Çukur Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri Marka Model Fiyat Bilgisi

30.09.2019
8.838

Çukur Dizisi oyuncularının kıyafetleri, özellikle Efsun ve Nehir Kıyafetleri Elbiseleri Marka Model Fiyat Bilgisi burada. Çukur dizisi yeni sezonunda kadrosuna yeni oyuncular dahil etti. Bu oyuncuların kıyafetleri bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Çukur dizisi 4. yeni sezonunda hem önceki oyuncuların hem de diziye yeni katılan Efsun ve Nehir karakterinin kıyafetlerini bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

5 Nisan Çukur dizisi Karacanın bluzu çiçekli gömleği5 Nisan Çukur dizisi Karaca’nın bluzu çiçekli gömleği Ekol marka.

5 Nisan Çukur dizisi 123. bölüm Vartolu karakterinin kombini5 Nisan Çukur dizisi 123. bölüm Vartolu karakterinin kombini ceketi cengizhanbaybars.

22 Şubat Çukur dizisi Efsunun kıyafeti kırmızı elbisesi22 Şubat 2021 Çukur dizisi Efsun’un kıyafeti kırmızı elbisesinin markası :

22 Şubat Çukur dizisinde Karacanın kıyafeti kombini22 Şubat Çukur dizisinde 117. bölüm Karaca’nın kıyafeti kombini Mango

18 Ocak Çukur dizisi Efsun'un giydiği kaban markası18 Ocak Çukur dizisinde Efsun’un giydiği kaban markası Mizalle

çukur dizisi karaca karakterinin giydiği kazak markası18 Ocak 2021 Çukur dizisi yeni bölümde Karaca karakterinin giydiği kazak markası Herton

çukur dizisi Seren karakterinin giydiği kaban markasıÇukur dizisi 18 Ocak 2021 Seren karakterinin giydiği kaban markası Ekol

Çukur dizisinde Damla'nın giydiği gömlek28 Aralık Çukur dizisinde Damla’nın giydiği gömlek markası: mispacozcom

Çukur dizisinde Yamaç'ın giydiği Deri Trençkot7 Aralık Çukur dizisi son bölümde Yamaç’ın giydiği Deri Trençkot markası Dericlub & Han Store Fiyatı: 1.100 TL

7 Aralık çukur dizisinde Efsun’un kombini7 Aralık Çukur dizisinde Efsun’un kombinin markası Maqque.

Cukur efsunun pijamasi

Çukur dizisi yeni bölümünde Efsun’un giydiği pijama takımı çizgili triko takım ekru renkli. Efsun’un giydiği pijamanın fiyatı şuan indirimde 71.59 olan fiyatı sepetteki indirimle birlikte 42.95 TL’ye düşüyor.

Çukur dizisinde Efsun'un giydiği Etek CeketÇukur dizisi 4. sezonda fırtına gibi esiyor. Çukurun son bölümünde Efsun’un giydiği Etek ve Ceket kombini çok merak edilmişti. 21 Eylül 2020 günü yayınlanan Çukur yeni bölümde Efsun’un giydiği etek Tuba Ergin marka, ceket ise Koton.

Çukur Dizisi Karacanın gelinlik markasıÇukur dizisinde Karaca’nın son bölümde giydiği gelinlik markası modeli ve fiyatı burada. Karaca’nın giydiği beyaz gelinlik markası Oleg Cassini, Karaca’nın gelinliğinin fiyatı ise 5.495 lira.

Çukur dizisinde Efsun 'un bluz markasıÇukur dizisinde Efsun ‘un giydigi Kombin: Mango

Çukur dizisinde Efsun 'un giydigi Bluz ve PantolonÇukur dizisinde Efsun ‘un giydigi Bluz ve Pantolon markası Bershka

Çukur dizisinde Akın Koçovalı’nın giydiği siyah ceketin marka ve fiyatını sizlerle paylaşalım. Çukur dizisi yeni bölümünde Akın’ın giydiği ceketi Avva Official sayfasından bulabilirsiniz. Ceketin fiyatı da 500 TL.

Çukur dizisinde rol alan Vartolu Sadettin’in Almanya Belçika’da sahnelerinde giyindiği Kürk Yaka Kaşe Kaban Cengizhan Baybars imzası taşıyor. Vartolu Sadettin’in giyindiği kabanın fiyatı da 399 TL.

