C Takımı Filmi Oyuncuları, Konusu ve Çekim Yerleri

28.07.2023
24

C Takımı filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı C Takımı filminin yönetmen koltuğunda Bora Onur oturmaktadır. Genel hikayesini Vahdet Erdoğan’ın yazdığı C Takımı filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filmde anlatılan hikaye ve çekim yerleri de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde C Takımı filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

C Takımı Filmi Oyuncuları

Murat Akkoyunlu
Toygan Avanoğlu
Sera Tokdemir
Barış Başar
Hakan Bulut
Ömer Kurt
Turgay Tanülkü
Abdül Süsler
Billur Yılmaz
Emir Sefa Yıldırım
Dilara Üçüncüoğlu
Mustafa Şahin
Çağatay Akman
Altan Erkekli

Murat Akkoyunlu

C Takımı filminin başrol oyuncusu Murat Akkoyunlu, Mayıs 1973 yılında Bursa dünyaya gelmiştir. Tiyatroya Bursa Tobav Gençlik Tiyatrosu’nda başlamıştır. Aynı zamanda televizyon programları sunan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1989 yılında Bizimkiler dizisiyle geçmiştir. Usta oyuncumuz daha önce Yok Artık, Başım Belada, Adanalı, Galip Derviş, Şevkat Yerimdar, Aile İşi, Boynu Bükükler, Sağ Salim, Çakallarla Dans gibi projelerde de yer almıştır.C Takımı Filmi Oyuncuşarı tam liste karakterler burada

Toygan Avanoğlu

C Takımı filminin başrolünde yer alan Toygan Avanoğlu, 19 Ocak 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyuncumuz eskiden millî basketbolcu olarak forma giymiştir. Kanal-İ-Zasyon filmiyle oyunculuk kariyerine adım atan Toygan Avanoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde şan dersi almıştır. Özellikle Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Sefer Kadıoğlu karakteriyle tanınmıştır. Oyuncumuz en son 2023 yılında Sağ Salim Ya Ölü Ya Diri filminde rol almıştır.

Sera Tokdemir

11 Nisan 1981 yılında Mersin’de dünyaya gelen Sera Tokdemir, Bilkent Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda Plato Film Okulu’nda oyuncu yönetimi, beden dili, dublaj, sinema-dizi-reklam oyunculuğu eğitimi almıştır. Sera Tokdemir, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Ey Aşk Neredesin dizisiyle geçmiştir. Güzel oyuncumuz daha önce Kertenkele, Böyle Bitmesin, Diriliş Ertuğrul, Kanıt, Tozkoparan İskender gibi projelerde de yer almıştır.C Takımı Filmi Oyuncu kadrosu

Barış Başar

20 Ocak 1978 yılında İstanbul’da doğan Barış Başar, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde batı müziği üzerine eğitim almıştır. Daha sonra ise, haber kanallarında muhabirlik yapmıştır. Aynı zamanda televizyon programlarında yönetmen ve sunuculuk gibi görevleri üstlenmiştir. Televizyonu bıraktıktan sonra İstanbul Kraliyet Tiyatrosu’nun kurucuları arasında yer almıştır. Oyuncumuz daha önce Nasipse Olur, Vurgun, Galip Derviş, Hayaller ve Hayatlar, Acemi Cadı gibi yapımlarda da yer almıştır.

Hakan Bulut

Hakan Bulut, 9 Ocak 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2001 yılında tiyatroculuğa Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde başlamıştır. Özellikle Seksenler dizisindeki performansıyla tanınan oyuncumuz, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Hakan Bulut daha önce Dostlar Mahallesi, Mandıra Filozofu, Jet Sosyete, Nasipse Olur, Nefes Vatan Sağolsun, Yapışık Kardeşler, Ev Yapımı gibi projelerde de yer almıştır.

Ömer Kurt

1973 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Ömer Kurt aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Ömer Kurt kamera karşısına ilk defa 2009 yılında vizyona giren Kutsal Damacana 2: İt Men filmiyle geçmiştir. Başarılı oyuncumuz daha önce Kutsal Damacana, Kurtlar Vadisi Pusu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aman Reis Duymasın, Ben Bu Cihana Sığmazam, Ketenpere, Kolpaçino 3. Devre, Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet, Diriliş Eruğrul gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Turgay Tanülkü

18 Temmuz 1953 yılında Uşak’ta dünyaya gelmiştir. Turgay Tanülkü Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Leningrad’da Tiyatro Akademisi’nin drama kurslarına katılan ve Psikojimnastik eğitimi alan Turgay Tanülkü kamera karşısına ilk defa Kıssadan Hisseler dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro dersleri veren usta oyuncumuz özellikle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Oyuncumuz en son Sıfırıncı Gün dizisinde rol almıştır.

