Cadı Filmi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Nerede Çekiliyor?

30.08.2023
942

Cadı Filmi oyuncu kadrosu, konusu ve nerede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Kültür ve turizim bakanlığı destekli Cadı filminin yönetmen koltuğunda Erman Bostan oturmaktadır. Erman Bostan aynı zamanda filmin senaryosunu da yazmaktadır. Seyirciler Cadı filminin kadrosunda yer alan isimleri, konusu ve çekim yerlerini de merak etti. Bizlerde Cadı filminin oyuncularını, konusunu ve nerede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.Cadı Filmi Oyuncu Kadrosu

Cadı Filmi Oyuncu Kadrosu

Buse Meral – Fikriye
Furkan Andıç – Naşit Nefi Efendi
Dilara Duman – Binnaz
Çağdaş Onur Öztürk – Mesmer
Elif Ürse – Gülendam
Cengiz Orhonlu – Kenan
Manolya Maya – Salime
Süreyya Kilmci – İrfan Kaya

Buse Meral – Fikriye

Cadı Filmi Oyuncu Kadrosu Buse Meral - FikriyeCadı filminin kadın başrol oyuncusu Buse Meral, 25 Temmuz 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Buse Meral, tiyatro eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Ege’nin Hamsisi dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle bu dizide ki performansıyla dikkat çekmiştir. Popüler oyuncumuz en son Vermem Seni Ellere dizisinde başrolü oynamıştır.

Furkan Andıç – Naşit Nefi Efendi

Cadı filminin erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesinde dil ve ekonomi eğitimi almıştır. Daha sonra ise İstanbul Bilgi Üniversitesinden ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Kaçak Gelinler ve Her Yerde Sen dizilerinde ki performansıyla tanınmıştır.Furkan Andıç Cadı Filmi Oyuncu Kadrosunda

Dilara Duman – Binnaz

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Dilara Duman, Cadı filminde Binnaz karakterini canlandıracaktır. Antalya devlet konservatuvarı sahne sanatları tiyatro oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Poro Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Canım Annem dizisiyle geçmiştir. Fakat oyuncumuz hakkında başka bir bilgi yoktur. Bizler Dilara Duman hakkında detaylı bilgilere ulaşınca sizlerle paylaşacağız.Dilara Duman Cadı Filmi Oyuncularından

Çağdaş Onur Öztürk – Mesmer

16 Ağustos 1979 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Çağdaş Onur Öztürk, Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitimini tamamlamıştır. Daha önce Akrep, Avlu, Bonkis, Kış Güneşi, Yuvamda ki Düşman, Böyle Bitmesin, Kuzey Güneye gibi projelerde de rol alan oyuncumuz en son Dünya Bu dizisinde yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Sakarya Fırat dizisiyle tanınmıştır.

Elif Ürse – Gülendam

Elif Ürse Cadı Filmi OyuncusuElif Ürse, 4 Temmuz 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezundur. 2001’de konservaturdan arkadaşları olan Onur Bayraktar ve Sarp Akkaya’nın kurduğu Stüdyo Drama adlı tiyatronun yer alarak profesyonel tiyatro hayatına başlamıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve aktif olarak sahne almaktadır. Oyuncumuz daha önce bir çok farklı ödülde almıştır. Elif Ürse aynı zamanda da seslendirme sanatçısıdır.

Cengiz Orhonlu – Kenan

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. Sektöre tiyatro oyunlarında ışık asistanı olarak giren Cengiz Orhonlu, daha sonra oyunculuğa adım atmıştır. Şimdiler de ise Kats Sahne’de koordinatörlük, tiyatro oyunculuğu ve ışık tasarımı yapmaktadır. Oyuncumuz daha önce Genç Yetenek ödülünü almıştır. 2019 yılında Arka Sokaklar dizisiyle de karşımıza çıkan oyuncumuz özellikle O Kız dizisi ile tanınmıştır.

Manolya Maya – Salime

Manolya Maya Cadı Filmi OyuncusuAynı zamanda yönetmen asistanı olan Manolya Maya, prömiyerini 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde yapmıştır. Festivalde Jüri Özel Ödülü alan Ayna Ayna filminin başrol oyuncuları arasındadır. Kurak Günler, The Diamond Sea ve Kerr isimli projelerde de yönetmen asistana yapan Manolya Maya, daha önce Çıplak isimli internet dizisinde da oyuncu olarak yer almıştır. Başarılı oyuncumuz özellikle Ayna Ayna isimli projedeki performansıyla tanınmıştır.

Süreyya Kilimci- İrfan Kaya

Süreyya Kilimci, 27 Temmuz 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 1992 yılında Zıkkımın Kökü adlı sinema filmiyle geçmiştir. Aynı zamanda yönetmenlik yapan usta oyuncumuz Süreyya Kilimci, tiyatro oyunlarında da rol almaktadır. Daha önce Kahraman Babam, Çatlak, Gülperi, Adım Adım, Üç Kuruş, Azraille Dans gibi projelerle karşımıza çıkan usta oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında vizyona giren Yaban isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Cadı Filmi Konusu

Başrollerini Furkan Andıç ve Buse Meral’in paylaştığı Cadı filmleri konusu da merak etmiştir. Bizler de bu sebeple izlediğimiz için araştırdık. Ancak filmin konusu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Erman Bostan’ın ilk uzun metrajlı filmi olan Cadı filmi Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküş günlerinde geçmektedir. Cadı filmi gerilim türündedir.

Cadı Filmi Nerede Çekiliyor?

Kültür ve turizim bakanlığı destekli Cadı filminin çekimleri Eylül ayının ilk haftası başlayacaktır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Cadı filminin çekimleri için İstanbul ilimizi tercih edilmiştir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır.

Cadı Filmi oyuncu kadrosu, konusu ve nerede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.