Demir Kadın Filmi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Neslican Tay)

Kanserle mücadelenin simgesi haline gelen Neslican Tay’ın hayatını anlatacak olan Demir Kadın filminin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturmaktadır. Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan Demir Kadın filminin başrolünde ise, Naz Çağla Irmak yer alacak ve güzel oyuncu Neslican Tay’a hayat verecektir. Şimdiden büyük ses getiren Demir Kadın filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve filmin konusu izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Demir Kadın filminin konusunu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız. demir kadin filmi oyunculari

Demir Kadın Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Naz Çağla Irmak – Neslican Tay
Mesut Akusta
İlker Aksum
Yurdaer Okur
Nisa Sofiya Aksongur neslican tay filmi demir kadin

Naz Çağla Irmak – Neslican Tay

cagla irmak neslican tay demir kadin filmi Kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınan Neslican Tay’a hayat verecek olan Naz Çağla Irmak, 31 Mayıs 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır ve Naz Çağla Irmak kariyerine ilk olarak annesiyle birlikte Bizim Evin Halleri dizisiyle adım atmıştır. Oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi 2015 yılında başrol oynadığı Kırgın Çiçekler dizisidir. Bu dizide hayat verdiği Kader karakteri sayesinde tanınan güzel oyuncumuz daha önce Çakallarla Dans 5, N kuşağı projelerinde de yer almıştır. Westend – Batının Sonu tiyatro oyunuyla ilk defa sahne deneyimini yaşayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Tövbeler Olsun dizisiyle geçmiştir.

Mesut Akusta

neslican tay mesut akusta 57 yaşındaki oyuncumuz 22 Şubat 1964 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Ankara’da yaşadığı dönem çocuk tiyatro ekiplerinde yer alarak oyunculuğa adım atan Mesut Akusta, 1992 yılında Hadi Çaman Yedi Tepe Oyuncuları’na katılmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Son Söz Sevginin dizisiyle geçen oyuncumuz kariyerinde ki çıkışı 1998 yılında yakalamıştır. Daha önce Börü, 7. Koğuştaki Mucize, Ezel, Dağ, Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Yıldızlar Şahidim, Babil, Yüzleşme, Deli Yürek gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Teşkilat dizisiyle geçmiştir.

İlker Aksum

neslican tay demir adam ilker aksum 50 yaşındaki oyuncumuz 23 Mayıs 1971 yılında Isparta da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuarından mezun olan oyuncumuz, 1994 yılında Antalya Devlet tiyatrosundan çalışmaya başlayarak oyunculuğa adım atmıştır. Kamera karşısında ilk defa 1997 yılında Olacak O Kadar isimli projeyle geçen İlker Aksum, gayat verdiği Levent karakteri ile büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Çarli dizisinde boy göstermiştir. Birçok farklı kategoride ödüller alan oyuncumuz daha önce Poyraz Karayel, Sen de Gitme, Muhteşem Yüzyıl, Küçük Kıyamet, Yabancı Damat, Yeşil Deniz, Mehmetçik Kut’ül Amare, Diriliş Ertuğrul, Ramo gibi başarılı projeler de yer almıştır.

Yurdaer Okur

yurdaer okur demir kadin neslican tay Demir Kadın filminin oyuncu kadrosuna dahil olan usta oyuncumuz 29 Ekim 1974 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde 3 yıl okuduktan sonra Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümüne giriş yapan oyuncumuz daha sonra bu üniversitede yüksek lisans yapmıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanısıra yönetmenliği de yapan Yurdaer Okur, kamera karşısına ilk defa Ferhunde Hanımlar dizisi ile geçmiştir. Daha önce birçok Devlet Tiyatrosu’nda görev alan oyuncumuz, Kuruluş Osman, Direniş Karatay, Karadayı, Hakan Muhafız, Sevgili Geçmiş, Karadayı, Türkan, Sakarya Fırat, Belalı Baldız, Nöbet, Kefaret gibi başarılı projelerde de karşımıza çıkmıştır.

Nisa Sofiya Aksongur

demir kadin filmi neslican tay nisa sofia aksongur 10 yaşında ki çocuk yıldızımız Nisa Sofiya Aksongur, 30 Mart 2011 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Leyla Şirin menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Nisa Sofiya Aksongur, oyunculuğa çeşitli markaların reklam filmlerinde ve katalog çekimlerinde yer alarak başlamıştır. Çocuk oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi ise 2016 yılında yayınlanan Bağdat Fatihi lV. Murad dizisidir. Dizide ki performansıyla dikkat çeken oyuncumuz ertesi yıl Adını Sen Koy isimli dizide yer almıştır. Daha önce Kuzgun, Ağlama Anne, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Mucize Doktor, Yeni Hayat, Nuh Tepesi gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz özellikle 7. Koğuştaki Mucize sinema filmindeki performansıyla tanınmıştır. demir kadin filmi oyuncu kadrosu

Demir Kadın Filminin Konusu

Demir Kadın filminde; Üniversite sınavına 2 hafta kala kanser olduğunu öğrenen ve sosyal medyada hastalığı ile ilgili gelişmeleri bizlerle paylaşan Neslican Tay 2017 yılında bacağında yer alan tümörden dolayı sol bacağını kaybetmiştir. 3 defa kanseri yenen, verdiği mücadelelerle herkese örnek olan ve “Ben Bir Bacaktan İbaret Değilim” sloganıyla tanınan Neslican Tay’ın hayatı anlatılacaktır.

Bu konumuzda Demir Kadın filminin konusunu ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..