Abdül Süsler

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Abdül Süsler, Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümünde eğitim almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Abdül Süsler akademisyenlik de yapmaktadır. Oyuncumuz bununla birlikte seslendirme ve aikido eğitmendiği yapmaktadır. Özellikle Kuruluş Osman dizisi ile tanınan oyuncumuz Çarpışma, Mazi Kalbimde Yaradır, Acayip Hikayeler, Oyun Bitti, Ya İstiklal Ya Ölüm, Maraşlı gibi projelerle de izleyici karşısına çıkmıştır.

Billur Yılmaz

C Takımı Filmi Oyuncuları kimler17 Ekim 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Billur Yılmaz, Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Acemi Cadı dizisi ile geçen oyuncumuz aynı yıl Hatırla Sevgili dizisinde de rol almıştır. Billur Yılmaz daha önce Annem, Sil Baştan Kaynanam, Kayıp Prenses, Beni Unutma, Celal ile Ceren, Avlu, Bekar Bekir gibi projelerde de yer almıştır.

Emir Sefa Yıldırım

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Emir Sefa Yıldırım, C Takımı filmi ile anlaşma sağlanmıştır. Genç oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Seksenler dizisiyle geçmiştir. Seksenler dizisinden hemen sonra ise Nasipse Olur filminde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Fakat oyuncumuz sektöre yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi yoktur. C Takımı filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz en son 2022 yılında Sil Baştan Kaynanam filminde yer almıştır.

Dilara Üçüncüoğlu

Sektörde yeni olan oyuncumuz Dilara Üçüncüoğlu, yeteneği ve güzelliği sayesinde yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Dilara Üçüncüoğlu aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Yazgı dizisi ile geçen oyuncumuz Dilara Üçüncüoğlu’nun Yazgı dizisinden başka yer aldığı bir proje bulunmamaktadır. Genç oyuncumuz Dilara Üçüncüoğlu C Takımı filmi ile anlaşma sağlanmıştır.

Mustafa Şahin

Eskişehir doğumlu olduğu bilinen oyuncumuz Mustafa Şahin, ilerleyen günlerde C Takımı filmi ile izleyici karşısına çıkacaktır. Seyirciler oyuncumuz da merak etti. Fakat oyuncumuz Mustafa Şahin sektörde yenidir. Dolayısıyla hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Başarılı oyuncumuz kamera karşısına ilk defa Gönül Dağı dizisiyle geçmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden olan Mustafa Şahin, Gönül Dağı’nda Sabri Abi karakterine hayat vermiştir.

Çağatay Akman

31 Temmuz 1998 yılında Çankırı’da doğan Çağatay Akman, sosyal medya yaptığı paylaşımlarla ve coverlarla tanınmıştır. Ancak başarılı şarkıcımız 2016’da yayımlanan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile geniş kitlelere ulaşmıştır. Aktif olarak konserlere devam eden Çağatay Akman daha önce birçok dizi ve filmin müziğini yapmıştır. C Takımı filmininde müzikleri Çağatay Akman’a aittir. Aynı zamanda C Takımı filminde konuk oyuncu olarak yer alan Çağatay Akman en son Köz şarkısını çıkarmıştır.

Altan Erkekli

1955 yılında İstanbul’da dünyaya gelen usta oyuncumuz Altan Erkekli, tiyatroyla lise yıllarında tanışmıştır. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünen mezun olan Altan Erkekli, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Daha önce Eve Dönüş, Anlat İstanbul, Yeşilçam, Aile, Aşk Tesadüfleri Sever, Payitaht Abdülhamit, Dünya Malı -1, Bandırma Füze Kulubü, Şen Yuva, Baht Oyunu, Yeşilçam, Aşk Geliyorum Demez, Ayla, Kara Ekmek, Bozkır, Yalan Dünya, Bir Küçük Günışığı gibi projelerde yer almıştır.

C Takımı Filmi Konusu

Bora Onur yönetmenliğinde çekilecek olan C Takımı filminin konusu da merak edilmiştir. C Takımı filminde 90’lı yıllarda lisede tanışan bir arkadaş grubunun 30 yıl sonra yaşadığı olaylar anlatılacaktır. Yani, C Takımı filminde hem 90’lı yılları, hem de günümüzü göreceğiz.

C Takımı Filmi Çekim Yerleri

Başrolünde başrollerinde Murat Akkoyunlu, Toygan Avanoğlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü’nün yer aldığı C Takımı filminin çekimleri 7 Ağustos’ta başlayacaktır. Oyuncuların ve çalışanlarının İstanbul merkezde olması gibi sebeplerden dolayı C Takımı filmi İstanbul’da çekilecektir.

C Takımı filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. misafir dedi ki:

    kadro komedi için yanlış geneli aynı tipteki karakter hepside yard oyuncu tipleri var tutmayacağı kesin emeklere yazık