2021-2022 yeni dizisi olarak şimdilik kesinleşmiş bir dizi olmasa da muhtemelen Managerimi arayın dizisi olacak. Bu dizideki oyuncu kadrosunda yer alan Ahsen Eroğlu ile iyi bir ikili olması bekleniyor. Ahsen Eroğlu dizide Dicle karakterine hayat veriyor.

Deniz Can Aktas kimdir bilgileri

Deniz Can Aktaş Yeni Dizisi Hangi kanalda?

Deniz Can Aktaş’ın yeni sezon dizisi Managerimi Arayın dizisi büyük ihtimal Fox TV de ekrana gelecek. Geçtiğimiz sezon yayınlanan Aşk Ağlatır dizisi Show Tv de pazar günleri yayınlanmış ve dizi uzun süre reytingleri birinci sırada götürmüştü. O dizi final yaptığı hafta bile 5 total reyting almış ve iz bırakan dizilerden birisi olmuştu.

Deniz Can Aktaş Menajerimi Aradan sonra hangi dizide oynayacak?

Deniz Can Aktaş’ın Menajerimi ara dizisinden sonra hangi dizide oynayacağı henüz belli olmadı. 2023-2024 yeni sezonda Deniz Can Aktaş’ın yeni dizisi belli olunca sizlerle paylaşarak buraya yazacağız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..