Çok Akustik Sunucusu Konukları Şarkıları Kıyafetleri Tekrarı

26.06.2022
620

Çok Akustik sunucusunu, konuklarını, programda çalan şarkıları, kıyafet ve tekrarlarını sizlerle paylaşacağız. Ünlü müzisyen Ercan Saatçi’nin birbirinden ünlü isimle konuk ettiği Çok Akustik programı, 2020 yılında Kanal D’de yayınlanmıştır. Daha sonra ise TV+ izleyicisi ile buluşan Çok Akustik önümüzdeki günlerde Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde, Çok Akustik sunucusunu, konuklarını, programda çalan şarkıları, kıyafet ve tekrarlarını sizlerle paylaşacağız.

Çok Akustik Sunucusu Kimdir?

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ve her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu Çok Akustik programının sunucuda merak edildi. Büyük ilgi görmesi beklenilen Çok Akustik programını ünlü müzisyen Ercan Saatçi sunacaktır. Bizlerde, Çok Akustik programının sunucusu, müzisyen Ercan Saatçi’yi yakından tanıtacağız.Çok Akustik Sunucusu Konukları Şarkıları Kıyafetleri

Çok Akustik Sunucusu Ercan Saatçi

Çok Akustik programının sunucusu Ercan Saatçi, 13 Mart 1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul yıllarında mandolin, akordeon ve Türk Halk oyunları dersleri alan Ercan Saatçi, 1985 yılında Ercan-Yavuz-Vahe adında bir grup kurmuş ve bu grupta katıldığı yarışmalarda çeşitli ödüller almıştır. İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Kontrbas Bölümü öğrencisiyken TRT Eurovision finallerine katılmaya hak kazanan Ercan Saatçi, hâlen Hürriyet gazetesinde yazarlık ve spor koordinatörlüğü yapmaktadır.

Çok Akustik Konukları

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Çok Akustik programının konuları da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ünlü müzisyen Ercan Saatçi’nin sunumuyla ekranlara gelecek olan ve birbirinden ünlü isimlerin şarkı söyleceği Çok Akustik programına ilk bölümden başarılı oyuncularımız Cem Yılmaz ve Zafer Algöz konuk olacaktır.

Çok Akustik’de Çalacak Şarkılar

Çok Akustik programında çalacak şarkılar da merak edildi. Programın adından da anlaşılacağı gibi akustik şarkıların söyleneceği programda konuk olan müzisyenlerin şarkıları söylenecek ve programa oyuncular konuk olduğunda Ercan Saatçi’nin ‘Sayenizde, Karakışlar, Sevmekten Kim Usanır, Sakatlık Bende’ gibi bilindik şarkıları söylenecektir. Programın ilk bölümde Cem Yılmaz ve Zafer Algöz, Sakiler grubunun Doyamadım şarkısı ve Erşan Kuneri Şarkıları söylenecektir.

Çok Akustik Sunucusunun ve Konukların Kıyafetleri

Ercan Saatçi’nin her hafta ünlü isimleri konuk olarak ağırlayacağı Çok Akustik programında şarkılar söylenecek ve sohbet edilecektir. Bizlerde Bizlerde Star Tv’de karşımıza çıkacak olan Çok Akustik programının sunucusu Ercan Saatçi’nin ve programa konuk olarak katılan ünlü isimlerin programda giydiği ayakkabı, gömlek, ceket, hırka, yelek, kazak, pantolon gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Çok Akustik Tekrarları Ne Zaman?

Her hafta birbirinden ünlü ve renkli isimlerin konuk olacağı, eğlenceli şarkıların söyleneceğini Çok Akustik programını Star Tv ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Ancak programın yayın tarihi belli olmadığı için tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da bilinmemektedir. Bizler yayın hayatına başladığı gün bittikten hemen sonra tekrar başlayacak olan Çok Akustik programının tekrar bölümlerinin tarihini Star TV yayın akışına eklediği zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Çok Akustik sunucusunu, konuklarını, programda çalan şarkıları, kıyafet ve tekrarlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?