Çukur Dizisinde Efsun ve Nehir Kıyafetleri Elbiseleri

Çukur dizisi yeni bölümünde Efsun’un kolundaki gümüş kordonlu saat çok merak edildi. Oyuncunun kullandığı saatin marka ve modeli fiyatını paylaşıyoruz. Oyunun saatii https://www.instagram.com/watchs_watchss/ instagram hesabından bulabilirsiniz. Sipariş için dm den yazabilirsiniz.

Çukur dizisi 7 Ekim efsun kıyafetleri

Çukur Efsun’un giyindiği kıyafetin markası Balmain. Çukur dizisi Efsun’un Balmain marka elbisesi 3 sezon önceki modellerinden biri. Efsun’un küpesi de Bendis marka. 

Çukur dizisi 7 Ekim Efsun kıyafetleri ; Çukur Efsun’un elbisesi kıyafeti 7 ekimÇukur efsunun elbisesi kıyafeti 7 ekim

Çukur Dizisi Efsun ve Nehir Kıyafetleri: Çukur dizisi Efsun ve Nehir karakteri diziye yeni sezonda katıldı. Yeni sezonda katılan bu oyuncular hangi marka kıyafet giysi giyiniyor. Çukur dizisi kıyafet marka fiyat bilgileri konumuzun devamında.

Çukur Dizisi Nehir’in ve Efsun’un Kıyafetleri

Çukur dizisi yeni sezonun ilk bölümlerinde Efsun karşımıza deri pantolon ve farklı bir bluzla çıkmıştı. Bu onu gizemli ve cesur bir kadın olarak göstermişti bizlere. Efsun’un giydiği crop top ve deri pantolon Ceren Ocak imzası taşıyor. Ceren Ocak mankenlerinin podyumda sergilediği bu bluz için fiyat bilgisine ulaşılamıyor.

Çukur dizisi Efsun yine mükemmel bir kırmızı takım elbise ile göz dolduruyor. Efsun karakterini yansıtan keskin kıyafetler giyiyor. Kıyafetleri net sert ve kesin tarzda oluyor. Efsun’un geçen hafta giyindiği Kırmızı Takım Elbise Adil Işık marka. Ancak kırmızı renk sitesinde bulunmadığı için sizlere farklı rengini paylaşalım dedik. Kruvaze Ceket olarak bilinen ceketin altına giydiği aynı renk pantolonda çok uyumlu.

Bir de Efsun’un kırmızı takımı ile kullandığı bir çantası var bu çanta sosyal medyada https://www.instagram.com/beradesignofficial/?hl=tr sitesinde yer alıyor.

Çukur dizisine yeni katılan isimlerden birisi Nehir. Nehir Çukur dizisine katıldığından beri daha önceki karakterlerinden başka bir rolde oynuyor. Çukur dizisinin yeni sezon Sena’sı diyebiliriz Nehir için. Nehir’i canlandıran Hazal Subaşı daha önceki rol aldığı dizilerde Adını Sen Koy’da masum sakin bir kızken Halka dizisinde polis rolündeydi. Ancak Çukur dizisi onun parlamasını sağlayacak.

Çukur dizisinde Efsun’un son bölümde giyindiği deri etek ve bluzun markası modeli nedir merak edildi. Efsun giyimi ile de herkesin beğenisini kazanıyor. Efsun karakteri son bölümde giydiği bluzun markası; pol_portraitofalady. Efsun’un giydiği etek ise Pinko marka. Çukur dizisinde oyuncuların giydiği elbise marka modelleri sizlerle..

Çukur dizisinde Yamaç ile aşk yaşayacağı iddaa edilen Nehir’in kıyafetleri de çok merak ediliyor. Nehir modern tarzda giyiniyor ve bu tarz herkes tarafından çok beğeniliyor. Çukur dizisinde Nehir’in kıyafetlerinin resimlerini paylaşıyoruz. Nehir hangi marka giyiniyor tam olarak markasına ulaşılamadı. Marka model bilgilerine ulaşınca da konumuza ekleyeceğiz.

Sizlerde Çukur dizisinde giyinilen kıyafetleri sosyal medya da ya da mağazalarda görürseniz yorum kısmından bizleri bilgilendiriniz. Sizlerin sayesinde ziyaretçilerimiz kıyafet marka ve fiyatlarına ulaşabilirler.

YORUMLAR

 1. Serdar dedi ki:

  Vartolu sadettin kıyan ceket varmu

 2. Serkan dedi ki:

  Akın Beyaz kaban

 3. Nur dedi ki:

  Efsun 4. Sezon tüm kıyafetler

 4. Yusuf dedi ki:

  Cukur oyuncusu erdener ailesinde kulkan sarı paltosu

  1. Doğan dedi ki:

   Elbiseleri nerde bulurum