Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Oyuncu Kadrosu Vizyon Tarihi Çekildiği Mekanlar

23.08.2022
1.827

Bu haberimizde Cenazemize Hoşgeldiniz filmi oyuncu kadrosunu, vizyon tarihi ve çekildiği mekanları sizlerle paylaşacağız. Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri’nin senaryosunu yazdığı Cenazemize Hoşgeldiniz filmi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanacaktır. Bizlerde bu içeriğimizde yönetmen koltuğunda Ömer Sinir’in oturacağı Cenazemize Hoşgeldiniz filminin oyuncu kadrosunu, vizyon tarihi ve çekildiği mekanları sizlerle paylaşacağız. Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi oyuncu kadrosuCenazemize Hoşgeldiniz Filmi oyuncu kadrosu

Cenazemize Hoşgeldiniz Filminin Oyuncu Kadrosu

Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Oyuncu Kadrosu bilgileriSinem Ünsal
Kubilay Aka
Büşra Pekin
Gözde Seda Altuner
Güven Hokna
Ufuk Özkan
Müge Boz
Şükran Ovalı
Yiğit Özşener
Reha Özcan
Beren Gözyıldız

Sinem Ünsal

Cenazemize Hoşgeldiniz filminin başrolünde yer alan başrolünde yer alan Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olan Sinem Ünsal, 2016 yılında Arkadaşlar İyidir isimli diziyle sektörde adım atmıştır ve oyuncumuz daha önce Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Gizli Saklı, Kızım ve Mucize Doktor, Elbet Bir Gün, Kadın gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Oyuncu Kadrosu Sinem Ünsal

Kubilay Aka

Cenazemize Hoşgeldiniz filminin başrol oyuncusu Kubilay Aka, 27 Nisan 1995’te İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Havaalanı Yönetim bölümünden mezun olan Kubilay Aka, kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Vatanım Sensin dizisiyle geçmiştir. Özellikle Çukur dizisiyle tanınan oyuncumuz daha önce Aşk 101, Cam Tavanlar, Aşk Bu Mu?, Oğlum gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Oyuncu Kadrosu Kubilay Aka

Büşra Pekin

Cenazemize Hoşgeldiniz filminin başrol oyuncusu Büşra Pekin, 30 Haziran 1982’de Suudi Arabistan’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi GSF Tiyatro Bölümünden mezun olan Büşra Pekin, 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisiyle kamera önü oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Çok Güzel Haraketler Bunlar’da ki performansıyla tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Dilberay filmiyle geçmiştir.Büşra Pekin Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Oyuncu Kadrosunda

Gözde Seda Altuner

16 Haziran 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gözde Seda Altuner, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra, senaryo yazarı olarak da çalışmalarında da bulunan Gözde Seda Altuner, kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Ev Hapsi dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Gözde karakteri ile tanınır hale gelmiştir.Gözde Seda Altuner Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Oyuncu Kadrosu

Güven Hokna

24 Ocak 1946 yılında İstanbul’da doğan Güven Hokna, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisiyle geçen ilk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz daha önce Susam Sokağı, Huzur Sokağı, Hercai, Bahtiyar Ölmez, Yaprak Dökümü, Kurtlar Vadisi, İkinci Bahar, Avrupa Yakası, Zerda gibi projelerde de yer almıştır.

Ufuk Özkan

Cenazemize Hoşgeldiniz filmi ile anlaşan oyuncumuz Ufuk Özkan, 11 Nisan 1975 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Samsun Belediye Konservatuvarı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Ufuk Özkan kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Çiçek Taksi dizisiyle geçmiştir ve daha önce Emret Komutanım, Geniş Aile, Kalk Gidelim, Güzel İkili gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Müge Boz

13 Nisan 1984’te İstanbul’da dünyaya gelen Müge Boz, Anadolu Üniversitesinde Sinema TV ve Halkla İlişkiler Bölümünü bitirmiştir. Norveç’te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak orada ‘strategic design’, ‘digital photography’ eğitimleri alan Müge Boz, 2009 yılında Melekler Korusun dizisiyle oyunculukla tanışmıştır. Aynı zamanda modellik yapan oyuncumuz en son Akıncı dizisiyle karşımıza çıkmıştır.

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk bölümünden mezun olan Şükran Ovalı kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Ezo Gelin isimli dizi ile geçmiştir. Dizide canlandırdığı Gülcan karakteriyle büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Vazgeç Gönlüm ile Bez Bebek dizilerinde yer alan oyuncumuz, ikinci dizisi olmasına rağmen Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Merve karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Yiğit Özşener

6 Ekim 1972 yılında İzmir’de dünyaya gelen Yiğit Özlener, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Koç Üniversitesi İşletme bölümde master yapan oyuncumuz Studio Oyuncuları Topluluğu’nda da eğitim almıştır. Yiğit Özşener daha önce Dudaktan Kalbe, Dudaktan Kalbe, Ezel, Son, Galip Derviş, Ramo, Kırmızı Oda gibi başarılı projelerde de yer boy göstermiştir.

Reha Özcan

5 Temmuz 1965 yılında Bingöl’de dünyaya gelen Reha Özcan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olmuştur. Profesyonel tiyatro hayatına, 1987’de Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda başlayan oyuncumuz Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nü yönetmen olarak çalışmıştır. Reha Özcan daha önce Adı Efsane, Poyraz Karayel, Suskunlar, Yangın Var, Bizim Hikaye, Mucize Doktor, Seksenler gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Beren Gözyıldız

2009 yılında İstanbul’da dünyaya gelen çocuk oyuncumuz Beren Gözyıldız, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisiyle geçmiştir. Küçük yaşta sektöre adım atan Beren Gözyıldız, ilk dizisiyle 2015 yılının en beğenilen çocuk oyuncusu seçilmiştir. 2016, 2017, 2019 ve 2020 yılının en başarılı çocuk oyuncu seçilen Beren Gözyıldız daha önce Kızım, Çocukluk, Anne, Mucize Doktor, Bal Kaymak gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Cenazemize Hoşgeldiniz Filmi Vizyon Tarihi

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Cenazemize Hoşgeldiniz filminin vizyon tarihi de merak edildi. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Cenazemize Hoşgeldiniz filminin ne zaman vizyona gireceği belli değildir. Bizler, Cenazemize Hoşgeldiniz filminin yeni yılın ilk aylarında vizyona gireceğini tahmin ediyoruz.

Cenazemize Hoşgeldiniz Filminin Çekildiği Mekanlar

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Cenazemize Hoşgeldiniz filminin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacaktır. Ancak filmin çekimleri başlamadığı için nerede çekildiği de bilinmemektedir. Bizler, Cenazemize Hoşgeldiniz filminin çekildiği mekanlar belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Cenazemize Hoşgeldiniz filminin oyuncu kadrosunu, vizyon tarihi ve çekildiği mekanları sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Yılmaz gürbüz dedi ki:

    Bu filim dizimi yoksa sinema filmimi