Çok Güzel Hareketler Kıyafetleri Elbiseleri

27.05.2022
646

Çok Güzel Hareketler kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız. 10 Şubat 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Çok Güzel Hareketler programı her Pazar Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. 64. bölümden itibaren Eser Yenenler’in sunduğu Çok Güzel Hareketler’in oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edildi. Bizlerde, Çok Güzel Hareketler kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Çok Güzel Hareketler Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

Çok Güzel Hareketler program kıyafetleri Mahsun Karaca’nın giydiği gömleği Colins marka. Çok Güzel Hareketler kıyafetleri Mahsun Karaca'nın gömleği

Çok Güzel Hareketler kıyafetleri Tuğba Yılmaz’ın giydiği montu Colins marka. Çok Güzel Hareketler kıyafetleri Tuğba Yılmaz'ın giydiği mont

BKM Mutfak imzalı Çok Güzel Hareketler programının sanat yönetmeni Yılmaz Erdoğan’dır. Ancak Yılmaz Erdoğan, film çalışmalarına başladığı için görevini 64. bölümde Eser Yenenler’e devretmiştir. Her hafta birbirinden komik skeçleriyle gündeme oturan Çok Güzel Hareketler oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edildi. Bizlerde, Çok Güzel Hareketler kıyafetleri ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Çok Güzel Hareketler Ezgi Özyürekoğlu ve Ebru Yücel Kıyafetleri

Çok Güzel Hareketler Kıyafetleri ElbiseleriÇok Güzel Hareketler ekibinde yer alan güzel oyuncularımız Özyürekoğlu ve Ebru Yücel tarzlarıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde kusursuz fiziğiyle giydikleri her şeyin yakıştığı yakıştı oyuncularımız Ezgi Özyürekoğlu ve Ebru Yücel’in, Çok Güzel Hareketler programında giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızda paylaşacağız.

Çok Güzel Haraketler Tuğba Yılmaz ve Fatma Tezcan Kıyafetleri

Güzel oyuncularımız Tuğba Yılmaz ve Fatma Tezcan tarzlarıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen Tuğba Yılmaz ve Fatma Tezcan’ın kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde, oyuncularımız Tuğba Yılmaz ve Fatma Tezcan’ın Çok Güzel Haraketler de giydiği kıyafet ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.

Çok Güzel Haraketler Cenan Adıgüzel ve Atakan Çelik Kıyafetleri

Çok Güzel Hareketler program skeç Kıyafetleri kostümleriÇok Güzel Hareketler ekibinde yer alan hem skeç yazan hemde oynayan oyuncularımız Cenan Adıgüzel ve Atakan Çelik tarzlarıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde yakışıklı oyuncularımız Cenan Adıgüzel ve Atakan Çelik’in Çok Güzel Hareketler programında gece tüm kıyafetlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Çok Güzel Hareketler program Skeç kostümleri

Çok Güzel Hareketler program skeç Kıyafetleri kostümleri yeni bölüm elbiseleri konumuza eklenecektir. Çok Güzel Hareketler kıyafetleri ile elbiselerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..