Can Yaman ve Demet Özdemir’in Oynayacağı Dizinin Adı Ne Konusu Fragmanı

01.06.2019
2.289

Can Yaman ve Demet Özdemir’in Oynayacağı Filmin Adı Ne Konusu Fragmanı… Erkenci Kuş dizisi 2018 yılı yaz sezonu 28 Haziran 2018 tarihinden itibaren yayınlanıyor. Erkenci Kuş dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren severek takip ediliyor. Başrol oyuncuları olan Can Yaman ve Demet Özdemir arasındaki uyum seyirciyi ilk bölümden itibaren etkiledi. Bu yüzden de dizi bu zamana kadar severek takip edildi. Reytinglerde de başarılı olan dizi Star TV den yeni sezon onayı da aldı. Geçtiğimiz sezonda da yaz sezonunda başlayan Erkenci Kuş dizisi için Star TV yaz sezonunda devam etsin kararı aldı.

Erkenci Kuş dizisi 2019 yaz sezonunda da devam edecek böylece kendine yeni izleyiciler sağlayıp yeni sezonda izleyici kitlesini artırabilir. Yaz sezonunda hareketli komedi macera tarzı diziler çok tutuyor. Yaz mevsiminin havasına uygun diziler oluyor diyebiliriz. Romantik komedi tarzı diziler denince de akla ilk gelen Erkenci Kuş dizisi oluyor. Erkenci Kuş dizisi yaz sezonunda yayınlanacak ve reytinglerde kendisinden söz ettirecektir eminiz.

Erkenci Kuş dizisi başrol oyuncuları olan Can Yaman ve Demet Özdemir arasındaki elektrik seyirci tarafından tam not aldı ve gerçek hayatta da sevgili olmaları hep istendi. Oyuncular seyircinin isteğini duymuş gibiydi ve gerçekte de sevgili oldular. Can Yaman ve Demet Özdemir arasında gerçek bir aşk başladı. Şimdi sevgililer ve mutlular. Bu durum Demet Özdemir ve Can Yaman hayranlarını çok mutlu ediyor ve sürekli onları ve ilişkilerini destekleyip takip ediyorlar. Can Yaman ve Demet Özdemir magazinciler tarafından birlikte gece gezmelerinde görüntülendiler ve samimi pozları sevgili olduklarını kanıtlar nitelikteydi.

 Yönetmenler yapımcılar da ikilinin fanlarının severek izleyeceği bir film yapmayı düşündüler. Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in rol aldığı bir film hazırlanıyor. Henüz senaryosu adı yönetmeni belli değil ancak yaz sezonunda yapılması planlanıyor. Yaz filmi olarak düşülüyor eğer yetişmez ise de 2021-2022 yılında düşünülen film ile ilgili detayları sizlerle paylaşacağız.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaşacağı film romantik komedi tarzında olacak. Hayranlarının severek izleyeceği bir film olacağı kesin. Demet Özdemir ve Can Yaman filmi adı bilgileri konusunu bilgiler geldikçe güncelleyeceğiz. Can Yaman ve Demet Özdemir’in filmini izler misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Filmlerini merakla beklediğimiz başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman Kimdir bilgileri paylaşalım.

Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir 1992 Kocaeli doğumludur. Lise eğitiminden sonra Şahika Tekand’dan dans tiyatro eğitimi aldı. İlk iş hayatına Bengü’nün yanında dansçı olarak başladı. Esnek hareketleri ile de hemen tanındı ve bir çok klipte rol aldı. Pegasus’un reklam yüzü olma şansı kazandı. Demet Özdemir’in ilk rol aldığı dizi Sana Bir Sır Vereceğim dizisi oldu. Sonrasında rol aldığı yapımlar; Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit ve Şura, Kaçak Gelinler, Tut Sözünü, Çilek Kokusu, No:309 dizilerinde rol aldı. Rol aldığı tüm dizilerde çok başarılı oldu. Şimdi de rol aldığı Erkenci Kuş dizisi ile çok sevildi ve yeni bir filmde başrol oynama şansı yakaladı.

Can Yaman Kimdir?

Can Yaman 1989 İstanbul’da doğdu. Can Yaman İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezundur ve oyunculuk eğitimi almıştır. 2014 Gönül İşleri dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. 2015 yılında İnadına Aşk dizisinde başrol oynamıştır. 2016 yılında ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizinde oynadı. 2017 yılında Dolunay dizisinden sonra da şimdi de Erkenci Kuş dizisinde rol alıyor. Erkenci Kuş dizisindeki oyunculuğu ile çok sevilen Can Yaman ve Demet için yeni bir film düşünülüyor.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerinde oynayacağı filmin adı nedir? Romantik komedi tarzında yayınlanacak olan dizinin konusu nedir? Fragmanı bilgileri konumuzda sizlerle olacak.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?