Burak Özçivit 2019-2020 Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir? Kesinleşen Projesi

Burak Özçivit 2019-2020 Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir? Kesinleşen Projesi… 2019-2020 sezonu eylül ayında başlayacak. Yeni sezonun dizilerinden birisi de Burak Özçivit’in başrolünde oynayacağı Diriliş Osman dizisi oldu. Diriliş Osman dizisi bu sezon Trt1 ekranlarında yayınlanacak. Trt1 de 3 sezondur yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından senaryo gereği Diriliş Ertuğrul dizisi Diriliş Osman dizisi olarak devam edecek. Engin Altan Düzyatan Diriliş Osman dizisi başrol oyuncusu olarak bu sezon Trt1 ekranlarında olacak.

Burak Özçivit bu zamana kadar bir çok dizi de rol aldı. Hepsinde yakışıklılığı ve oyunculuğu ile beğenileri üzerine çekti. Burak Özçivit’in bu zamana kadar rol aldığı yapımları aşağıda sizlerle paylaşacağız. Sadece rol aldığı dizileri değil bu dizilerdeki rollerini paylaşacağız. Burak Özçivit kimdir? Bu zamana kadar neler yaptı tüm bilgiler konumuzun devamında.

Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Burak Özçivit Aslen Gazianteplidir. Burak Özçivit Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık Bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve performansı ile beğenileri topladı. Bu yarışma sonunda Gelecek Vadeden unvanı kazandı. Uğurkan Erez Ajans ile çalıştı ve mankenlik yaptı.

Burak Özçivit Best Model Of Turkey yarışmasında 2005 yılında yeniden katıldı ve yarışmada birinci oldu. Sonrasında Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Burak Özçivit’in rol aldığı reklam filmleri; Faruk Sayaç, Tween, Abbate, Network gibi ünlü markaların reklamlarında oynadı ve modellik yaptı. Burak Özçivit instagram hesabı; https://www.instagram.com/burakozcivit/?hl=tr

Burak Özçivit’in Oynadığı Dizi ve Filmler

Burak Özçivit yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekti ve oyunculuğa başladı. Burak Özçivit bu zamana kadar bir çok yapımda rol aldı. Rol aldığı dizi filmleri ve rollerini sizlere konumuzun devamında paylaşacağız. Burak Özçivit 2006 yılında Eksi 18 dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. (-18) Eksi 18 dizisinde Genç Komiser Murat rolünde oynadı.

Burak Özçivit 2007 yılı Kasım ayında vizyona giren Musallat dizisinde başrol oynadı. Musallat korku filmi ve seyirci tarafından çok sevildi. 2007 yılında Zoraki Koca filminde Ömer Özpolat karakterini canlandırdı. 2008 yılında Baba Ocağı dizisinde Güven rolünü oynadı. Burak Özçivit daha sonra Gossip Girl uyarlaması olan Küçük Sırlar dizisinde Çetin karakterini canlandırdı.  

Burak Özçivit 2011-2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırdı. 2013 yılında Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu kitap uyarlaması olan Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırdı. Burak Özçivit Çalıkuşu dizisinde başrolü paylaştığı Fahriye Evcen ile Aşk Sana Benzer filminde de rol aldı. 2015 yılında Kara Sevda dizisinde oynadı başrol Neslihan Atagül ile birlikte. 2 sezon sürdü ve final yaptı Kara Sevda dizisi. 2015 2016 yılında da Kardeşim Benim filmi serisinde rol aldı. 

Burak Özçivit’in 2015 yılında Fahriye Evcen ile ilişkisi başladı ve 2017 yılında evlendiler. Karan Özçivit isimli bir bebekleri var. Burak Özçivit’in rol aldığı yapımları sizlere paylaştık. Burak Özçivit 2019-2020 sezonunda Diriliş Osman dizisinde başrol oynayacak. 

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Merhaba beni adı HATİCENUR BALABAN seni dizi de oynamak istiyorum sen beni satın şimdi eren vurdem dizi de oynamak istiyorum
    Seni cep numarası istiyorum çok lazım