Çağla Şikel Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Kesin Tarihi

Tv
15.08.2022
1.778

Ekranın sevilen isimlerinden birisi olan Çağla Şikel ile Yeni Bir Gün Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? diye merak edenler için güzel sunucunun Fox Tv ekranlarında hazırlamış olduğu programı hakkında sizlere yazmak istiyoruz. FOX tv de gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından birisi olan ve Çağla Şikel’in sunumuyla ekrana gelen ”Çağla ile Yeni Bir Gün” programının yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı ve programın yeni sezona başlayacağı tarihte belli olmuş oldu.

Fox tv Çağla ile Yeni Bir Gün 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman

Çağla Şikel ile Yeni Bir Gün Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Yapımcılığını Provizyon Medya’nın yapmış olduğu ve sunuculuğunu Çağla Şikel’in üstlendiği program geçtiğimiz aylarda sezon finali yaparak ekranlara kısa bir süre ara vermişti. Yaz tatilinin ardından yeni sezon çalışmalarına başlayan Fox tv yeni sezonda Çağla Şikel ile yoluna devam ediyor.

Çağla Şikel Yeni Bir Gün Yeni Sezon tekrarı ne zamanÇağla Şikel 2022-2023 Yeni Sezon ne zaman başlayacak hangi gün ve tarih diye meraklı soruların ardından yenilenmiş içerik ile ekranlara dönecek olan Çağla Şikel 2022-2023 Yeni Sezon programı FOX ekranlarında olmaya devam edecek. Tanıtım Fragmanı çıkınca Çağla Şikel’in Yeni Bir gün programının yeni sezon tarihi de belli oldu. ”Çağla ile Yeni Bir Gün” yeni sezonuyla Eylül 2022 da FOX’ta yerini alacak.

Çağla Şikel 2019-2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Çağla Şikel 2023-2024 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Gün ve Saati

Çağla Şikel Fox tv de yapmış olduğu program ile her türlü konuda programına davet ettikleri ile sohbetler ederken konukların uzmanlık alanlarından yola çıkarak merak edilenleri açıklığa kavuşturuyor. Kimi zaman bir belediye başkanını kimi zaman bir yemek tarifini, kimi zamanda güzellik sırlarını açığa çıkarmak için konuklarından yardım alan sıcak sohbeti ve samimi tavırları ile herkesin sevip izlediği Çağla Şikel 2023-2024 Yeni Sezonda kaldığı yerden sevilen programına devam ediyor.

Çağla Şikel Yeni Bir Gün tekrarı gün ve saatleri

Çağla Şikel 2023-2024 Yeni Sezonda Konuklar Kimler Olacak?

Aslında Çağla Şikel gibi başarılı bir sunucunun kimleri konuk alacağını kestirmesi de oldukça zor. Çünkü ne zaman kimin geleceği hiç belli olmuyor. En son olarak geçtiğimiz sezon 200. programını çeken başarılı ve güzel sunucu Çağla Şikel yeni sezonda da birbirinden ilginç konu ve konukları ile Fox tv de 2022-2023 sezonu boyunca ekrana gelmeye devam edecek. Çağla Şikel ile Yeni Bir gün programı konusunda uzaman herkesi programa davet ediyor. Son olarak aşağıdaki videoyu izleyenler bir çok farklı ismin programa katıldığına şahit olacaktır.

Bu arada Çağla Şikel’in Yeni Bir gün programına katılmak isteyen ve bu konuda uzman olan veya kendi görüşünü Çağla Şikel’e sunmak iletmek isteyenler aşağıda vereceğimiz iletişim hattındaki mail telefon ve whatsapp hattından bizlere ulaşabilir ve Çağla Şikel’in Yeni Bir gün programına katılımını sağlayabilir. Öyle ki adres bile yazdık sizler için, merak edip programa katılmak isteyenler için. İşte Çağla Şikel’in Yeni Bir gün programı katılım başvuru iletişim hattı için TIKLAYIN >>

Fox Tv Çağla Şikel Yeni Bir Gün Başvuru Katılım İletişim Telefon

Çağla Şikel 2019-2020 Yeni Sezon başlama tarihi

Çağla Şikel Yeni Bir Gün Yeni Sezon tekrarı ne zaman?

Çağla Şikel’in Yeni Bir gün programı hangi günlerde tekrarları ile yayınlanacak gece ve gündüz olarak tekrar yayınlanacağı saatleri de yeni sezon başlayınca burada sizlere yazacağız.  Çağla Şikel’in Yeni Bir gün programı 2022-2023 sezonu boyunca sizlerle buluşmaya devam edecek ve Fox tv izleyicisini ekran karşısında bekliyor olacak.

Çağla ile Yeni Bir Gün Yeni Sezon Ne Zaman BaşlıyorSizlerde başarılı sunucu Çağla Şikel’in Fox tv de Yeni Bir gün programına katılmak ve izlemek istiyorsanız veya tekrarının ne zaman olduğunu merak ediyorsanız Fox tv yeni sezon başlayınca programın saatlerini de sizler için buraya gün ve saat olarak yazacağız. Yeni tanıtım fragmanları geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Çağla Şikel Yeni Bir Gün Yeni Sezon tanıtım fragmanı videosu

Fox TV Çağla Şikel 2023-2024 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Gün ve Saati

Çağla Şikel’in saat kaçta programa başladığını geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine birbirinden ilginç konu ve konuklarıyla Fox tv de yapacağı programın yeni sezonun başlaması ile kesin saatini ve günlerini sizlere yazacağız. Çağla ile Yeni Bir Gün programı 2023-2024 yeni sezonda ekrana gelecek ve sizlerin sevgisiyle büyümeye devam edecek. Reytingleri de oldukça yüksek seyreden programın 2024 sezonu boyunca devam edeceğini sizlere yazalım.

Çağla ile Yeni Bir Gün yeni sezon tarihi

Sizlerde Çağla Şikel 2023-2024 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Gün ve Saati hakkında merak edilen her şeyi bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmından yorum ve görüşlerinizi program ile ilgili her şeyi bizlere yazabilirsiniz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor sorusuna kesin tarihli cevap ilerleyen günlerde buradan sizlere sunulacaktır: 2022-2023 yeni sezonda Çağla Şikel yine Fox tv de mi yoksa başka bir kanalda mı olacak izleyip göreceğiz..Çağla ile Yeni Bir Gün Yeni Sezon gün ve saati

YORUMLAR

  1. Serenat dedi ki:

    Program ne zaman başlar