Çocuklar Duydu Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

19 Yorum 118 kez izlendi

Bu konumuz Çocuklar Duydu Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı hakkında olacak… Çocuklar Duydu dizisi Çocuklar Duymasın dizisi yerine yeni sezonda ekranlarda olacak. Çocuklar Duydu dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alacak? Çocuklar Duymasın dizisinin oyuncu kadrosu aynı şekilde Çocuklar Duydu dizisinde yer alacak mı? Kadrosunda nasıl bir değişiklik olacak bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Cocuklar Duydu dizisi oyunculariÇocuklar Duydu Dizisi Oyuncuları

Eski dizilere özlem bir türlü bitmek bilmiyor. Seyircinin isteklerine kulak veren yapımcılardan birisi olan Mink Yapım sahibi Birol Güven yoğun istek üzerine geçtiğimiz sezon Seksenler dizisini yeniden başlatmıştı. Şimdide Çocuklar Duymasın dizisi için sürekli izleyicilerden mail geldiğini belirtiyor. Muhtemelen yakın bir zamanda da Çocuklar Duymasın dizisinin yeni versiyonu olacak olan Çocuklar Duydu Dizisi ekrana gelmeye başlayacak.

Oyuncularla yapılan görüşmeler sonunda Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın dizisinde yer almayacağını söylemişti bir kaç ay öncesinde. Ancak dizinin adı değişti ve başrol oyuncusu yine Tamer Karadağlı olabilir. Bu konuda net bir şey söylemek şimdilik zor olsa da çalışmaları sürüyor. Tamer Karadağlı geçtiğimiz gün bir röportaj verdi ve diziyle ilgili sorulara yanıt verdi. Çocuklar Duymasın dizisinin yeniden başlaması hakkında konuşan Tamer Karadağlı geçtiğimiz aylarda “Ben artık Çocuklar Duymasın’da yokum” demişti ancak  Tamer Karadağlı, son verdiği röportajda “Eylül’de çekimlere başlıyoruz. Ben yine varım proje de.” ifadelerini kullandı.

Çocuklar Duydu Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı konularında detaylar netleştikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Şimdilik Mint yapım patronu Birol Güven bir çok oyuncudan onay aldı. Eğer Tamer Karadağlı da ikna edilirse dizinin çekim hazırlıklarına önümüzdeki ay başlanabilir. Ancak Tamer Karadağlı dizinin kadrosunda yer almazsa muhtemelen başka bir başrol oyuncusu ile yola devam edilecek. Ama kesinlikle Çocuklar Duymasın dizisinin yeni versiyonu çekilecek.

Çocuklar Duydu dizi oyuncuları kimlerÇocuklar Duymasın dizisi Çocuklar Duydu ismiyle yeniden başlayacak!

Projede Tamer Karadağlı’nın yer alıp almayacağı şimdilik muamma. Eğer teklifi kabul etmez ise Çocuklar Duydu isimli dizide Haluk karakterini kimin canlandıracağını ise izleyicilerden Birol Güven’e gelen önerilerle belli olacak. Dizinin bu Eylüle yetiştirilmesi planlanıyor. Eğer yetişmezse Çocuklar Duydu gelecek 2021 Eylülde başlayacak. Bu konudaki gelişmeleri takip edeceğiz.

Çocuklar Duydu dizisinin başlaması hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Çocuklar Duydu dizisi sizce başlamalı mı, Haluk karakterinin değişmesi doğru olur mu? Tamer Karadağlı yerine başka birisinin başrol olduğu dizi izlenir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

19 Yorum

  1. Avatar Çocuklar Duymasın İzliyicisi

    Çocuklar duymasında haluk rolünü tamer karadağlı oynamalı özgür ozan gitti neyse furkan kızılay gitti neyse ama tamer karadağlıda giderse dizi bişeye benzemez

  2. artık şu dizilerde (Ülkemiz ahlakına aykırı olan) mikro etekli kadınları veya pantolonsuz göbeği açık aşüfte kadınları teşhir eden zinavari dizi-sinema filmlerini yayınlamaktan diğer ortadoğodaki(Müslüman) ülkelere yaymayı bıraksınlar…

  3. Avatar ilker kırdar

    tamer karadağlı espri yaptı yani şakasına söyledi ben söyleyeyim çocuklar duymasın artık çekilmeyecek inşallah bu konuyu artık kaşımazlar nokta

Etiketler